Jump to content

Bilin Bakalım Ben Kimim!


SCARRED

Önerilen Mesajlar

Yeni oyunumuzdur:

 

Biraz sonra bir ünlünün ağzından kendi ile ilgili ipuçları yazacağım. Müzik, sinema, politika, askeriye... herhangi bir konuda yerli veya yabancı bir ünlü olabilir. Ama mümkün olduğunca ipuçlarını Google'a yazıp bulamayacağınız şekilde anlatacak hikayesini.

 

Ünlüyü tanıyan, "sen şusun" diye yanıt yazdıktan sonra kendi sorusunu yazacak, yine başka bir ünlünün ağzından.

 

doğru yanıt bulunana kadar soru sormak serbest, ama "ünlü"nün "sen"le başlamayan sorulara yanıt verme zorunluluğu yok.

 

Haydi başlıyoruzzz:

 

Asıl adım Faruk gibi bir şey. Asya'da büyüdüm. Sonra başka bir ülkeye göçüp Grafik Tasarım okudum, ama çocukluğumdan beri dikkat çekici bir müzik kulağım vardı; radyoda duyduğum herşeyi anında piyanoda çalabiliyordum.

 

Moda manyağı olduğum için bir ara ikinci el giysi sattım. Çeşitli gruplara girdim çıktım, şarkı söyledim. Olmadı. Sonunda iki arkadaşımla dünyaca ünlü grubumu kurdum. Arkadaşlarım grubun adından nefret ettiler ama onları ikna ettim, hatta "madem grafik tasarım okudum" deyip logomuzu da ben tasarladım.

 

Önceleri şarkıların yarısından çoğunu ben yazıyordum ama sonra Allah'tan grubun diğer üyeleri de kendilerini besteciliğe kaptırdılar. Dünyaca ünlü olduk. Heavy metal de çaldık, rockabilly de, disco da. Kulağımıza güzel gelen herşeyi çaldık.

 

Ha, solo çalışmalarım da oldu. Hatta cahil cesaretiyle bale bile yaptım bir ara...

 

Kimim ben?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence urumu beklemeye gerek yok ben şimdi ünlüyü tarif edeyim siz bilin olurmu ?

--------------------

Richard ve Kathy Richards'ın 4 çocuğunun en büyüğüdür. Nickyadında bir kızkardeşi, Barron ve Conrad adında iki erkek kardeşi bulunmaktadır. Elizabeth Taylor'ın ilk kocası o'nun büyük-büyük amcasıdır. Dedesinin babası Conrad 1979'da öldüğünde ailesine hiçbir şey bırakmamıştır. Bu durum karşısında o'nun dedesi Barron dava açmış 1988'de davayı kazanmıştır. o küçüklüğünde birçok yerde yaşamıştır. Bunların arasında Manhattan'daki Waldorf-Astoria Hotel, Beverly Hills ve Hamptons da bulunmaktadır. O sıralar o ve kardeşi Los Angeles'ta yaşamayı klüplere yakın olduğu için daha uygun buluyorlardı.

 

o, lisenin ilk yılını Kaliforniya'da, diğer yıllarını da New York'ta okumuştur. Üniversiteye gitmemiştir.

 

İlk defa kamuoyunda görülmesi, New York sosyoelitlerinden olması ve en meşhur varislerden biri olmasıyla meydana gelmiştir. Kardeşiyle birlikte New York'ta sayısız partide görülmüş, tüm sosyoelit dergilerine çıkmıştır.Backstreet Boys'un ünlü şarkıcısı nick ile nişanlılar.

 

 

kim bu ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asil adi Alecia Moore,müzige olan ilgisinin baslica sebebi, babasinin onu uyutmak için besteledigi ninillerdi.Amerikada En Iyi 40 siralamasina girmeyi basaran albüm, satis rakamlariyla da çift platin ödülün sahibi oldu.MTV Video Ödüllerinde de En Iyi Yeni Sarkici dalinda aday gösterilmisti.

Charlienin MelekleriTam Gaz (Charlies AngelsFull Throttle) adli sinema filmiyle gerçeklestirdi. Filmde kisa bir rolü de var

hadi bakalım ben kimim:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım senin kariyerin parti kızlığından anlaşılamamış gençliğe doğru gitti biraz. İlk albümünde dans müzikleri daha fazlayken sonra neredeyse rock yapar oldun. Bu da senin dıştan cıvıl cıvıl ama içten içe sorunlu imajına tam oturdu.

 

Yanılıyor muyum?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verdım vermedım mı:ermm:

 

aldım aldım karmamın haline baksana 700 bilmem neydi 800 bilmem ne olmuş çom çok mersi

--------------------

sanırım ben soruyorum yanlış anlamadıysam

 

ben irlandalıyım ama okul için ingiltereye bir geldim bir daha dönemedim ABD'yede giitim çok çalıştım orda ama pariste öldüm

 

ben bir yazarım bir ara mahkemeye çıkarıldım ama nedenini söylemem hemen beni bulursunuz

 

şairliğimde vardır benim

 

beni herkez bilir özellikle yaşam şeklim yüzünden

 

o kadar çok ödülüm varki anlatamam

 

size bir ip ucu vereyim 19. yüzyılın üçüncü çeğreğinde doğdum 20 yüzyılın ilk çeğreğinde öldüm

 

bilin bakalım ben kimim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asil adi Alecia Moore,müzige olan ilgisinin baslica sebebi, babasinin onu uyutmak için besteledigi ninillerdi.Amerikada En Iyi 40 siralamasina girmeyi basaran albüm, satis rakamlariyla da çift platin ödülün sahibi oldu.MTV Video Ödüllerinde de En Iyi Yeni Sarkici dalinda aday gösterilmisti.

Charlienin MelekleriTam Gaz (Charlies AngelsFull Throttle) adli sinema filmiyle gerçeklestirdi. Filmde kisa bir rolü de var

hadi bakalım ben kimim:D

Şunu ben yanıtlayayım arada bari, de oyun normal devam etsin.

Sen Pink'sin!

Şimdi Urum'un sorusundan sürdürelim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Rüya, Uyku Felci ve Astral? Ben Ne Yaşadım?

   Herkese Merhaba! Fazlasıyla yorgun olduğum bir zaman dilimindeyken gece vakti her şeyi boş vermiş bir kafayla kendimi yatağa atmış ve neredeyse hiç vakit geçirmeden o anda uykuya dalmıştım. Bir süre sonra (belki 1-2 saat) sadece sesler duymaya başladım. Ya da ses demeyelim şöyle düşünün; rüya gördüğünüz zaman bir görüntü olur, ben hiçbir görüntü görmeden rüyanın içeriğini duyuyor gibiydim yani senaryosu kafamda ama görüntüsü yok. Hala uyku halindeyken bu durum beni rahatsız etti ve kendi ke

   , Yer: Deneyimler

  • Ben Hiç...

   Evet beyler losttta görmüştüm buraya koyım deddim:D   http://img71.imageshack.us/img71/6984/63760072yl7.jpg           ben hiç tv'ye çıkmadım:D

   , Yer: Forum Oyunları

  • merdiven numarasını bilebilen yazsın ben bildim :)

   [video=youtube;LmOai-j3zcg]https://www.youtube.com/watch?v=LmOai-j3zcg   2 kere baktım 2ncisinde bildim arkadaşlar bu olayı bilebilene helal olsun diyecem başka yerden görüp yazarsanızda kabul sizce bu olayın hilesi nedir ?

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Bizdeki Ben: Tanınma Teorisi Üzerine İncelemeler

   Bizdeki Ben’de Axel Honneth, daha önce yayımlanan başyapıtı Tanınma Uğruna Mücadele’de geliştirdiği teorik çerçevesinin izinden gidiyor. Bizzat geliştirdiği ve felsefe çevrelerinde büyük etki yaratan tanınma teorisini bu kitapta yeri geldiğinde çeşitli itirazlar karşısında düzeltmek ya da netleştirmek için belli değişikliklerle yeniliyor, yeri geldiğindeyse farklı alanları kapsayacak şekilde genişletiyor.     Alman felsefesi, İngiliz psikanalizi ve Fransız sosyolojisinden faydalanarak disip

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

  • Sri Ramana Maharshi ( Kimim Ben ? ).

   Kimim Ben? (Nan Yar)   Bütün yaşayan varlıklar, ızdırabın olmamasını, sürekli mutluluğu arzu ederler; herkeste kendi zatı için var olan yüce sevgiyi gözlemleyebiliriz. Mutluluk kendi başına, sevgi için sebeptir. Kişinin kendi doğası olan ve zihnin olmadığı derin uyku halinde deneyimlediği bu mutluluğu kazanmak için kişi kendisini bilmelidir. Bu bilgiyi edinme yolundaki esas araç "Kimim Ben?" formundaki araştırma, sorgulamadır. 1. Kimim Ben? Ben 7 mizaçtan (dhatus) oluşan fiziksel beden değilim

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

×
×
 • Yeni Oluştur...