Jump to content

Timus bezi veya Çakrası


sare

Önerilen Mesajlar

Eminim ki bir çoğunuz bunu okuduğunda oha bi çakra daha mı veya oha bi bez daha mı daha neler gibi tepki verebilir...

Sitede biraz araştırma yaptım ve bu çakra veya bez ile ilgili bi şey bulamadım ben de bu bilgimi sizinle paylaşmak istedim.

Hadi buyrun...

 

 

 

Timus çakrası veya timik çakra, göğsün üst kısmında, kalp çakranın hemen üstünde ve sağında, kalp ve boğaz çakraları arasında yer alır.

 

Bu, niyetin ortaya çıktığı alan ... ve İlahi aşkın, şefkatin, hakikatin ve affetmenin duygularını, dilin doğduğu alanla birleştiriyor ... kalpten konuşmanıza izin veriyor.

 

 

 

Bu, eterik kalbin alanıdır ... ve birçok kitap buna yüksek veya yüksek kalp çakrası olarak işaret eder.

 

 

 

Bazen Ruh Koltuğu denir ... bu terim daha çok ruh yıldız çakrasına gönderme yapmak için kullanılır .

 

 

Timus çakra anlamları, İlahi sevgi, merhamet, affetme ve korku salgınının duyguları ile ilgilidir. Bu çakraların anlamı, aşkın bir manevi anlamda 'İlahi aşk' kavramıyla ilgilidir. Daha yüksek kalp çakrası olarak adlandırılabilir ... ve bu Büyük İlahi Ruh için özverili, manevi sevgiyle ilgilidir.

 

 

Bu çakra, ruhun yeridir ve Mesih bilincine ve duygularınız ile aklınız arasındaki köprüye ilişkindir. Daha yüksek kalp içerisinde çalışmak, ruh bedeniniz ve fiziksel bedeniniz arasında bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Bu çakra, timus beziyle ilişkilidir ... rahimde iken rahimde gelişen en erken bezlerden biridir.

 

 

 

Bu bez bağışıklık sistemi ile ilişkilidir ve DNA'nız için desen oluşturmaya ve bu yaşam boyu karmik tasarımına sahiptir. Bu noktayı ovuşturursanız, hafifçe ağrıyor gibi hissedeceksiniz. EFT uygulayıcıları tarafından kullanılan nokta ... ve buna 'boğaz noktası' diyebilirler.

 

 

Bu çakralar konumu eterik vücutta güçlü bir ses iyileştirici etki yaratır ve iletişime yardımcı olur. Konuşulan kelime burada yankılanıyor ... ve sesin kullanımı eterik vücutta rezonansa giriyor ve güçlü bir iyileştirici etki yaratıyor. Bu çakra, timüs bezini bulduğunuz yerdir ve bağışıklık sistemine yardımcı olan ve daha güçlü bir iyileşme sonucu oluşturan birincil bezdir.

 

 

Timüs çakranın renkleri pembe, yeşil, turkuaz ve aqua'dır ... parlak, parlak beyaz taşlar da burada iyi çalışır.

 

 

Bu taşlar İlahi sevgi, affetme ve korku salgılanmasına karşı olanlara yardımcı olacak ... ve birçoğu koyu pembe kristaller ve turkuaz-yeşil kristaller.

 

Bu çakranın sorumlu olduğu önemli özelliklerden biri affetmektir. Bu güçlü bir duygu ... ve çoğunuzun uğraşmak zor bulabileceği bir şey. Birçoğunuz negatif enerji tutuyor ... ve başkalarını affedemediniz ... ve bu yıllarca sizinle birlikte taşınmış olabilir. Timus çakranını aktive ederek ... ... bu hisleri bırakıp bırakabildiğinizi görebilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

   http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Forumda Kaç Kişi Pagan, Cadı veya Wiccan?

   Forumda kaç kişi pagan,cadı veya wiccan bunu merak ediyorum. Diğer seçeğeni pagan kökenli cadılıkla bağlantılı diğer alanları tanımlıyor, mesela şamanizm veya vodoo gibi... Bu dallarla ilgilenen kaç kişinin forumumuzda olduğunu merak ettim. Aynı anda iki kutucuğu işaretleyebiliyorsunuz...

   , Yer: Anketler

  • Epifiz Bezi (pineal bez) 🌌

   Epifiz bezi kısaca üçüncü gözümüzü yöneten mini organ ve zihnimizin psişik algı merkezidir. Ne yazıkki günümüzde en kolay etkilenen ve işlevini kaybeden organlarımızdan biridir.-Epifiz bezi sağlığı için daima pozitif ve açık zihin durumunu korumalısınız, olumlu düşünmelisiniz. Bu durum sizi ruhen olumlu etkilediği gibi fiziken de olumlu etkileyecektir.-Epifiz bezini güçlendirme ve temizleme amaçlı kısa süreli vegan diyetler uygulayabilirsiniz.-Alkali gıda tüketimine önem göstermelisiniz. İyot ba

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Bir Olayı Veya Kişiyi Unutmak İçin

   Farz edelim ki bir aşk bitti yada kötü bir deneyim yaşadınız ve acı çekiyorsunuz. Unutmak istersiniz ama o dönemde bunu yapabilecek kadar güçlü değilsiniz o zaman bu majiyi uygulayabilirsiniz. Ay görünmediği bir zamanı seçin, ya da yeni ayın en ince hali bir ip kadar ince görüldüğü vakit olması gerek. Gece dışarı çıkın ve bir ağaç'tan küçük bir dal koparın. Toprak üzerine ağacın dalıy'la unutmak istediğiniz kişinin ismini yazın sonra elinizle silin. Bir daha yazın ama bu defa harfler daha küçük

   , Yer: Witchcraft

  • Mesleğiniz veya Okuduğunuz Bölüm nedir? Memnun musunuz?

   Yapmakta olduğunuz meslek veya okumakta olduğunuz bölüm ile ilgili "İşte bu tam benim yaşam tarzımı yansıtan meslek, bir daha dünyaya gelsem yine onu seçerdim!" mi diyorsunuz? Yoksa "Paramı kazanıyorum, idare ediyorum, ilgi alanlarıma hobi olarak hayatımda yer veriyorum." mu?   Günlerdir düşünüyorum, kimseyle oturup tartışamadım. Fırsatım olmadı, tartışmak istesem de zaten negatif tavsiyelerden korkuyorum. Yüreğinin götürdüğü yere git diyorum kendi kendime ama fena halde bir gelecek kaygısı sa

   , Yer: Gnoxis Cafe

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...