Jump to content

Timus bezi veya Çakrası


sare

Önerilen Mesajlar

Eminim ki bir çoğunuz bunu okuduğunda oha bi çakra daha mı veya oha bi bez daha mı daha neler gibi tepki verebilir...

Sitede biraz araştırma yaptım ve bu çakra veya bez ile ilgili bi şey bulamadım ben de bu bilgimi sizinle paylaşmak istedim.

Hadi buyrun...

 

 

 

Timus çakrası veya timik çakra, göğsün üst kısmında, kalp çakranın hemen üstünde ve sağında, kalp ve boğaz çakraları arasında yer alır.

 

Bu, niyetin ortaya çıktığı alan ... ve İlahi aşkın, şefkatin, hakikatin ve affetmenin duygularını, dilin doğduğu alanla birleştiriyor ... kalpten konuşmanıza izin veriyor.

 

 

 

Bu, eterik kalbin alanıdır ... ve birçok kitap buna yüksek veya yüksek kalp çakrası olarak işaret eder.

 

 

 

Bazen Ruh Koltuğu denir ... bu terim daha çok ruh yıldız çakrasına gönderme yapmak için kullanılır .

 

 

Timus çakra anlamları, İlahi sevgi, merhamet, affetme ve korku salgınının duyguları ile ilgilidir. Bu çakraların anlamı, aşkın bir manevi anlamda 'İlahi aşk' kavramıyla ilgilidir. Daha yüksek kalp çakrası olarak adlandırılabilir ... ve bu Büyük İlahi Ruh için özverili, manevi sevgiyle ilgilidir.

 

 

Bu çakra, ruhun yeridir ve Mesih bilincine ve duygularınız ile aklınız arasındaki köprüye ilişkindir. Daha yüksek kalp içerisinde çalışmak, ruh bedeniniz ve fiziksel bedeniniz arasında bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Bu çakra, timus beziyle ilişkilidir ... rahimde iken rahimde gelişen en erken bezlerden biridir.

 

 

 

Bu bez bağışıklık sistemi ile ilişkilidir ve DNA'nız için desen oluşturmaya ve bu yaşam boyu karmik tasarımına sahiptir. Bu noktayı ovuşturursanız, hafifçe ağrıyor gibi hissedeceksiniz. EFT uygulayıcıları tarafından kullanılan nokta ... ve buna 'boğaz noktası' diyebilirler.

 

 

Bu çakralar konumu eterik vücutta güçlü bir ses iyileştirici etki yaratır ve iletişime yardımcı olur. Konuşulan kelime burada yankılanıyor ... ve sesin kullanımı eterik vücutta rezonansa giriyor ve güçlü bir iyileştirici etki yaratıyor. Bu çakra, timüs bezini bulduğunuz yerdir ve bağışıklık sistemine yardımcı olan ve daha güçlü bir iyileşme sonucu oluşturan birincil bezdir.

 

 

Timüs çakranın renkleri pembe, yeşil, turkuaz ve aqua'dır ... parlak, parlak beyaz taşlar da burada iyi çalışır.

 

 

Bu taşlar İlahi sevgi, affetme ve korku salgılanmasına karşı olanlara yardımcı olacak ... ve birçoğu koyu pembe kristaller ve turkuaz-yeşil kristaller.

 

Bu çakranın sorumlu olduğu önemli özelliklerden biri affetmektir. Bu güçlü bir duygu ... ve çoğunuzun uğraşmak zor bulabileceği bir şey. Birçoğunuz negatif enerji tutuyor ... ve başkalarını affedemediniz ... ve bu yıllarca sizinle birlikte taşınmış olabilir. Timus çakranını aktive ederek ... ... bu hisleri bırakıp bırakabildiğinizi görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...