Jump to content

Kalp çakra renk meditasyonu


sare

Önerilen Mesajlar

Kalp merkezi / çakra meditasyonu duygusal blokları temizlemek, etkinleştirmek ve serbest bırakmak ve çakra (enerji merkezi) duymak ve güçlendirmek için yardımcı olmaktır ). Bu meditasyon bir sandalyede veya yerde oturmak suretiyle yapılabilir. Omurganızı dik ve rahat tutmak önemlidir.

Yöntem: Gözlerinizi nazikçe kapatın ve beş derin, yavaş nefes alarak gevşeyin. Göğüs kemiğinin merkezine yakın, eterik vücutta bulunan kalp çakranızın farkında olun.

Nefes alırken, kalp çakranıza altın ışığı soluduğunuzu hayal edin. Kalp çakranın temiz olduğunu hissedene kadar bunu tekrarlamaya devam edin. Kalp çakranız temizlendiğinde, kalp merkezinizde serbestçe hareket eden bir ışık enerjisi, açıklık hissedeceksiniz. Neşeli hissedebilirsiniz ya da yüzünüzde bir gülümseme hissedebilirsiniz. Açıklık, hafiflik, mekân, gülüşler ya da neşe hissi ne kadar artarsa, o kadar derin ya da daha çok hissedersiniz. Eğer kalp merkezinizde ağırlık, rahatsızlık veya ağrı hissi, gerginlik veya duygusal rahatsızlık hissederseniz, bu durum tıkanmanın hala var olduğunun bir göstergesidir. Altın ışığını doğrudan kalp merkezine çekmeye devam edin.

 

 

Altın ışığında nefes almaya devam ederken, bu değişmiş açık durumu deneyimlemenize izin vermek için birkaç dakika sessizce oturun.

 

 

Bazen tıkanmalar serbest bırakılmadan önce birkaç seans gerekebilir.

 

 

Bu egzersizi günde bir kez veya gerektiği kadar sık ​​yapın.

 

 

Bu alıştırmayı diğer tüm çakralar için de kullanabilir ve tek tek ya da tek seferde yapabilirsiniz.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Kalp Kırıklığını ve Acısını İyileştirme

   Kalp Kırıklığını ve Acısını İyileştirmek İçin Kalp kırıldığında, yaşanan acı bir hayli fazladır. Bu bazen bir tartışma, bazen bir arkadaşla kavga gibi olsa da genelde aşk konularında en çok kalp kırıklığı ve kalp acısı çekeriz.   Bu iksir ve metot, kırılmış bir kalbi, bir aşk acısını iyileştirmek içindir. Unutmak veya yok etmek için değildir, kalbin enerjisini güçlendirmek ve negatif duygulardan uzaklaşmak için yapabilirsiniz. Kalp, inancımızın ve hem kendimize hem evrene karşı sevgimizin me

   , Yer: Witchcraft

  • Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

   Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

   , Yer: Anketler

  • Kblan Tragna Çakra Açma Çalışmaları

   B.KISA'nın Aktardığı UYGULAMA ŞEKLİ Bu çalışmaların süresi en uzun sürebilecek şekilde bile olsa en fazla on veya oniki dakikadır. Tabii ki, yapan kişi ister ve hoşlanırsa çalışmadaki zikirleri çok aralıklı yaparak süreyi istediği kadar uzatabilir fakat normal süre oniki dakikadır. Bu da demektir ki, bu programın uygulanması, aynı zamanda yürüttüğünüz başka çalışmalarınız varsa onlara engel olmaz. Başka çalışmalarınız varsa, hangi çalışmayı önce yapacağınız önemli değildir fakat genel temayül

   , Yer: Aura&Çakralar

  • Atisha'nın Kalp Meditasyonu 🌙

   Bu meditasyon Tibet'li bir Tantra ustası olan Atisha tarafından geliştirilmiştir. Her şeyi sevgiye dönüştürebilen kalp prensibiyle çalışan tüm Tantrik meditasyonların özüdür. Buna rağmen Batı'daki birçok düşünür bunun tersini uygulamamızı ister. Onlar "Nefes verdiğinde, tüm kederini ve olumsuzluğu dışarı ver. İçine çektiğin nefes ile neşe, mutluluk, pozitiflik al." derler. Atisha'nın yöntemi ise tam tersidir. Bize şunu söyler; Nefes aldığında, dünyadaki tüm varlıkların keder ve acılarını, geçmiş

   , Yer: Meditasyon

  • Aura ve Çakra Soru- Cevap Bölümü

   Merhaba Arkadaşlar,   Aura ve çakralar bir diğer kafa karıştırıcı konular olduğu ve çokca soru geldiği için bu başlığı açıyoruz. Lütfen sorularınızı buradan sorunuz ve sormadan önce tüm soruları okuyunuz. Zamanı olan bilgi arkadaşlar cevap verecektir sorularınıza.  

   , Yer: Aura&Çakralar

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...