Jump to content

Kalp çakra renk meditasyonu


sare

Önerilen Mesajlar

Kalp merkezi / çakra meditasyonu duygusal blokları temizlemek, etkinleştirmek ve serbest bırakmak ve çakra (enerji merkezi) duymak ve güçlendirmek için yardımcı olmaktır ). Bu meditasyon bir sandalyede veya yerde oturmak suretiyle yapılabilir. Omurganızı dik ve rahat tutmak önemlidir.

Yöntem: Gözlerinizi nazikçe kapatın ve beş derin, yavaş nefes alarak gevşeyin. Göğüs kemiğinin merkezine yakın, eterik vücutta bulunan kalp çakranızın farkında olun.

Nefes alırken, kalp çakranıza altın ışığı soluduğunuzu hayal edin. Kalp çakranın temiz olduğunu hissedene kadar bunu tekrarlamaya devam edin. Kalp çakranız temizlendiğinde, kalp merkezinizde serbestçe hareket eden bir ışık enerjisi, açıklık hissedeceksiniz. Neşeli hissedebilirsiniz ya da yüzünüzde bir gülümseme hissedebilirsiniz. Açıklık, hafiflik, mekân, gülüşler ya da neşe hissi ne kadar artarsa, o kadar derin ya da daha çok hissedersiniz. Eğer kalp merkezinizde ağırlık, rahatsızlık veya ağrı hissi, gerginlik veya duygusal rahatsızlık hissederseniz, bu durum tıkanmanın hala var olduğunun bir göstergesidir. Altın ışığını doğrudan kalp merkezine çekmeye devam edin.

 

 

Altın ışığında nefes almaya devam ederken, bu değişmiş açık durumu deneyimlemenize izin vermek için birkaç dakika sessizce oturun.

 

 

Bazen tıkanmalar serbest bırakılmadan önce birkaç seans gerekebilir.

 

 

Bu egzersizi günde bir kez veya gerektiği kadar sık ​​yapın.

 

 

Bu alıştırmayı diğer tüm çakralar için de kullanabilir ve tek tek ya da tek seferde yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...