Jump to content

Karabasan esnasında 3. gözün açılması ve astral seyahat


zeynep by

Önerilen Mesajlar

Yaklaşık 1,5 yıldır karabasanlar görmeye başladım öyle ki bir gecede 10 defa görüp uyandığım hatta 2 gün uyuyamadığım olmuştur. Mide bulantısı sarsıntı ve sesler de eşlik edince ailemi paranormal saldırılara uğradığım konusunda zar zor ikna edip bir uzmana başvurduk.

 

Uzman, hemşire olan annemin hacamat yapması nedeniyle musallat olduklarını söyledi (annem hacamat öğrenip yapmaya başlamıştı ve hacamat esnasında insanların vücutlarından çıkan habis ruhlar, hacamat yapan kiş savunmasızsa onlara musallat oluyormuş)

 

Neyse karabasanlar azalmakla birlikte bir nebze devam ediyor ancak son haftalarda karabasan sonrası 3. gözüm istemsiz olarak açılmaya başladı. Uyandım zannedip kalkıyorum ama kafam yastıkta kalıyor korkup hemen geri aynı yere dönüyorum az sonra gerçek gözüm açılıyor ve uyanıyorum.

 

Dahası bir varlık sol bacağımdan beni aşağı ćekiyor veya belimden kavrayıp arkaya çekiyor bazwn ise ileri geri sallıyor bu esnada şiddetli çatırtılar duyuyorum.

 

Eskiden çok korkuyordum ancak korkularım geçti çünkü bu varlıkların benden güçsüz olduklarını sadece itip kakmaktan fazla pek birşey yapmadıklarını anladım.

 

 

Şimdi ise kafama takılan konu, hazır 3. gözüm aktifleşmişken ve cinler sayesinde hiç çaba sarfetmeden astral çıkışlara başarabiliyorken çıkmayı denesem mi? Acaba çıkarsam nelerle karşılaşırım bir tehlikesi olur mu? Korkularım geçti ve tamamen meraka dönüştü ancak dediğim gibi bu olay esnasında cevrem cinlerle dolu oluyor yani normal bir seyahatten daha tehlikeli olur gibi düşünüyorum gerçekten bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • Astral Seyahat Yapamama Sorunsalı

   Değerli Gnoxis Forumu kullanıcıları,       Size bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Uzun zaman önce duyduğum ve başka insanların deneyimlerini okuduktan sonra da oldukça etkilenmiş olduğum astral seyahat deneyimini gerçeği söylemek gerekirse hiç gerçekleştiremedim. Hani belki astral seyahattekine yakın bir şuur seviyesine geçmişimdir ama yaptım desem açıkçası yalan olur. Astral seyahat yapmaktan hiçbir zaman korkmadım ve nasıl yapabileceğim konusunda da birçok yazı okudum ve onlarca taktik de

   , Yer: Deneyimler

  • Astral Seyehat Deneyim

   Bugün ilk defa yapmaya çalıştığım astral seyehati denerken değişik bir olay yaşadım yapacağım sırada gözümün önüne bi kadın geldi bu kadın bana küçümseyici bir şekilde baktı ve kahkaha attı ardından dilini çıkardı sonra aniden gözlerim açıldı korkudan elim ayağım tutmuyordu bunu düzeltmek için ne yapabilirim?

   , Yer: Deneyimler

  • Kazayla astral seyahat?

   Önceden sıklıkla yaşadığım ve ara ara yaşamaya devam ettiğim bir durum var, geceleri uyurken anlık olarak bilincim geliyor hareket edemiyorum ama yüksek sesli bir cızırtı duymaya başlıyorum ve yatağımın sallandığını hissediyorum. (Öncesinde gülüşen çocuk sesleri ve çığlıklar duyduğum da oldu.) gördüklerim kesinlikle rüya değil, üst üste yaşadığım ve sonrasında uyuyamadığım da oldu. Astral seyahatin belirli bir noktasına gelip duruyor olabilir miyim? Veya yaşadıklarım başka bir şey miydi?

   , Yer: Deneyimler

  • Astral seyahat Soru Cevap Bölümü

   İddia ediyorum ki Astral seyahat konusunda edinebileceğiniz en geniş içeriğe sahibiz .. Öyle burada yönetici olduğum için şişirmiyorum . Özgün konu , teknik, deneyim ve bilgi açısından çok zengin. Bu yoğunluk özellikle yeni üyelerimiz için arama konusunda sıkıntı yaratabiliyor. Astral projeksiyon konusu forumun popüler konularından , bunu konulara olan ilgilerden ve daha çok gelen özel mesajlardan anlıyoruz . İşte bu başlıkta sorularınız için açıldı . Muhtemelen sorularınızın cevapları forum

   , Yer: Astral Seyahat

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...