Jump to content

Karabasan esnasında 3. gözün açılması ve astral seyahat


zeynep by

Önerilen Mesajlar

Yaklaşık 1,5 yıldır karabasanlar görmeye başladım öyle ki bir gecede 10 defa görüp uyandığım hatta 2 gün uyuyamadığım olmuştur. Mide bulantısı sarsıntı ve sesler de eşlik edince ailemi paranormal saldırılara uğradığım konusunda zar zor ikna edip bir uzmana başvurduk.

 

Uzman, hemşire olan annemin hacamat yapması nedeniyle musallat olduklarını söyledi (annem hacamat öğrenip yapmaya başlamıştı ve hacamat esnasında insanların vücutlarından çıkan habis ruhlar, hacamat yapan kiş savunmasızsa onlara musallat oluyormuş)

 

Neyse karabasanlar azalmakla birlikte bir nebze devam ediyor ancak son haftalarda karabasan sonrası 3. gözüm istemsiz olarak açılmaya başladı. Uyandım zannedip kalkıyorum ama kafam yastıkta kalıyor korkup hemen geri aynı yere dönüyorum az sonra gerçek gözüm açılıyor ve uyanıyorum.

 

Dahası bir varlık sol bacağımdan beni aşağı ćekiyor veya belimden kavrayıp arkaya çekiyor bazwn ise ileri geri sallıyor bu esnada şiddetli çatırtılar duyuyorum.

 

Eskiden çok korkuyordum ancak korkularım geçti çünkü bu varlıkların benden güçsüz olduklarını sadece itip kakmaktan fazla pek birşey yapmadıklarını anladım.

 

 

Şimdi ise kafama takılan konu, hazır 3. gözüm aktifleşmişken ve cinler sayesinde hiç çaba sarfetmeden astral çıkışlara başarabiliyorken çıkmayı denesem mi? Acaba çıkarsam nelerle karşılaşırım bir tehlikesi olur mu? Korkularım geçti ve tamamen meraka dönüştü ancak dediğim gibi bu olay esnasında cevrem cinlerle dolu oluyor yani normal bir seyahatten daha tehlikeli olur gibi düşünüyorum gerçekten bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Karabasan Nedir?

   Halk arasında Karabasan yada Al Karısı şeklinde isimlendirilen olay hakkında 2 inanış mevcuttur.Bazı bilginler bunun cin yada cinlerin eseri olduğunu düşününürler. Bilim adamları ise bunun uyku ile uyanıklık arası bir durumda olduğunu söyler. Çoğunlukla uykudan uyandığınızı sanırsınız. Ancak aslında uyku hali devam eder.Beyin uyandığını düşünür ama vücüt hala uyku halindedir. Bu arada bir çeşit halusunasyon görürsünüz. Herkes de ayrı bir senaryo söz konusudur.   Uyandığınız yada uyandığınızı

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • Astral seyahat

   Astral seyahat yapmak istiyorum.  Hiç bir deneyimim yok. Oturduğum  şehirde veya yakınlarında bir uzman arıyorum bana yardımcı olabilecek. Balıkesir'de ikamet ediyorum. Kendi başınma yapabilirmiyim bilmiyorum. Yardım edebileseniz çok tşk ederim 

   , Yer: Astral Seyahat

  • Rüya, Uyku Felci ve Astral? Ben Ne Yaşadım?

   Herkese Merhaba! Fazlasıyla yorgun olduğum bir zaman dilimindeyken gece vakti her şeyi boş vermiş bir kafayla kendimi yatağa atmış ve neredeyse hiç vakit geçirmeden o anda uykuya dalmıştım. Bir süre sonra (belki 1-2 saat) sadece sesler duymaya başladım. Ya da ses demeyelim şöyle düşünün; rüya gördüğünüz zaman bir görüntü olur, ben hiçbir görüntü görmeden rüyanın içeriğini duyuyor gibiydim yani senaryosu kafamda ama görüntüsü yok. Hala uyku halindeyken bu durum beni rahatsız etti ve kendi ke

   , Yer: Deneyimler

  • Astral Seyahat Yapamama Sorunsalı

   Değerli Gnoxis Forumu kullanıcıları,       Size bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Uzun zaman önce duyduğum ve başka insanların deneyimlerini okuduktan sonra da oldukça etkilenmiş olduğum astral seyahat deneyimini gerçeği söylemek gerekirse hiç gerçekleştiremedim. Hani belki astral seyahattekine yakın bir şuur seviyesine geçmişimdir ama yaptım desem açıkçası yalan olur. Astral seyahat yapmaktan hiçbir zaman korkmadım ve nasıl yapabileceğim konusunda da birçok yazı okudum ve onlarca taktik de

   , Yer: Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...