Jump to content

Sürekli yeme, içme isteği

Ninque

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Topics

• Fal isteği yardımcı olabilirmisiniz

Arkadaşlar son zamanlarda her konuda sıkıntı yaşıyorum işyerinden bi kadin sende bişey var bi hocaya görün diyor sürekli. bende bişey goruyomus ne olduğunu açıklamadı tarot veya benzer bi yolla fal bakabilecek bana yardımcı olabilecek birisi var ise çok mutlu olurum

, Yer: Fal ve Kehanetler

• Arkadaşımın yaşadığı olaylar ve sürekli gördüğü adam(bilgili arkadaşlar bakabilirse )

Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.Oncelikle şu cadılar hakkında birşey konuşmak istiyorum bu sitede hemen hemen yeni sayılırım.su an 20 yaşındayım ve bundan 8 sene önce cadıları araştırmak istemiştim bir site buldum biraz fantastiģe kayıyordu ama garip bisi oldu bir kadının resmi vardı bu kadının cadı olduğu yazıyordu kadındı yani bende umursamadım bu olaydan 3 Ay sonra ozamanlar annem babaannrmle beni oturma parkına götürmek istedi bende tamam dedim.sonra canım çok pasta çekti annemi p

, Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

• kendimizi sürekli yorgun hissetmek ve bunun için enerji çalışması neler yapabiliriz

gün içerisinde kendimizi sürekli yorgun ve aşırı gergin hissediyorsak günün çoğunu mutsuz ve yorgun hissediyorsak enerji çalışması neler yapabiliriz .?

, Yer: Bioenerji

• Kil Ve Toprak Yeme Alışkanlığı (Jeofajia ve Pika)

Ülkemizde gerek şehirlerde ve gerekse kırsal kesimde yaşayan halkımız arasında kil ve toprak yeme alışkanlığı önemli oranda dikkat çekicidir. Bu alışkanlığı olanlardan şehirde yaşayanlar kili, aktarlardan satın almakta, köylerde yaşayanlar ise köy çevresindeki kiltaşı bulunan yerlerden, bulamayanlar ise toprak ve/veya ev içi süprüntü malzemesi ya da kireçli sıva malzemesini yemektedirler. Kil ya taş halinde kiltaşı şeklinde ya da toz halinde aktarlarda ve nalburiyecilerde satışa sunulmaktadır.

, Yer: Sağlık

• Sürekli aynı rüya ve aynı çocuk

Merhaba. Öncelikle şunu belirteyim rüyalara önem veririm ama her rüyamdan etkilenip tabirlere bakmam . Genelde rüyalarımı da unutmam ve çoğu zaman rüyanın rüya olduğunu anlarım. Bir ay önce kadar bir gün rüyamda hamile olduğumu öğrendim. O sıralarda girmem gereken sınavım vardı . O rüyamda hamilelik döneminde çok uyunduğu için sınava geç kalmıştım uyanamadığım için.Fakat hoca sorun etmeyip sınava almıştı.Rüyam uzun ve sıradandı. İşte herkese hamile olduğumu söylüyorum bi sevinç halindeyim.Sonra

, Yer: Rüyalar

Arka Oda

Arka Oda

Chat izniniz bulunmuyor
    • Yeni Oluştur...