Jump to content

Nasıl Ölmek İsterdin?


sabrina

Önerilen Mesajlar

akşam saatlerinde müthiş bir şekilde sarhoş olmuşken bungee jumping yapmak ve o anda ip kopsun veya kalpten gideyim mesela ..

-----------------------

Devrik oldu ama anlaşıldı eminim :p:D

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
ard arda atılan mesajlar birleştirildi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
akşam saatlerinde müthiş bir şekilde sarhoş olmuşken bungee jumping yapmak ve o anda ip kopsun veya kalpten gideyim mesela ..

o kadar yüksekten yere çakılmak korkunç :)

su yani gece gece içimi açtın sende :D

veya gülerken bir anda hık diye ölmek :D hayatımın en mutlu anı olsun mesela :D

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Siz Hepiniz tren çaprsın boğulayım der ben ise şehit olmak isterdim dağda ölmek askerken şehit olup ölmek isterdim...:)

 

Şehit olmak iyi hoş da dağlarda ölmeyi hiç tavsiye etmem :D . En azından büyük bir savaşta falan ölmeyi tercih ederim. Yoksa o dağlarda kendini unutulmuş hissederken kör bir kurşuna kurban gitmek ı ıhh hiç, güzel olmayacaktır emin ol :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendimi bir pentagramın içinde öldürmek isterdim. Her şekilde olabilir boğazımı kesmek, kafama sıkmak, bileklerimi kesmek, zehirlenmek, gümüş bir bıçakla ölmek, kazıklara saplanarak ölmek, bağırsaklarımı binadan aşağıya sarkıtarak ölmek sonuçta 18m. Benden bu kadar daha güzel ölümler dileğiyle , ama ölmek istiyorsunuz sonrasını görmek için mi peki buna hazırmısınız veya hazırmıyız, dediklerimizin hangisini gerçekleştirebileceğiz ?

Şeytanın ritüelleriyle yapılan ölüm isterim, Pentagram içinde kuzu kanı ve öküz kafası, Pagan yazıtları.... Bu kutsanmak oluyor (: der satanist olan çoluk çocuk, merakta etmiyorum değil yani (.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Kayıp Ruh Parçası (Soul Retrieval) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır?

   Soul Retrieval (Ruhun kayıp parçalarından bir veya birden fazlasının şaman tarafından bulunup bedene geri üflenmesi) : Şamanlar Travmaları Nasıl Şifalandırır   Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self (Ruhun Geri Getirilmesi: Parçalanmış Benliği Tamir Etmek) kitabım için araştırma yaptığım sırada dünya üzerindeki çoğu şamanik kültürün ruh kaybının hastalık nedeni olduğuna inandığını gördüm.   Duygusal veya fiziksel travma yaşadığımızda, ruhumuzun bir parçasının bu deneyimi atlatabilmek için

   , Yer: Witchcraft

  • Tarot ile Zamanlama Nasıl Tahmin Edilir?

   Bir Kelt Haçı açılımı yaparken, olayın ne zaman olacağını ortaya çıkarabilecek üç kart vardır: öneri kartı (7. kart), sonuç kartı (10. kart) ve destenin en altında kalan kart. Sezginiz size hangisinin büyük olasılıklı olduğunu söylese de, her üç olasılığı da kabul etmek en iyisidir.     Büyük Arkana     Joker - Ne zaman hazır olursan Büyücü - Çoktan başladı Azize / Azize - Tam olarak ne zaman olduğunu biliyorsun İmparatoriçe - Hasat mevsimi boyunca İmparator - Neredeyse bitti Aziz / Yükse

   , Yer: Tarot

  • Pineal Gland-Epifiz Bezi Kireçlenmesini Nasıl Temizler ve Koruruz?

   http://imagizer.imageshack.us/a/img537/6314/aHFmgr.jpg   Birinci adım olarak kireçlenmeyi meydana getirici maddelerden uzak durmamız lazım. 1 – Kimyasallar Flouride, Chlorine ve Bromide gibi kimyasal maddeleri hayatımızdan uzaklaştırmamız lazım, bilhassa fluoride pineal gland tarafından kolayca çekilen bir madde, burada calcium fosfat kristalleri oluşturuyor, diş macunu ve genelde musluk sularında mevcut, ağır zehir içeriği olup pineal glandde kireçlenme yoluyla işlevsiz hale getiriyor, kay

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Uyumlama nasıl yapılıyor?

   Merhaba arkadaşlar.  Ben bi witch shoptan para kesesi, para spell jar vs aldım aldığım yer arındırıp kendinize uyumlayın dedi.  Ama uyumlama nasıl yapılır bılmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

   , Yer: Witchcraft

  • Nasıl Yemek Yersiniz?

   Şahsen ben kendimi kaybederek yiyorum kibarlıkla uğraşamam :D

   , Yer: Anketler

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...