Jump to content

Nasıl Ölmek İsterdin?


sabrina

Önerilen Mesajlar

akşam saatlerinde müthiş bir şekilde sarhoş olmuşken bungee jumping yapmak ve o anda ip kopsun veya kalpten gideyim mesela ..

-----------------------

Devrik oldu ama anlaşıldı eminim :p:D

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
ard arda atılan mesajlar birleştirildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

akşam saatlerinde müthiş bir şekilde sarhoş olmuşken bungee jumping yapmak ve o anda ip kopsun veya kalpten gideyim mesela ..

o kadar yüksekten yere çakılmak korkunç :)

su yani gece gece içimi açtın sende :D

veya gülerken bir anda hık diye ölmek :D hayatımın en mutlu anı olsun mesela :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz Hepiniz tren çaprsın boğulayım der ben ise şehit olmak isterdim dağda ölmek askerken şehit olup ölmek isterdim...:)

 

Şehit olmak iyi hoş da dağlarda ölmeyi hiç tavsiye etmem :D . En azından büyük bir savaşta falan ölmeyi tercih ederim. Yoksa o dağlarda kendini unutulmuş hissederken kör bir kurşuna kurban gitmek ı ıhh hiç, güzel olmayacaktır emin ol :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendimi bir pentagramın içinde öldürmek isterdim. Her şekilde olabilir boğazımı kesmek, kafama sıkmak, bileklerimi kesmek, zehirlenmek, gümüş bir bıçakla ölmek, kazıklara saplanarak ölmek, bağırsaklarımı binadan aşağıya sarkıtarak ölmek sonuçta 18m. Benden bu kadar daha güzel ölümler dileğiyle , ama ölmek istiyorsunuz sonrasını görmek için mi peki buna hazırmısınız veya hazırmıyız, dediklerimizin hangisini gerçekleştirebileceğiz ?

Şeytanın ritüelleriyle yapılan ölüm isterim, Pentagram içinde kuzu kanı ve öküz kafası, Pagan yazıtları.... Bu kutsanmak oluyor (: der satanist olan çoluk çocuk, merakta etmiyorum değil yani (.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Özellikle Ankara'da olmak üzere kovan nasıl bulunur?

   Merhabalar ben biliyorum daha gelişme aşamasındayım witchcraftta fakat şimdiden öğrenmem beni daha bilinçli yapar Ankara'da coven varmı nasıl bulabilirim ve covene öğrenci olarak girmek mümkün mü?

   , Yer: Witchcraft

  • nefilim nasıl olunur?

   merhabalar ben nefilim olmak istiyorun nasıl olabilirim bilgi verirmisiniz  

   , Yer: Witchcraft

  • İmgeleme Nasıl Gerçekleşir?

   İmgeleme tam olarak nedir? Esas olarak görebildiğiniz, işitebildiğiniz, dokunabildiğiniz, koklayabildiğiniz ya da tadabildiğiniz bir düşünce akışıdır. İmge, deneyimlerinizin ya da fantezilerinizin içsel bir temsilidir. Zihninizin bilgileri kodlama, depolama ve ifade etme biçimidir. İmgeleme rüyaların ve hayallerin, anıların ve geçmiş yaşantının, planların, projeksiyonların ve olasılıkların bir yansımasıdır. O; sanatların, duyguların ve en önemlisi de daha derinlerdeki benliğinizin dilidir.

   , Yer: Witchcraft

  • Üsttekiyle Nereye Gitmek İsterdin?

   Üstünüzdeki kullanıcıyla nereye gitmek istediğinizi yazın örnek olarak   üstteki kullanıcıyla 300 filmine gitmek isterdim gibi

   , Yer: Forum Oyunları

  • Kahve falı nasıl bakılıyor

   Küçükken bir kaç kez kahve falı bakmışlığım oldu, eve gelen misafirlere öylesine dalgasına bakıyordum, karşımdaki kişinin evini daha önce görmediğim halde nasıl bir evde oturduğunu falan tarif ediyordum şaşırıyorlardı. Bu aralar merak saldım fala bakmak istiyorum ama aklıma söyleyecek bir şey gelmiyor eskisi gibi değilim nasıl bakabilirim bu işin bir yöntemi var mı 

   , Yer: Fal Çeşitleri

×
×
 • Yeni Oluştur...