Jump to content

Enochian Tılsımı- Majikal Aynanız ve Scrying Uygulamaları İçin


Semyaza

Önerilen Mesajlar

Yeni Resim - Kopya.gif

 

Bu tılsımı majikal ayna çalışmalarında, scrying için aynanızın arka kısmına yapıştırabilirsiniz.. EN dış halkada Enochian dilinde " ZIRENAIAD" yani "Ben senin efendinim, Tanrı olanım" yazıyor. İç halkadaki yazının anlamı ise "GAHOACHMA" yani " Ben,Ben olanım (EHEIEH)" .

 

Ayna ile birlikte majikal çalışma yaptığınız zaman bilindiği gibi bir tür kapı açıyorsunuz.Bu tılsım, açılan kapının akışını kontol etmeniz, ve eğer bir varlık ile ayna üzerinden iletişime geçmişseniz o varlığa kuralları hatırlatan bir bariyer görevi görüyor.

 

Tılsımı çizmek oldukça zor.O yüzden dış hatlarını aslından kopyalayabilirsiniz. Ancak yazıları kendi elinizle yazmanızı öneririm.Dış hatları çizdikten sonra yazmak kolay zaten.Orjinalinde gümüş renkli bir kalemle harflerin ve dış çerçevenin çizilmesi önerilmiş. Üç göz bebeği ise siyah bırakılmalı. Ancak ben hepsini tılsımları yazdığım, mürekkep ve kardeşkanı(dragon's blood) karışımı ile yazdım. Siz bu şekilde de uygulayabilirsiniz. Tılsımı yazdıktan sonra güzel ve yumuşak bir tütsü ile tütsüleyip aynamızın arka kısmına sabitliyoruz.

 

Son olarak, Majikal aynanızı Demon Invokasyonları için kullanmaktaysanız bu tılsım sorun yaratabilir. O yüzden denemenizi pek önermem.Umarım işinize yarar:)

 

Kaynak: Donald Tyson, " How to make and Use a Magic Mirror"

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
boynuzsuzgeyikler

Daemon davetlerinde sağ-el yolunu kullanıyor iseniz zarar gelmez.Fakat sol-el yolunu kullanıyor iseniz sorun çıkabilir :D

 

Bunun harici güzel bir paylaşım olmuş.Ayna davetlerinde bu tarz korunmalara her zaman ihtiyaç vardır :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enochian dilini öğrenmeden önce en azından ritüellerde kullanmak için bozulmamış anahtarları kullanmanızı tavsiye ederim ..

.Zira bundan önce kullanılan Enochian anahtalarının çoğu Anton Lavey sayesinde bozulmuş,tahrip edilmiştir.Hatta Satanic Bible ile birlikte Yahew'in bir çok ismi Enochian'a girmiştir.

Bkz Yahew-Yhvh'nin isimleri

Asha, Baeovib, Gahoachma, Iabes, Iad, Iadpil, Iadapiel, Iadanahe, Iaida, Iaidon, Idoian, Idoigo, Ioiad, L, Mad, Mada, Oiad, Piad, Zilodarp, Zirenaiad ve bunları Enochian'a sokan Lavey'dir.

Bu sayede bir çok satanist ritüellerinde veya dua ederken aslında Yahudi tanrısını övüp ona dua etmektedirler.

Enochian'ın tahrip edilmesinin bir cok örneği daha var

Mesela;

 

5.Anahtar sayfa 186;sayfanın sonunda ''Bizim Lordumuz ve Yöneticimiz Tek Olan!''Bu da Yehova'nın bir diğer adıdır.''Tek Olan''.Halbuki Satan'ın numara 2'dir.İşte bu yüzden ben revize edilmiş Enochian Anahtarlarını kullanmanızı tavsiye ederim.Tabi kendinizi o kadar ilerlemiş hissediyorsanız.

 

Demem o ki , alıntılarınıza çok çok çok dikkat edin :) kaş yparken göz çıkarmayın ..

Bana gelince , son derece iyi bildiğim çok sık kullandığım bir korunma yöntemidir :D anahtarların revize edilmiş halleri , kullanılan dilin tınısı ile birleşince beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir.. Korunmak yerrine bir girdaba girdiğinizi anlamazsınız bile..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Enochian anahtarlarını kullanmak büyük risk ve en ufak teleffuz hatası çalışmanızın yönünü değiştirebiliyor. Goetik çalışmalarda kullanıldığında da Nevermore'un bahsettiği çelişkiler doğabiliyor.Bu yüzden Gezegensel hiyerarşiye bağlı varlıklarla irtibat kurmak istiyorsanız ya da elementaller ile bu tılsım sizin için ideal . Ben Yesod seviyesindeki Ay enerjisi ile çalışma yapıp, kapı açmak istediğimde bu tılsımı Süleyman'ın Birinci Ay Pentacle'ı ile birlikte kullanıyorum. Ve bu ikisini birlikte kullandığımdan beri çalışmalarımda bariz şekilde verimlilik elde ettim. Demon davetlerinden ziyade bu tarz çalışma yapmayı düşünenler uygulayabilirler. Ha bir de eğer sağ el yolunu benimsemişseniz demonla iletişim kurarken kullanmanız sorun olmayabilir. Goetik davetler benim pratikte bilgili olduğum bir alan değil, o yüzden emin olmadığım bir şey söylemek istemiyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bir Peri Çağırmak İçin

   Bu büyüyü bir peri çağımak için kullanın   Gerekli Malzemeler 3 çiçek 2 yaprak 4 mum (doğayı simgeleyen 4 farklı renkte) Kağıt Kalem Renkli kalemler Tahtadan yapılma bir şey("something made of sticks" çeviriden emin değilim yazan kişinin ingilizcesi rezalet ) Düz zemin Ağaç Su   Mumlardan bir kare yapın, Kağıda bir peri çizin, renklendrin, isim verin, resmin etrafına çiçekler ve yapraklardan oluşan "hediye" nizi koyun, düz bir zemine yerleştirin ve resmin yanına su dökün. ay

   , Yer: Witchcraft

  • Bir Kimseyi Kendinizden Soğutmak İçin Büyüler

   1. Karayılan Kökü Büyüsü Banyo, hem ilişkiyi sonlandırmak hem de size zararı dokunan bir kimsenin cesaretini kırıp uzaklaştırmak için kullanılır. Karayılan kökünü yanınızda taşımak ise sadece ilişkiyi sonlandırmaya yarar.   - Kıyılmış karayılan kökü (black cohosh) üzerine kaynar su ekleyerek demleyin. - Küveti su ile doldurun. - Karışım soğuyana kadar bekleyin. - Küvete girin ve durulanmadan önce karışımı posasıyla birlikte tüm bedeninize uygulayın. 2. Ayrılık Tozu (I) - Bu bitkilerin k

   , Yer: Witchcraft

  • Enochian ile istenilen kişinin rüyasına girmek...

   Enochian, yani "Meleklerin kullandığı dil" anlamına gelen söz konusu alfabeyi kullanarak bir başkasının, hedef kişinin rüyasına girmenin mümkün olduğu söylenir. Doğrulu veya yanlışlığı konusunda kesin bir yargıya varmayız çünkü yapılan yorumlarda kimilerinde işe yararken kimilerinde herhangi bir etki göstermediğini gördüm. Şansınızı deneyip tecrübelerinizi paylaşmanız umuduyla konuyu açmaya karar verdim. Aşağıda vereceğim görselden de görebileceğiniz üzere uygulanması gayet basit bir işlem.  

   , Yer: Witchcraft

  • Android için favori uygulamalarım

   Android favori oyunlarım : 1-Avakin life: role playing 3d sanal gerçeklik oyunu beni çok şaşırtan bir oyun her ay yeni konular,itemler hepsi çok güzel indirirseniz haber verin ekliyim arkadaş olarak. 😊 2-Brain test: zeka ve bulmaca oyunu vakit geçirmek için güzel bir oyun . 3-clash of clans: strateji oyunu . * * Android favori photo editor uygulamalarım: 1-PicsArt: çok severek kullanıyorum birçok ayrıntılı özelliği var. 2-Picskit: picsart'ın akrabası diyeb

   , Yer: Cep Telefonu ve Tabletler

  • Cadılar için parfüm tarifleri .

   Cadılar için parfüm tarifleri ~        ( Alıntıdır . ) Ay rahibesi parfümü . 1 damla Queen of the Night yağı , 3 damla gül yağı ve 1 damla limon mineçiçeyi yağını koyu kahverengi ve ya mavi bir yağda 4 ons beyaz alkollü içkiye ekleyin . Birleştirmek için karıştırın . Toprak ana parfümü . Eşit miktarda gül ve paçuli yağı karıştırılır ve birleştirmek için kombinlenir .  Bir cadı sanatı . 8 ons alkoııü içkiye 60 damla misk , 30 damla keten ( amber ) ve 30 damla bergamo

   , Yer: Witchcraft

Arka Oda

Arka Oda

  Chat izniniz bulunmuyor
  ×
  ×
  • Yeni Oluştur...