Jump to content

Ruh Kanseri


boogee

Önerilen Mesajlar

 

İlk olarak çalışmalarına Şubat 2006′da başlayan zaman içerisinde grup ismini ve üyeleri değiştiren ama çekirdeği hep aynı tutan Ruh Kanseri şu an ki halini Ekim 2007′de almıştır.

Şu an grupta bulunan Murat Erturgut, Enes Tural, ve Ömer Öztaş’ın kurucuları olduğu Ruh Kanseri, kadrosunu oluşturmuştur.

Ayrıca "ruh kanseri" adından başka [atoms for peace] adıda hala kullanılmaktadır. Kısacası grubun tam ismi; "Ruh Kanseri [atoms for peace]" dir. Grubun web sitesi, artwork (logo) vb metaryerleri tamamen grup üyelerine aittir , kendilerinin çizimi ve yapımıdır.

Coverların yanı sıra asıl iş olarak gördükleri kendi besteleri üzerindeki yoğun çalışmaları devam etmektedir. 10′un üzerinde şarkı sözü ve bestesi hazır olan grup bu şarkıları düzenleyip en iyi hale gelene kadar kaydetmemekte ısrarcıdır.

Şubat 2008′de kendi stüdyosunu açan grup, çalışmalarına burada devam etmektedir ve müzik konusundaki deneyimini her geçen gün arttırmaktadır. (stüdyo metronom: www.studyometronom.com )

Yaşantısına İzmir’de devam eden Ruh Kanserinin adını sıkça duyucağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...