Jump to content

Kurukafa Ve Kemikler Cemiyeti


boynuzsuzgeyikler

Önerilen Mesajlar

Kurukafa ve Kemikler (Skulls And Bones Society, SBS), Yale Üniversitesinde kurulmuş gizli bir cemiyettir. Resmi olarak “Russell Trust Association” olarak yapılanmıştır. 1832 yılında ABD’nin en eski üniversite cemiyeti olan Phi Beta Kappa üyesi William Huntington Russell ve Alphonso Taft tarafından kurulmuştur. 1992’ye kadar sadece erkekleri üyeliğe kabul etmiştir.

 

Cemiyetin tüm faaliyetleri resmi olarak açıklanıyor olmasa da, üyelerinin kim olduğu kampüste genel olarak bilinmektedir. Yale Üniversitesindeki tek gizli cemiyet Kurukafa ve Kemikler de değildir. Bunun dışında Scroll and Key (Tomar ve Anahtar) ve Wolf’s Head (Kurt Kafası) cemiyetleri gibi yapılanmalar da bulunmaktadır.

 

Cemiyete üçüncü yılın sonundaki öğrenciler üye olarak kabul edilmektedir. Her yıl 15 son sınıf öğrencisi tarafından bir sonraki dönemden 15 öğrenci seçilmektedir. 1970’lere kadar geleneksel olarak futbol ve kürek takımlarının kaptanları ve Yale Daily News dergisinin önde gelenleri cemiyete üye olarak alınmıştır. Cemiyetin özel inisiyasyon töreni vardır.

 

Cemiyete alınan öğrenciler derneğin “tapınak” adını verdiği binada haftanın belirli günlerinde düzenli olarak toplanırlar. Üyelerin hepsini birer kod ismi vardır ve kendilerine Şovalye ünvanını verirler. Dünyanın geri kalanı ise doğal olarak barbarlardır. Binadaki saatler bilinçli olarak 5 dakika ileri ayarlanmıştır. Bununla Kurukafa ve Kemikler cemiyeti üyelerinin tüm dünyadan apayrı bir dünya oldukları sembolize edilmektedir. Bu cemiyet içinden üç ABD başkanı çıkmıştır.

 

Cemiyet üyelerinin birbirlerini tanımaya yönelik özel işaretleri vardır. Son yüzyılda SBS üyeleri ABD'de en kilit noktalara gelmişlerdir. Bu cemiyete girebilmek için temel özellik; WASP olmaktır (Beyaz; Anglo Sakson ve Protestan). Başka ırka veya geçmişe mensup veya başka dinden olanlar bu yapıya giremez.

 

Cemiyete girenlerin 6-7 kuşak öncesinden Anglo Sakson ve Protestan olmasına çok dikkat edilir. Bazı aileler jenerasyonlar boyunca bu cemiyetin üyesi olmuşlardır. ABD ve dünya çapında etkin ailelerden cemiyete üye verenlerden bazıları şunlardır: Whitney, Perkins, Stimson, Taft, Wasdworth, Gilman, Payne, Davison, Pillsburry, Sloane, Weyerhauser, Harriman, Rockefeller, Lord, Bundy, Phelps, ve Bush aileleri.

 

Cemiyetin son 150 yılda 2500'den fazla üyesi olmuştur. Bu 2500 kişinin çok büyük bir bölümü önemli konumlara gelmiş kişilerdir. Bu yüzden, Kurukafa ve Kemikler cemiyeti dünyayı gizli bir ajandayla yöneten elit olma eleştirilerine muhataptır. Cemiyetin ünlü üyeleri şunlardır:

 • Senatör Prescott Bush (George H.W. Bush’un babası)
 • Başkan George H.W. Bush
 • Başkan George W. Bush
 • Başkan William H. Taft
 • Senatör John Kerry
 • Senatör David Boren
 • Senatör John Heinz
 • Yazar Archibald McLeish
 • Akademisyen Robert McCallum
 • Süper zengin William Draper
 • William F. Buckley
 • SEC Yönetim Kurulu Başkanı William Donaldson
 • TIME yayıncısı Henry Luce
 • W. Averell Harriman

 

Alıntıdır.

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarinkine çok benzer. Fakat tüm ritüeller ve yapilanlar gizlidir, kimse disariya bilgi sizdiramaz. Inisiasyon törenlerinde denekler çirilçiplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çiktiklarinda yeniden dogmus sayilirlar.

 

http://img.webme.com/pic/g/gizliilimler/huesitos1.jpg

http://img.webme.com/pic/g/gizliilimler/skullbones.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarinkine çok benzer. Fakat tüm ritüeller ve yapilanlar gizlidir, kimse disariya bilgi sizdiramaz. Inisiasyon törenlerinde denekler çirilçiplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çiktiklarinda yeniden dogmus sayilirlar.

 

çok gizli bilgiler, ama internet ortamında adamların seceresine kadar ulaşabiliyorsun köstebek bol yahu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kingsin Ya Süper Konu Herzamanki gibi.

 

Size Bir Hikaye Anlatim

 

Tapınak Sovalyelerinden biri , Maraclea nın güzel ve genc kadinlarindan birine aşık olmuş. Bu Tapınak Şovalyesi aynı zamanda Sidon Lorduymuş. Fakat kadin genc yaşta ölmüş . Gömüldügü gece bu aşağılık aşık , mezarı kazarak kadının bedenini cıkartmiş ve ona defalarca tecavuz etmiş O sırada boşlukdan yükselen bir ses, 9 ay sonra geri dön ve döndügünde burada bir erkek cocuk bulcaksin demiş . Tapınak Şovalyesi emre itaat etmiş ve belirtilen tarihde gelerek, mezarı birkez daha açmıs ve iskeletin bacak kemikleri arasında hafif kemiklerin üzerinde bir baş bulmuş ((kafatası ve capraz kemikler)) Aynı ses ''bütün iyi seyleri veren kişi olacagı için için onu iyi koru'' demiş....... Böylece kemikler hiç bekletilmeden örgütün malı olmuş.

Cok uzun bir hikaye ama kısa kesdim devami var aslinda

 

Kurukafa Ve Kemikler Tarikati :

 

 

Bu Aşagıdaki Kısım Alintidir:

 

KURUKAFA VE KEMİKLER ÖRGÜTÜ

 

İlluminati, Skulls and Bones Society, Bohemian Grove, Pilgrem Society, Atlantik Konsül, The Group (İngiltere) gibi gizli cemiyetler çok az kişi tarafından duyulmuşlardır ve bu gruplarla ilgili bilgiler pek çok ülkenin askeri veya sivil istihbarat örgütlerinde bile yoktur! Bunlar, son günlerde pek fazla adı geçen CFR (Dış İlişkiler Konseyi), Bilderberg ve Trilateral Komisyonun belkemiğini teşkil eder.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/43/Skull_and_bones.jpg

ABD'deki gizli örgütlenmelerin hiç kuşkusuz temeli Avrupa'dır. Aslında gizli örgütlerin yapısını, iç sistemlerini, organizasyonlarını ve törenlerini inceleyip anlamadan yöntemlerine ve sırlarına müdrik olamazsınız. Öncelikle gizli toplulukların alt kültürlerini incelemek gerekli, bu alt kültürler milenyumlar öncesine Mezapotamya'ya kadar gidiyor (Detaylı bilgi için Barret 1999 ve Daraul 1989). Ama biz Üçüncü Haçlı Seferleri'nin başladığı günümüzden 1. Haçlı Seferleri'ne gidelim ve "Tapınak Şovalyeleri"ne ve "Malta Şovalyeleri"ne değinelim. Ayrıca bir bestseller haline gelen "Holly Blood and Holly Grail" isimli kitapta bahsedilen o zamanlara ait parşömenlerin bulunması sayesinde ortaya çıkarıldığı iddia edilen "Rose Croix" (Gül Haç) örgütünün aslında Tapınak Şovalyeleri'nin uzantısı olan ama tam anlamıyla ispatlanamamış bir gizli cemiyet olduğunu belirtmeden geçmeyelim (Baigent, Leigh ve Lincoln 1983).

http://www.redicecreations.com/specialreports/2006/10oct/illconfsnb322.jpg

MASONLUĞUN TEMELİ

 

Tapınak Şovalyeleri, Haçlı Seferleri sırasında kurdukları kalelerde (Anadolu'dan Kudüs'e kadar) kendi alt kültürlerini ve gizli haberleşme yöntemlerini, felsefi ve sosyal sistemlerini oluşturan ve bankerlikle uğraşan, hatta seyahat çeklerini icat eden bir gizli örgüt olarak ele alınabilir..

 

Bugün bu gizli örgütleri aşamazsanız, dünyanın hiçbir yerinde sesinizi duyurup hakkınızı arayamazsınız. Çünkü kanunları onlar yapmaktalar, kara ve ak parayı onlar kontrol etmekteler, polisi ve istihbarat örgütlerini, endüstri ve bilimi onlar yönetmekteler, teknoloji ve bilgiyi onlar yönlendirmekteler. Dünyayı işgal eden ve her yere nüfuz etmiş bu Yeni Dünya Düzeni'nin örgütlenmesini aşamadıkça ne bağımsızlığınız var olabilir, ne de bir ulus olabilirsiniz.

http://www.declarepeace.org.uk/captain/murder_inc/site/masonry/masons_structure.jpg

Vatikan Papalık mafyası, Malta ve Tapınak Şovalyeleri'nin güçlenmesinden ve bağımsızlaşmasından rahatsız olunca onları ülkelerine çağırır. Zaten kendi alt kültürleri içinde Selçuklu, Sufi, Arap kültürleriyle kaynaşmış, Yunanlıların Arapçaya çevrilmiş eserlerini okumuş ve kısmen de hermetizmle ve alkemi (simya) ile uğraşan bu şovalyelerin bazıları ülkelerine döndüklerinde özellikle Fransa ve İspanya'da cadı, büyücü diye yakılmışlar ve sonra da bunların bir kısmı 13. ve 14. yüzyıllarda İskoçya'ya kaçarak kendi alt kültürlerini oluşturmuşlar. Sonuçta bir süre sonra spekülatif masonluk denilen masonik örgütlenmeleri kurmuşlardır. Masonik örgütlenmeler diğer başka gizli örgütlenmelerin esasını oluşturmuş, hatta Fransız Devrimi'nin ve Amerikan Devrimi'nin gerçekleştirilmesinde felsefi ve örgütsel büyük katkı sağlamıştır. Fakat şu unutulmamalı ki ister İlluminati olsun, ister Skulls and Bones Society ve Bohemian Grove olsun, bunların hepsi Masonik gizli örgütlenmelerdir; törenleri, temel felsefeleri, beyin yıkama yöntemleri hep birbirine benzer. Bu gizli örgütlere giren herkes masonik bir geçmişe de sahiptir. İlluminati, Skulls and Bones Society, Bohemian Grove, Pilgrem Society, Atlantik Konsül, The Group (İngiltere) gibi gizli cemiyetler çok az kişi tarafından duyulmuşlardır ve bu gruplarla ilgili bilgiler pek çok ülkenin askeri veya sivil istihbarat örgütlerinde bile yoktur. Yukarıda sayılan cemiyetler son günlerde pek fazla adı geçen CFR (Dış İlişkiler Konseyi), Bilderberg ve Trilateral Komisyonun belkemiğini teşkil eder.

ILLUMINATI

 

İlluminati, 1 Mayıs 1776 da Adam Weishaupt tarafından Almanya Bavyera'da kurulmuştur. Weishaupt, Ingolstadt Üniversitesinde hukuk profesörü iken masonik eğilimlere merak sarmış ve bir gizli örgüt kurmuştur. Ama hükümete karşı bazı hareketler de içeren yayınları nedeniyle 1786'da polis tarafından basılmış ve ondan sonra da tamamen yeraltına inmiştir. İlluminati'nin daha sonra çok güçlendiği ve 1833'de Yale Üniversitesinde General William Russel tarafından Skulls and Bones Society olarak kurulduğu (SBS) rivayet edilmektedir. Yani bir rivayete göre SKS İlluminati'nin ABD'deki devamıdır.

http://www.newworldordercafe.com/Art/Occult/Illuminati/IlluminatiPyramid_001.jpg

İlluminati adını ve üyelerini inanılmaz bir sır gibi saklayan ölümcül bir kuruluştur. Bugün hemen her ülkede mevcuttur. Özel eğitim, tören ve alt kültürlerden gelmeyenler İlluminati'ye kabul edilmezler. ABD başkanlarının pek çoğu İlluminati'den ya icazet alırlar ya da üyesidirler. İlluminati o kadar gizlidir ki, varlığından bile bahsedilmez. Bu gizli örgüte ihanet edenlerin cezası kayıtsız şartsız ölümdür. Illuminati'nin NATO ile veya Gladyo gibi yeraltı örgütleri ile de ilişkisi olduğu sanılmaktadır.

 

SKULLS AND BONES SOCIETY (KURUKAFA VE KEMİKLER ÖRGÜTÜ)

 

Baba ve oğul George Bush'un üyesi olduğu Skulls and Bones Society (SBS), merkezi Connecticut Yale Üniversitesinde olan çok gizli bir cemiyettir. Her yıl sadece bu örgüte yaklaşık 15 kişi (erkek) girebilir, ama bu 15 kişi daha sonra ABD'de en kilit noktalara getirilir, ayrıca bu kişilerin akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. Bir rivayete göre, 1832'de ABD'ye İlluminati'nin bir uzantısı olarak William Russell ve Alphonso Taft tarafından getirilmiştir.

http://www.redicecreations.com/specialreports/bonesmembers.jpg

Alphonso Taft, daha sonra ABD başkanı ve SBS üyesi olan William Howard Taft'ın babasıdır. SBS'nin son 150 yılda 2500'den fazla üyesi olmuştur. SBS Yeni Dünya Düzeni'nin temel ideologlarından biridir (Bohemian Grove ve CFR ile birlikte). SBS'ye ilişkin elimizdeki ilk kayıtlar Haziran 1882'ye aittir.

Alıntıdır........

 

Burda Paylasilan Özgür Bir Paylasim İcerir Kimsenin Dini Görüslerine Saygısızlık Yapma Amacı İcermez Hicbir Otoriteyi Aşağılama Amacı İcermek Sadece Bilgi Paylasimi Amaclıdır Ve Bu Paylasim Kimsenin Düsüncesinde Baski Unsuru Olusdurmayi Amaclamaz Ve Kesinlikle Benim Düsüncelerimi Göstermez Benim Düsüncelerim Saklıdır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllüminatinin örgüt olduğu falan yok ya.İnsanlar örgütleştirdi illüminatiyi.illuminati zamanın başlangıcından berri var.dünya seceresinin yüzde 99 u illuminatiyi kötü bir ögrüt olara bilir.Heh ben o yüzde 1 in icindeyim.bnce bu örgüt dediğinz şey zamanın baslangıcından beri var ve insanlar olusturmuyorlar sadece temsil ediyorlar.ve yine bence illuminati paranormal varlıklardan olusur daha fazla bilgi yok size

Not: guru gafa kemikler cinneti hakkında pek br bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllüminatinin örgüt olduğu falan yok ya.İnsanlar örgütleştirdi illüminatiyi.illuminati zamanın başlangıcından berri var.dünya seceresinin yüzde 99 u illuminatiyi kötü bir ögrüt olara bilir.Heh ben o yüzde 1 in icindeyim.bnce bu örgüt dediğinz şey zamanın baslangıcından beri var ve insanlar olusturmuyorlar sadece temsil ediyorlar.ve yine bence illuminati paranormal varlıklardan olusur daha fazla bilgi yok size

Not: guru gafa kemikler cinneti hakkında pek br bilgim yok.

 

"İlluminati paranormal varlıklardan oluşur" sonucuna nasıl vardınız merak ettim doğrusu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"İlluminati paranormal varlıklardan oluşur" sonucuna nasıl vardınız merak ettim doğrusu

Sır.Anlatılamayan yaşanmış olaylar zinciri.Paylaşılırsa bu çocuk şizofren'' sonucuna varılabilinilecek cinsten.Kişinin kendisine sakladığı şeyler..:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üye olmayanların giremediği ve herhangi bir pencere bulunmayan binalarına, 1960'lı yıllarda iki Yale öğrencisi, ormanda buldukları bir gizli geçit vasıtasıyla gizlice ve şans eseri girmeyi başarmışlar ve gördüklerini anlatmışlardı. Tamamiyle ezoterik bir yapıya sahip olduğunu söyledikleri binada, çeşitli mabetler ve ritüelik malzemeler yer aldığını; üst katta bulunan büyükçe bir mezar resminde ise yan yana duran üç kurukafanın yanında bir taç, bir asa ve bir kalem bulunduğunu öne sürmüşlerdi. Altında yazan yazıda ise Almanca olarak; "Kim Kral, Kim Prens, Kim Dilenci? Ölüm Karşısında Hepsi Eşit" ibaresi, topluluğun ezoterik ve felsefi yapısını tüm dünyanın gözleri önüne sermiş, topluluğa yönelik yapılan sert eleştiriler, bunun ardından, büyük ölçüde kesilmişti.

 

Şeklinde,ilginç bir hikaye buldum vikipedi'den.Öğrencilerin okulda böylesi bir topluluk kurması oldukça ilginç...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İllüminatinin örgüt olduğu falan yok ya.İnsanlar örgütleştirdi illüminatiyi.illuminati zamanın başlangıcından berri var.dünya seceresinin yüzde 99 u illuminatiyi kötü bir ögrüt olara bilir.Heh ben o yüzde 1 in icindeyim.bnce bu örgüt dediğinz şey zamanın baslangıcından beri var ve insanlar olusturmuyorlar sadece temsil ediyorlar.ve yine bence illuminati paranormal varlıklardan olusur daha fazla bilgi yok size

Not: guru gafa kemikler cinneti hakkında pek br bilgim yok.

 

that comment gives me C A N C E R. My godderino, so much cringe in this.. Birader gel şu yazdigini bidaha oku bu ne ya... guru gafa gemikler cemiyeti..

 

Yaw bu illumematiyi de cok abartiolar yauww. Bunlarin hepsi israyilin oyunlari yaw. Amariga yapiyo ne yapiyosa yaww.

 

Ölüm !,Cinler !,Acı ! Namaz Hepsinin İlacı!!!

 

Neyse ben bu esas yoruma geciyim. İnsan, bilmedigi seyden her zaman korkar arkadaslar. Bizde bilmedigimiz icin korkabiliriz ama biraz dusunurseniz aslinda adamlarin ne kadar mantikli felsefelerinin oldugunu gorebilirsiniz.(veya deneyimlerseniz).Ben, cemiyet,grup,bir olusum veya toplulugun insanlara cok sey kattigini dusunuyorum. Bir grubun icinde oldugunu bilen ve hisseden insanlar cok daha farkli oluyor. Ki bu cok guzel birsey.Gonul tabiki bir grup icersinde olmayi ister, ama bir kediyi severken bile isirmamasina dikkat ederken bu tarz olusumlara dikkat etmek de onemlidir. Dikkat ederken de kediyi severken gibi, kediyle samimi olup onu her turlu sekilde minciklarsiniz, bi 5-10 dakkaya neye kizip kizmicagini da anlarsiniz ya, iste bunu da hayata uyarlamak gerek bence.Hepsinin kisa ve özü, buyuk ve guclu bir olusumun bilincli, aktif, ve yukselen bir bireyi olmak bile bence cok guzel bir fikir.Ama bilip bilmeden bu cemiyetler hakkinda bi yorum yapilamaz ve yapilan yorumlar da sehir efsanesi olur. Ben cemiyetlerin daha cok maddi acidan yarar sagladigini dusunuyorum bazen. Yani tabiki kendi aralarinda kulturel etkinlikler de olabilir (veya inanc acisindan). Ama gercekten gidip gormeden sadece tahmin edilebilir. Hicbir tarikat/cemiyet disardan gorundugu kadar basit degil. Ozellikle bu tarz ismi duyulmus tarikatlar (illumemati ve girik cinnetler gemikleri gibi) bize duymak istedigimiz seyleri duyurur. Kimisi parapsikolojik calismalar der, kimisi derin devletle ilgili der, kimisi universiteyle ilgili der, ama arkadaslar cemiyetler bunlardan cok daha fazlasini barindiriyor. Yani en basidinden bir grup bile olsalar kendi iclerinde etkinlikler faaliyetler duzenlicekler ve bunlar da onlara has olucaktir.

 

 

Ben universiteyi ilerde isimi kazanmak icin okumayi dusunuyorum ama bu %40 lık bir kisim. Tarotla ugrasmaya basladigimdan beri ogrendigim.seylerden biri de hayatin bize bizim beklemedigimiz cok fazla sey sunuyor olan bir kadin oldugudur. Who knows what future brings us my friendorinos? Gidicegim uniyi iyi secmeliyim. Ama egitimi mukemmel olsun bilmemne diye degil, gelecekte calismak icin calismaya gitmedigim icin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Yeni Oluştur...