Jump to content

İlginç Sorulara İlginç Cevaplar +15


cheriour

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar hemen hemen hergün tuhaf sorularla karşılaşıyoruz. peki bu tuhaf sorulara nasıl cevap veriyoruz veya sorduğumuz soruları karşıdaki nasıl anlıyor..

işte bazı örnekler

 

sabah güzel bir uykuyla kalktınız. mahallenin gazetecisine geldiniz her zaman okuduğunuz gazeteleri istediğiniz. Dediniz ki "Kardeş bir akşam bir sabah verirmisin". adam ne cevap verecek düşün bakalım. En mantıklısı "Bilader sana akşam sabah çok gelir sana bir posta yeter".

 

gazete faciasını atlattıktan sonra kahvaltı sonrası işe gitmek için minibüse bindiniz ücreti verdiniz arka koltuğa oturdunuz. Buraya kadar herşey normal ama şöför bir süre sonra bağırmaya başladı " Arkadan vermeyen varmı" hadi gel cevap ver ne diyeceksin. Tabi ki yine en mantıklısı " kardeş ben arkadan uzattım öne gelmedimi ?".

 

herşeyi unutup işe vardınız öğleye kadar çalıştınız öğlen arası geldi karnınız zil çalıyor. koşarak bir lokantaya vardınız. garson bir çorba getir!. çorbayı afiyetle içtiniz. garson geldi size sordu " abi arkadan ne yersin " iştahınız tabi kaçtı ama bir cevap lazım değilmi. İşte cevap "kardeşim önce önümdekini al sonra Döner verirsin heee birde ben arkadan kaymak isterim".

Akşam oldu iş sonrası eve geleceksiniz aynı minibüse bindiniz aman ön koltuğa oturun. aferin ücreti verip ön koltuğa oturdunuz şöför tabiki sabahki aldığı cevaptan sonra konuşamıyor. Birkaç durak sonra bir evli çift minibüse binecek ama kadın ön kapıdan adam arka kapıdan biniyor. Kadın haklı olarak kocasına sesleniyor " Kocacığım ben senin yerine de önden veriyorum sen arkadan verme oldumu". Hadi buyur şöför ne desin cevap şu " Aman kardeşim bozuksa alayım şimdi bu trafikte bozmak zor oluyor bir de onun için uğraşmayayım".

 

bu gibi sorular ve cevaplar adamı düşündürüyor. Allah muhafaza adam katil olur. ne demiş atalar bin düşün bir sor. bir sor bin düşün diye......

 

 

 

: rofl :

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...