Jump to content

Ne Olup Ne Olmamak İsterdiniz?


einherjer

Önerilen Mesajlar

Kurt adam olup vampir olmamak isterdim,

Vampirler daha feminen metrosexüel modda olduklarından ve her fırsatta karşı cinse bir ilgi duyduklarından,misal bir adamın boğazını parçalarken aynı anda bir kadını kesip etkisi altına almaya çalışıyorlar falan..daha itici geliyor karanlığın çocukları imajına pek uymuyor daha şehirli ve kültürlü olup o briantinli aristokrat tavırları benim için dayanılmaz bir ısdıraptır..

Oysaki kurt adam,adı gibi doğası gereği vahşi,yırtıcı ve yabanidir o gerçekten kötüdür iyi,kötü,kız,erkek güzel kadın diye ayırmaz dolunayı bekler moda girer ve yapması gerekeni yapar saf kötülük,kimseye acımaz,ve aşıkta olmaz pek ezer geçer,o kanı içmek için değil dökmek için yaşar buda asil bir şeydir,kanımca kan dökülmek için vardır çünkü! Bunun yanı sıra tabut tarzı dar alanlarda barınamz o gündüzde bizimledir vampirlerden farklı olarak, güzellik uykusuna ihtiyaç duymaz çünkü o insandır ve insandaki tüm kötülüğün en üst limitini temsil eder,amaçsız,plansız ve en önemlisi sinsice değildir o, dönüşümünü tamamlar ve av arar genelde gecede tek kafa alır,yapılıdır,uzun tüy,kıl bileşimi vardır,vampirlere göre daha aşaağı bir zekada temsil edilmişlerdir oysaki yarasayla özdeş bir yaratık ile insan&kurt bileşimi bir yaratığın zekasında elbette insan kurt bileşimi daha üstün olur bu suçlama sadece yemeklerini üstlerine ve etraftaki diğer herşeye sıçratmalarından dolayı itaf edilmiştir,boyun dan temiz bir ısırık yerine şah damara indirilen güçlü bir pençe ve ardından parçalanmış bir boyun..böylede açıklana bilir,gün ışığıyla beraber insan olurlar gene ve pek ne yaptıklarını hatırlamazlar ama o bunları daha aptal yapmaz,aksine en büyük ayrım budur ,kurt adam her zaman keskin kalan bileylenmesine gerek olmuyan bir bıçak gibidir,çünkü her dolunayda gene aynı şiddetle saldırır bir öncekini hatırlamaz,ilkin coçkusu ve heyacanı...ilkler unutulmaz derler..onlar bunu her seferinde yaşar..ve öyle Vlad Tepes gibi tarihi kişiliklerin arkasına sığınmazlar,ormanlar kurtlarla ,şehirler bizlerle doludur umarım bir gün bir yerlerde her ikimizin karışımıyla oluşan bu karanlık yaşam formatları görürüz,en can alıcı kısım ise ölüm durumlarıdır,sanıldığının aksine kutsal su denilen su bileşimi onlara etki yapmaz,haç,sarımsak,kazık tarzı şeylere pek tamah etmezler,gümüş nitrat alaşımlı kurşuna karşı zayıflardır,bir filim vardı Underworld'mydı tam hatırlamıyorum vampirlerle kurt adamların kız meselesi yüzünden kapışması üzerine:) eğlenceli bir filimdi kan davası durumları falan:)

 

NOT=Yorum fikir belitecek olan üyelerden ricam lütfen netten indirme(pasteleme) bilgileri ile yorum yapmasınlar sadece insanların ne düşündüğünü merak ediyorum,şimdi filmin künyesini,çekim tarihini,kurt adamlar ile ilgili, sitelerden yazıları indirip buraya yorum diye yazılmazssa memnun kalıcam,amaç paylaşmaksa en değerli olanı kişinin kendi görüşleidir yoksa merak eden zaten netten bulur,önemli olan ona bu merakı aşılamaktır diyorum..takdirlerinize sunuyorum..

Kurt adammı-Vampirmi olmak?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir söz vardır çok hoşuma gider onu kullanmak istiyorum :)

 

Evlenip balayına gideceğime bekar kalır alayına giderim :)

 

Herneyse melek olmayı isterdim dengeyi sağlayanlardan birisi insanlar neyi yanlış yapıyor neyi doğru yapıyor onları izlemek isterdim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sanırım ben de melek olmayı seçerdim.. ölüm meleği...

http://images.kaneva.com/filestore/1203251/1869991/tribal-grim-reaper_ad.jpg

 

ne olmak istemem??? bağnaz... şaka kaldıramayan.. kendini fasulye gibi nimetten sanan bir insan olmak istemem...:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lucifer olabilmek isterdim.Varoluşun bütün sınırlardan muaflığında,benliğimin ilk kez şahane bir teklik hali içerisinde kristalleştiği andan itibaren,farkındalığın ve sorulması yasak soruları sormanın isteğiyle ilk isyanı başlatmak isterdim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vampir olmak istemezdim. deniz güneş ve plaj keyfinden mahrum kalırdım. kurt adam olmaz istemezdim o zaman dolunay zamanları çirkin görünürdüm.

ben aşk ve güzellik tanrıçası afrodit olmak isterdim.

aşk, tutkular, moda, güzellik, kozmetikler, sanat, hepsi benden sorulsun ve benim yönetimim altında olsun isterdim. doğum haritamda venüs oldukça güçlü bir konumda ve ben bundan büyük gurur duyuyorum, bu gezegeni ve sembolize ettiklerini çok seviyorum. afrodit gerçekte var mı emin değilim tabii, ama eğer varsa saygım sonsuzdur:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...