Jump to content

Viski ve Kamyoncu


raskolnikov

Önerilen Mesajlar

adamın biri bara girer ve hemen barmen'e "bana sek bir viski" der,

barmen viskiyi verir.adam bir dikişte hepsini ağzına atar ve gargara

yaparak çöpe tükürür sonrada "vay anasını ya" der. tekrar barmene döner ve bir viski daha der. barmen bir viski daha verir ve adam yine viskiyle gargara yapar ve tükürür.sonrada yine "vay anasını ya"der, ve bir viski daha ister.

 

barmen bir viski daha verir ve aynı olay tekrarlanır. bu böyle yedi kez devam eder ve barmen sonunda dayanamaz adama sorar;" beyefendi kusura bakmayın ama niye viskiyle gargara yapıp sonrada vay anasını ya diyosunuz?" adamda anlatmaya başlar. bara geldim tam sizin barın karşısındapark eden arabalar varya, işte onların arasında bir araba girecek kadar bir boşluk var ve bir kamyon oraya park etmeye çalışıyordu. bende gidip kamyoncuya oraya park edemezsin bu kamyon buraya sığmaz dedim. kamyoncuda ben sığdırırım siz kafanızı yormayın dedi.

 

bende göz var nizam var bu kamyon buraya sığmaz dedim.kamyoncu birazda sinirlenerek sanane kardeşim ben bu kamyonu buraya sokarım sen bak işine dedi. ben yine olmaz kardeşim sığmaz deyince adam iyice sinirlendi ve ben bu kamyonu buraya sokarsam senin ağzına sıçıyım mı lan dedi.

 

bir viski daha versene barmen vay anasını ya...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...