Jump to content

Elemental Kontroller - 2 (Ateş ile Zarar Verme)


cactus

Önerilen Mesajlar

Evet,ikinciyi yayınlıyorum.

 

Önemli Uyarı : Bu bir kara büyüdür,negatif enerjileri yönlendiremeyen,öfkesinden doğan enerjiyi kullanamayan ve cadı olmayan kişilerin denemesi sakıncalı ve zararlıdır.Kişi bu vasıflara sahip olsa bile sonucunda 3 katıyla bedelini ödeyeceğini unutmamalıdır.

 

Malzemeler:

 

*Kırmızı mum (6 tane)

*Zarar verilmek istenen kişinin fotoğrafı

*Bir tahta parçası (kolay tutuşacak cinsten,çıra olmasını öneririm)

*Tepsi (Yanan tahta parçasını üzerine koyabileceğiniz herhangi birşey de olur)

 

Yapılışı:

 

Dairenizi açın. Daireyi Açma ve Kapama

 

Dairenin güneyine oturun ve sağ elinize zarar vermek istediğiniz kişinin fotoğrafını alın.Sol elinizle sönük mumları kişinin fotoğrafı üzerinde pentagram çizerek dairenin güneyinde,iç kısmında bir üçgen çizecek şekilde dizin.Kişinin fotoğrafını bu üçgenin içerisine koyun.Elinize tahta parçasını alın ve yakın.Bu tahta parçasıyla üçgenin en ucundan başlayarak mumları yakın.İşlemi bitirdiğinizde çırayı tepsiye veya kullandığınız diğer araca koyun ve bu tepsiyi dairenin ışında güneye yerleştirin.Etrafında alevlerden üçgen oluşmuş kişinin giderek daraldığını imaje edin,çevresindeki tüm etkilerin aleyhine olduğunu ve giderek kendini daha da kısıtlanmış hissettiğini imaje edin.Bunu her imaje ettikten sonra mumları fotoğrafa biraz daha yaklaştırın.En sonunda mumlar fotoğrafa değdiğinde kişinin geçmişinde yaşadığı tüm olumsuzlukların aklına geldiğini ve çok daha büyük bir acı içerisinde kıvrandığını düşünün.Siz bunları yaparken tepsideki tahta parçası da tamamen yanmış olacaktır,köz halindeki tahtayı bir şekilde sol elinize alın ve fotoğrafın üzerine bırakın.

 

Fotoğraf kararmaya başladığında şu sözleri tekrarlayın;

 

"Ey hislerin elementi Ateş!Sana sesleniyorum!*büyüyü yaptığınız kişi*nin içinde duygusal bir alevlenme yarat!İçindeki ateş büyüsün ve ona verebileceği en büyük zararı versin!Cehennemin kara kütükleri gibi sönmeyen bir ateş yak içerisinde ve küllenmesine izin verme!Üçlemenin güçleri adına ol diyorum olsun!"

 

Fotoğrafta siyahlıklar,küller oluştukça kişiye her açıdan daha büyük zarar verilecektir.

 

Dairenizi kapatın.

 

Bu büyünün karşı etkisini yaratacak korunma yöntemi 3. ritüel olarak vereceğim "Su ile Uzaklaştırma" olacaktır.

 

Ateş ile yakmak:

 

Yalnızca cadıların yapabileceği düşünsel bir büyü daha veriyorum.Bir insan sizi bir şekilde sinirlendirmişse ve onunla fiziksel bir bağlantı kurmanız varsa şu şekilde imaje edin;

 

"Damarlarınızdan kan değil lavlar akıyor,vücut ısınız giderek yükseliyor.Fiziksel iletişim kurduğunuz yer her nereniz ise (örn. tokalaşıyorsanız eliniz) damarlarınızdaki lavlar giderek oraya doğru akmaya başlıyor.Vücut ısınız üç katı artıyor ve lavlar temas kurduğunuz yerde alevlere dönüşüyor"

 

Bu işlemi tamamladıktan sonra kişinin temas kurulan yerde ateşle yanmış gibi aniden bir refleks göreceksiniz.Tokalaşıyorsanız sıcak bir tencereye dokunmuş gibi elini çekecektir,bu etkisi fazla büyük olmayan ama öfkenizi kontrol etmenize,biraz da eğlenmenize yardımcı olacak bir yöntemdir (:

 

Dediğim gibi bu ritüellerin cadılar tarafından yapılması doğrudur,diğerleri için yanlış etkiler görülebilir.İkinci yöntem için elemental kontrolü sağlamak gerekiyor,ateş meditasyonu yapmış olmanız gerekir (:

 

Tamamen kendi ritüelimdir.Alıntı değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.gnoxis.com/cadilik-nedir-46128.html

 

Bilinenin aksine, erkek cadıların bayan cadılardan daha fazla olduğu dönemler vardır. Buna nazaran bayan cadılar daha çok ön plana çıkıp, sessizliği bozdukları için fazlaca ifşa olmuşlardır. Ortaçağda yakılmalar döneminde ilk dönemde erkek cadıların kadın cadılardan daha fazla yakıldığı kayıtlardan bilinmektedir. Sonra kadınlara karşı “malleus malificarum” eserinin çıkmasıyla, cadı olan olmayan her şanssız bayan yakılmıştır. O kitap yüzünden cadılık direk dişilikle özdeşleşmiştir. Haliyle o kitaptan sonra yakılan bayan cadı sayısında bir artış söz konusu olmuştur.

 

(Yukarıdaki linkten alıntıdır)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kova burcuyum elementim hava. ancak ben ateşe daha cok hükmediyorum. dediğiniz bu şeye 'ateş ile yakmak' inanmayanlar vardır ama deneyin inananın oluyor ben yapıyorum eglencesine tabi çok ısı vermiyorum azıcık eglenceli ama kötü tarafa su ki cok sınırlendığımde kendı kendimi yakıyorum ya elimi yakıyorum bi anda ateşe tutmuşum gibi oluyor ya da başka bi yerim falan :( ustune dustum ancak duzeltemedim hala sinirleniyım olur :( acıya dayanıklı oldum artık bea

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kova burcuyum elementim hava. ancak ben ateşe daha cok hükmediyorum. dediğiniz bu şeye 'ateş ile yakmak' inanmayanlar vardır ama deneyin inananın oluyor ben yapıyorum eglencesine tabi çok ısı vermiyorum azıcık eglenceli ama kötü tarafa su ki cok sınırlendığımde kendı kendimi yakıyorum ya elimi yakıyorum bi anda ateşe tutmuşum gibi oluyor ya da başka bi yerim falan :( ustune dustum ancak duzeltemedim hala sinirleniyım olur :( acıya dayanıklı oldum artık bea

:Dadamım dikkat et evi falan yakmada...ölüm sebebi;çok yakıyodu kendini sonu bu oldu.:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava ile arındırma ritüelindeki gibi beyaz mumları farklı bir imgeleme ile düşleyip saat yönünde yerleştirdikten sonra kırmızı mumlarıda pentagram çizip zarar vermek yerine ateşin korumasını almak amacıyla imaje ederek bir ritüel gerçekleştirerek hava ve ateşin korumasını isteyebilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Üstteki Üyeye Şarkı Sözleriyle Cevap Verme

   heralde anlamışsınızdır ben bir şarkıdan bir söz yazıcam attaki üyede ona karşılk verirmiş gibi başka bir şarkıyla devam edicek ve onun verdiği cevaba karşılık onun altındaki bi şarkı sözü yazıcak     BAŞLIORUZ hey hey you you i don't like your boyfriend   Bkalm ne cvp verick...

   , Yer: Forum Oyunları

  • İğne Falı ile ilgili

   Herkese merhaba,   Birkaç yıldır forumdayım ancak ilk kez bir konu açıyorum. Bir arkadaşım İğne Falı diye bir şeyden bahsetti. Bir kağıda daire şeklinde alfabeyi yazdıktan sonra ortasına kan veya tükürük koyuluyor. Daha sonra iplik geçirilmiş bir iğne sivri ucu tükürüğün üstüne gelecek şekilde ve iplik gergin olacak şekilde tutuluyor. Daha sonra sorulan cevaplara yanıt olarak iğnenin arka ucunun harflere doğru dönüyor. Başka bir arkadaşım bunu duyup denediğini ve olduğunu söyledi. Kendisine bir

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Enochian ile istenilen kişinin rüyasına girmek...

   Enochian, yani "Meleklerin kullandığı dil" anlamına gelen söz konusu alfabeyi kullanarak bir başkasının, hedef kişinin rüyasına girmenin mümkün olduğu söylenir. Doğrulu veya yanlışlığı konusunda kesin bir yargıya varmayız çünkü yapılan yorumlarda kimilerinde işe yararken kimilerinde herhangi bir etki göstermediğini gördüm. Şansınızı deneyip tecrübelerinizi paylaşmanız umuduyla konuyu açmaya karar verdim. Aşağıda vereceğim görselden de görebileceğiniz üzere uygulanması gayet basit bir işlem.  

   , Yer: Witchcraft

  • Aerokinezi İle İlgili Yardımcı Olabilir misiniz?

   Öncelikle herkese merhaba. 29 yaşındayım ve yağmurlu şimşekli rüzgarlı havaları çok severim. Rüzgarı hissetmeyi severim. Fırtınada kollarımı açıp gözlerimi kapatıp rüzgarın tenime dokunmasından aşırı mutluluk duyarım. Sanki rüzgarla birmişim gibi bir his kaplar içimi, huzur dolarım.  Bundan birkaç sene önce başladı her şey. Bir gün içimden gelen dürtü ile rüzgarı yönlendirmeye daha doğrusu havayı yönlendirip rüzgarı çağırmaya çalıştım ve oldu. Çok heyecanlanmıştım, sevinmiştim ama dedim tes

   , Yer: Telekinezi

×
×
 • Yeni Oluştur...