Jump to content

Tanımlayamadıgım Şey


shadowtr

Önerilen Mesajlar

merhaba..

 

aslinda bunlari yazmayacaktim. 4 gun once yasadigim olay sonrasi buraya aktarmaya karar verdim.

 

17 - 18 yaslarindayken, sanırım 6-7 ay suren bir donemde, aralıklarla bir durumla karsılasıyordum.. gece ısıgı sondurup yattıktan sonra biri, bir sey gelip bana sarılıyordu. bunu hissediyordum.. bana zarar veren bir yanı yoktu.. dahası korkutucu bir yanı da.. sadece sarılıyordu.. odaya birisi gelip ısıgı actıgında ise gidiyordu.. ya da bu his sona eriyordu.. hatta bu his yogun oldugu donemlerde annem bir sure yanımda beklemeye basladı.. durumun bilimsel acıklamasını dusundum, bulamadım.. okudugum kitaplarda da buna benzer bir sey yoktu. acıkcası dusunce yapım da bu tur bir seye sıcak bakmıyordu. yani yasamda herseyin bilimsel bir acıklaması, neredeyse ''elle tutulur, gozle gorulur'' bir yanı olmalıydı.. bir sure sonra durum seyreklesince uzerinde fazla durmadım.. cunku buyuk olcude bunun, beynimin bir aldatmacası, psikolojik bir durum oldugunu dusunuyordum.. hala da oyle olabilecegini kabul edebilirim..

 

Uzun sure boyunca bu tur bir durumla karsılasmadım.. Universite 3. sınıfta 2 arkadasımla aynı evi ve aynı odayı paylasıyorduk.. Yani bir odalı evimiz :) Marksist bakıs tarzı, surekli arastırmaya ve incelemeye donuk, pozitif bakıs acısı sahibiydik.. ya da oyle olmaya calısıyorduk.. arkadaslarımdan birisi dini inancı olan ve bunu reddetmeyen biriydi.. onunla ara sıra bu tur acıklanamayan durumları konusur, her seferinde de psikolojik bir acıklaması olması gerektigi kanaatine varırdık..

 

İste bu evde tekrar basladı bu ''his''.. His diyorum cunku hala adlandırabilmis degilim.. yine aralıklarla tekrarlanmaya basladı.. Ancak oncekilerin aksine son seferinde etkisini biraz daha farklı gosterdi.. Geceydi.. arkadasımla divanlarımız karsılıklı.. Saatin gece yarısından sonra oldugunu soyleyebilirim.. Uyandım.. yanımda biri vardı, bunu hissediyordum.. İlk aklıma gelen bunun bir yanılgı oldugu dusuncesiydi.. Mantıksal olarak boyle bir sey olmamalıydı. Ama ilerleyen saniyeler veya dakikalarda bogazımın sıkıldıgı hissiyle sarsılmaya basladım. arkadasımın uyanık oldugunun farkındaydım, bunu gorebiliyordum.. Ama ona seslenemiyordum.. Sesim cıkmıyordu.. Yarı panik icindeydim.. Arkadasımın bana yardım etmemesi de korkutuyordu.. Cunku dupeduz kıvranıyordum.. Ne kadar zaman surdugunu bilmiyorum, sona erdi.. Hicbir sey konusmadan uyuduk. Ertesi gun bu durumu tahlil ettik. Aynı sekilde kıpırdayamadıgını ifade etti arkadasım.. Butun bunların yarı uykuda yasanmıs sanrılar olması gerekirdi.. ama arkadasımın da aynı seyleri gormus/yasamıs olması konuya farklı bir boyut getiriyordu.. Aynı arkadasımın tavsiyesiyle bu konularda bilgisi olan, tarikat vs. iliskileri olan ama benim pek hos bakmadıgım birini eve davet ettik. O gune kadar yasanan herseyi anlattım.. Hicbir sey soylemedi.. Bir kac gun bizde kalması gerektigini soyledi.. O gece yine o hisle uyandım.. Dahası uyudum da uyandım mı yoksa uyanıkken mi o hisse kapıldım anımsamıyorum. Bu kez sadece o hissin evde oldugunu ama yanıma gelmedigini hissediyordum.. Odaya mutfaktan giriliyordu ve kapı acıktı. Ucumuz aynı odadaydık.. Kapıdan iceri giremiyordu.. Sanırım bir kac saat sonra kalktık ve aramızda durumu konusmaya basladık. Misafirimiz bunun cin oldugunu ve kendisinin oldugu yere gelmeyecegini soyledi. Sonucta misafirimiz bir kac gun daha kaldı. Ama o gunden sonra gelen olmadı..

 

Yine aradan cok uzun zaman gecti.. Bu arada yasama bakıs acımda ufak tefek (koklu degil) degisiklikler, torpulemeler oldu.. Ama hala herseyin mantıklı bir acıklaması oldugunu dusunuyorum.. Etrafta dolasan ufurukcu hocalara, medyatik medyumlara, televoleci yaklasım tarzına tahammul edemiyorum. Bu tur dogaustu durumlara ilgi duymaya basladım.. Daha dogrusu vaktim oldukca, yapacak daha iyi bir sey yoksa bu konuda bir seyler okumaya vs.. Bu siteyi de bu surecte gordum zaten..

 

Herneyse, simdi orta asya ulkelerinden birinde yasıyorum.. Yasadıgım ulke Samanizm ve muslumanlıgın icice gecmis oldugu, her kose basında falcıların, buyuculerin alenen barındıgı, insanların da bunlardan ciddi anlamda medet umdugu bir ulke.. Burada 2 kedimle yasıyorum.. 4 gun once geceyarısından sonra uyandım.. kedilerden biri yatagımın uzerinde yatıyordu. Ama odada biri daha vardı.. Gormuyordum ama hissediyordum.. Bundan da otesi nefes alıs verisini hissediyordum.. Hemen yanıbasımda bana baktıgını hissediyordum. Bunun bir erkek oldugunu hatta robot resim cizen birisi olsa tarif bile edebilecegimi dusundum. Hala tum detayları aklımda.. Bildigim duaları okuyarak bir sure sonra uyudum hatta sızdım diyebilirim.. korkunun ve yorgunlugun etkisiyle.. Ama nedense o'nun hemen gitmedigini, uzun sure daha evde kaldıgını dusundum..

 

Bunlar da aklımın bana oynadıgı bir oyun, psikolojik bir durum veya yalnızlıgın verdigi bir sey olabilir..

 

Paylasmak istedim. Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence bu öyle kesip atılcak türden bişey diil.normal bi ruh olmadığı kesin daha geri seviyeli bişey.bu da cin demek oluyo maalesef:( anlattıklarına bakılırsa bu varlık önce sana kendini farkettirmeye çalışmış sonra seninle yakın olmak istemiş belkide sana aşık olmuş olabilir bu tür durumları zaten hepiniz biliyosunuz cin aşık olmuş falan diye..neyse..sonra sende görmemezlikten gelip sadece psikolojik bi durumdur diye kestirip atınca sinirlenip sana ve arkadaşlarına zarar vermek istemiş olabiir...bence iş ileri gitmeden çarpılmadan falan herhangi bi önlem al.:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufuk565 çok merak ediyorum sıradan bir ruh olarak tanımladığın şey nedir?Öncelikle herkez ölü bir insanın ruhunun ASLA VE ASLA bu dünyaya gelerek herhangi bir şekilde bizimle temas edemeyeceğini bilmeli.Ancak eğer belirtmek istediğin "ruh" astral alemin alt seviyelerindeki düşük enerjili varlıklarsa buna diyeceğim yok.Böyle bir durumda bence din adamlarının vs. yardımıyla "hayalet avı" na çıkmak yerine size yaklaşmaya çalışan varlıkla iletişim kurmaya çalışmalısınız.Bunun için önerebileceğim en basitinden-en karmaşıklarına kadar bir çok yöntem olmasına rağmen bence yapılması gereken bir şamandan yardım istemek olacaktır.Zira bu varlık size zarar vermek istiyor olsaydı bunu çoktan yapmıştı,sadece sizi korkutmak için ise çok daha etkin yöntemler kullanacağından şüpheniz olmasın.Geriye tek bir alternatif kalıyor sizi kendine yakın hissetmesi.İnsanlarda olduğu gibi vücudsuz varlıklarda da çeşitli duygular vardır.Ve pek çokları insanlara karşı ılımlı yaklaşır,bazıları kötü davranır,bazıları ise "olayı abartarak" insanlarla dostluk kurmak ister.Ki işte bu dostluklar "cinle evlenem" vs. şeklinde isimlendirilir.Çünkü bu varlıklar sizi ailenizden,diğer dostlarınızdan ve hatta okşadığınız hayvanlardan bile kıskanabilirler.Tabi bu sapkınlıkları gösterenleri de var diye bütün bedensiz varlıkları böyle tanımlayamayız.Eğer siz ona karşı nasıl davranmanız gerektiğini bilirseniz bu sorunu istediğiniz gibi şekillendireceğinizden eminim ve bu konudaki en deneyimli "meslek grubu" da şamanlar oluyor:D;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerçekten ilginç bi olay bu... yaşadıın şey bana kalırsa psikolojik ve bilinç altının ortaya çıkartığı bi takım yaşanımlar olabilir.yani hisler... bu konuyla ilgili beynine en ufak bi şüphe dahi sinyali göndermiş olsan, bilinç altın bunu sana değişik yönde ortaya çıkarmak için bu tip oyunlar yapmış olabilir...kişisel görüşümdür...www.gnoxis.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

her olayda bir hayır vardır. Bu olayın olması evet kötü ama buradan çıkarman dersler var. Sen doğaüstü şeylere inanmadıkça bu tür olaylarda tekamül açısından başına gelecektir. Bu biraz ağır olmuş ama bence şanslısın çünkü tekamülün için yani gelişmen için bu tür şeylerede, maneviyata inanman lazım. O iki dengeyi kurman gerekir, maneviyat ve maddiyat arasındaki inanç dengeni kuramamışsın bence bu kötü bir olay. Tamamen maneviyatta normal bir insan için kötü tamamen düşünsel, maddesel yaşamda. İkisi arasındaki denge normal bir insan için en iyisi ve doğrusudur bence. Bir de Rimmon arkadaşım bu ruh değildir, ruhlar asla gelemez türü kelimeler kullanmışsın bunun kesin kanıtı nedir? Yani o kadar kesin konuşmussun ki sanki evrensel sırlara inisiye olmuşsun. Bu kesinliğini sağlayan nedir? ve de kesinlikle gelemeyecekleri kanaatine nerden vardın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu durumun bana göre iki ayrı açıklaması. sizi korkutmak istemem.

birinci açılama:

cin taifeisinden bir hatun kişi size aşık olmuş. insanlar için cinler ne kadar korkutucu ve iticilerse cinler için insanlar da o kadar cazip ve cekicidir. çünkü cinler bir anlamda enerjik varlıklardır. enrji tek başına tam olarak aktif olamazlar. aktif olabilecekleri bir ortam ve kaynağa ihtiyaç duyarlar. cinler için kablo sistemi yada mekanik sistem olmadığına göre en ideal varlık insandır. insana zarar vermeden onunla kaim olmak isteyen cinler insanı memnun ve tatmin etmenin tollarını ararlar. bir insan gibi size sarılması belki farkında olarak yada olmadan tatmin olmanız bunun göstergesidir. cinlerde kas ve eklem yapısı olmadığından bir insan yada kendi boyutlarında başka bir şekle girmesi çok basittir. netice olarak bu bir cindir.

ikinci açıklama ise biraz daha ürkütücü olduğu için yazmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılanları okudum.İlginç.Ancak gerçektende inanç ve inançsızlık arasında denge kuramamış kişilerde bu türden olayların görüldüğünü söyleyebilirim.

 

Bu siteye üye olduğumdan bu yana çok ciddi olaylara vakıf oldum.Özellikle yaklaşık iki aylık uzak kaldığım dönemde daha fazla bilgiye ulaşma imkanım oldu.

 

Cinler boyutlar insanlar ve kainat...Burada bir denge kurmak zorundasınız.Eğer bu dengeyi doğru kuramazsanız dengenizde hissedilir bir boşluk hasıl olur.Ve bu türden etkileşimlere istemedende olsa katılmak zorunda kalırsınız.Bu olayın sebebi şu olabilir bu olabilir..Bu ayrı bir konu ancak tamamen kurtulmanız mümkün.

 

Ancak içinde bulunduğunuz denge arayışından kurtulmanız lazım evvela.Kim olduğunuzu nerede durduğunuzu keşfedin önce..Yani psikolojik açıklarınızı tespit edin.ve onları kaldırın.sebebi kaldırmış ve etkiden kurtulmuş olabilirsiniz.Eğer psikolojik zaaf ve açıklarınız varsa..cinler bu açıkları kullanarak sizi hacklerler.. :-) Ancak durum halen devam ederse...

 

Cevabını bilemediğim ve şu anda çalıştığım bir soru var....

 

Neden bir insan bir cinle evlendiğinde (helede bir erkek dişi bir cinle evlendiğinde) geri dönüş şansı kalmıyor ? Neden adı imkansız oluyor tedavinin ?

 

saygılarımla

saphire

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yazılanları okudum.İlginç.Ancak gerçektende inanç ve inançsızlık arasında denge kuramamış kişilerde bu türden olayların görüldüğünü söyleyebilirim.

 

Bu siteye üye olduğumdan bu yana çok ciddi olaylara vakıf oldum.Özellikle yaklaşık iki aylık uzak kaldığım dönemde daha fazla bilgiye ulaşma imkanım oldu.

 

Cinler boyutlar insanlar ve kainat...Burada bir denge kurmak zorundasınız.Eğer bu dengeyi doğru kuramazsanız dengenizde hissedilir bir boşluk hasıl olur.Ve bu türden etkileşimlere istemedende olsa katılmak zorunda kalırsınız.Bu olayın sebebi şu olabilir bu olabilir..Bu ayrı bir konu ancak tamamen kurtulmanız mümkün.

 

Ancak içinde bulunduğunuz denge arayışından kurtulmanız lazım evvela.Kim olduğunuzu nerede durduğunuzu keşfedin önce..Yani psikolojik açıklarınızı tespit edin.ve onları kaldırın.sebebi kaldırmış ve etkiden kurtulmuş olabilirsiniz.Eğer psikolojik zaaf ve açıklarınız varsa..cinler bu açıkları kullanarak sizi hacklerler.. :-) Ancak durum halen devam ederse...

 

Cevabını bilemediğim ve şu anda çalıştığım bir soru var....

 

Neden bir insan bir cinle evlendiğinde (helede bir erkek dişi bir cinle evlendiğinde) geri dönüş şansı kalmıyor ? Neden adı imkansız oluyor tedavinin ?

 

saygılarımla

saphire

 

size kim söylemiş tedavi geri dönüşü yok diye bilmiyorum. ama bununda bir tedavisi ve geri dönüş yoluı var. detaylı bilgi vermek istemiyorum ama ehil olna bir insan bu işi kolayca halledebilir. ehil olmayan sahtekarların eline düşerseniz (benim düştüğüm gibi) vay halinize ve yazık zaman ve paranıza.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

size kim söylemiş tedavi geri dönüşü yok diye bilmiyorum. ama bununda bir tedavisi ve geri dönüş yoluı var. detaylı bilgi vermek istemiyorum ama ehil olna bir insan bu işi kolayca halledebilir. ehil olmayan sahtekarların eline düşerseniz (benim düştüğüm gibi) vay halinize ve yazık zaman ve paranıza.

 

Demek istediğinizi anlıyorum.Ancak bu öyle değil.Burada farklı bir durum var.Sandığınız şekilde değil...

 

saygılarımla

saphire

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...