Jump to content

Uzaktaki Bir İnsanla Zihinsel İletişim


women_fenomen

Önerilen Mesajlar

imkansız diye birşey yoktur.iletişim kurmak telepatiye girer.benim başımdan bikaç sefer şuna benzer olaylar geçti:ertesi gün buluşacağım bir arkadaşımın buluşacağımız zaman cebinden captain black sigara çıkaracağını düşündüm onu o şekilde beynimde imajine ettim ve hiç kuşkuya düşmedim;ve ertesi gün ne oldu,o şeyi cebinden çıkardı.normalde arkadaşım o sigarayı hiç kullanmamıştı ama o gün ilk alışıymış.artık tesadüfmü sihinsel iletişimmi,çekim yasasımı siz karar verin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

radyocu muzonun anlattığı bir olay var kız arkadaşı portakal istemiş muzoda gidip almamış, o kızda arkadaşıyla iletişime geçmiş ve portakalı istemiş, arkadaşı da getirmiş, kapıyı muzo açmış, tabi şoke, kızın cümle aynen şu:"tam minibüse biniyordum, tülin bana ulaştı, portakalları aldım geldim"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eminim herkes yapabilir ama bunu genellikle insanlar yoğun duygusal bağı olduğu kişilerle yapabiliyor. mesela annelerimizle olan telepatik iletişim buna en iyi örnektir. onların hiç bir şeyden haberi yokken sizi arayıp başınıza kötü bir olay geldiğini bilebiliyorlar. başka bir örnek de, evde bakkala gidecek kimse olmadığında ya da anne veya babamız ya da sevgilimiz bir şeye ihtiyaç olduğunu düşündüğünde siz hiç haberiniz yokken iş ya da okul dönüşü ihtiyaç olan malzemeyi alıp gelebiliyorsunuz. buna benzer daha birçok örnek verilebilir. sadece bunu genel olarak insanlarda kullanamıyoruz. bu da, bu yeteneğimizi körelttiğimizden dolayı oluyor. bunu geliştirmek için sabırlı olur ve uzun zaman bu konuda çalışırsak rahatlıkla başarabileceğimize eminim. bu çalışmalar için özel zamanların dışında, evde otururken, dışarda dolaşırken, otobüsteyken yani günlük hayatımızda da bu alıştırmaları sürekli hale getirebiliriz. hatta bunu bir oyun havasında kimseye zarar vermeyecek şekilde yapabilirsiniz. yaratıcı olun bu konuda, yararını göreceksiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bol bol alıştırmayla kendimizi geliştirebiliriz. fakat tanımadığımız biriyle iletişime geçmek biraz daha karışık. yani tanımadığı insanla zihinsel olarak konuşan var mıdır bilmiyorum. çünkü o insanın da kendini bu yönde geliştirmiş olması gerekir. sadece zihinsel kontrol ya da düşünce okuma yoluyla bir iletişim söz konusu olabilir. o da iletişim sayılmaz zaten:) gönderilen mesajı algılayıp ayrıştırabilecek kadar iyi olması gerekir ki, öyle bir insanı da çevrenizde hemen sezersiniz zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

zihinsel iletişimin kolaylıkla yapılabileceğine inanıyorum ancak bana göre temel şart arada bir bağın olması.mesela yakınımızdaki insanlar,sevdiklerimiz,ailemiz vs..ama tabi bazı özel güçleri olan arkadaşlarımız var ki buna ihtiyaç duymadan tanımadıkları insanlarla iletişime geçip yönlendirme yapabilirler.helal olsun ne diyeyim:derisive:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet bunun metodu vardır..yaptım ve gerektiğinde yapıyorum hatta...herkes yapabilir mi bundan emin değilim çünkü zaten belirli seviyede güçlerim var çeşitli alanlarda.şimdi tutup da bunu herkes yapabilir dersem yanlış olabilir.

 

peki metodunu bizlerle paylaşabilirmisin

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Metodu telepati. Telepati ile ilgili yazılar da bayağa var burada.

 

Benim deneyimlerim oluyor,tam da bana ihtiyacı olduğu zaman çok sevdiğim bir insan var onu arıyorum.

Söylediğim sözler onun zaten aklında geçirdiği,keşke arasa bu konuda yardımı lazım vs. gibi sözler oluyor. Ben de olmam gerektiği zaman onu arıyorum.

Hatta normal bir günde bir anda aklıma geliyor,onun hissini aynen paylaşıyorum. Onun da beni hissettiğine eminim.

Bu kişi benden şehirlerce uzakta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar..sitede bu konu hakkında zaten çeşitli yazılar var hexagram arkadaşımızın belirttiği gibi..bana özel mesajla ulaşan iki arkadaşım da ilgilerini epey belirttiler.ben elimdeki dökümanları kaybettim ama yine de bildiklerimi ilerleyen günlerde burada anlatacağım.şu an gerçekten kendi konu başlıklarımla epey yoğunum takdir edersiniz sanırım...

 

saygılarımla:thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...