Jump to content

Kulağımdaki Fısıltılar


umutozz

Önerilen Mesajlar

ya arkadaslar son günlerde kulağıma hep bir fısıltı geliyor ve söyledikleri hep çıkıyor ve bazen kendimden geçiyorum

geçen gün msnde hiç yüzübü görmediğim bir çocuğun üstünde ne oldunu açıktan ünw okuduğunu saçının kıısa esmer olduunu fil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence geliştirilmesi gereken bir yetenek. ama kontrollü ve emin adımlarla ilerlemelisin. başka teknikler denemeden önce sadece bir süre meditasyonlar yap ve yüksek ruhani rehberinle bağlantı kurmaya çalış. o sana yapman gerekenleri anlatacaktır. bununla ilgili kitaplarda da ilgili bağlantı kurma yöntemlerini bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu vereceğim meditasyon çok iyidir. başlangıç meditasyonu. bu meditasyonu ve uyğulamayı ne kadar çok deneyimlerseniz o kadar iyi olur. sonrası için daha derin ve yüksek meditasyon uygulamaları var tabiki. dediğim gibi bu sizin içi başlangıç. yaklaşık 3 ay boyunca haftada en az 2 en fazla 5 kez uygularsanız bir sonraki adıma hazır olursunuz. ama sizin durumunuz için (umutozz) haftada iki yeterli bence. siz zaten zamanla ihtiyaç duydukça yaparsınız ya da yapmazsınız.

 

YÜKSEK BENLİKLE BAĞLANTI KURMAK...

Bu meditasyonun amacı, yüksek benliğinizle bağlantı kurmanız ve yüksek benliğinizi kendiniz olarak hissetmenizi sağlamaktır.

 

 

Bütün meditasyonlar için; sessizce oturun, zihninizi odaklayın, bedeninizi gevşetin ve derin soluk almaya başlayın. Sizi sakinleştirecek ve yükseklere taşıyacak bir müzik de dinleyebilirsiniz.. Bu metinleri kendi kendinize okuyarak, bir arkadaşınıza okutarak ya da teyp bandına kaydedip, daha sonra dinleyerek meditasyon yapabilirsiniz. Size gelecek yanıtları kaydetmek için kalem ve kağıt bulundurmanız iyi olur.

 

Gözleriniz açık ya da kapalı olarak oturun. Duruşunuzu, rahat edebileceğiniz şekilde ayarlayın, isterseniz ellerinizi iki yanınıza koyabilirsiniz. Birkaç derin soluk almakla başlayın.

 

 

Ayak parkmaklarınızdan başlayarak, bütün bedeninizin gevşeyip rahatladığını imgeleyin. Ayaklarınıza, baldırınıza ve kalçanıza, sonra yukarıya, karnınıza ve sırtınızın alt kısmına, göğsünüze, sırtınızın üst kısmına ve omuzlarınıza doğru yükselen bir gevşeme ve rahatlama hissedin. Daha sonra kollarınızı, ellerinizi, boynunuzu, başınızı ve yüzünüzü gevşetin. Çenenizin ve gözlerinizin çevresindeki kasların gevşemesini sağlayın, kendinizi sakin, odaklanmış ve fiziksel bakımdan rahat hissedinceye kadar bunu sürdürün.

 

 

Duruşunuzu, omurganız boyunca enerjinizin daha kolayca akışına olanak verecek şekilde ayarlayın. Diyaframınızı ve karnınızı, mümkün olduğunca az hareket ettirerek, göğsünüzün üst kısmını derin bir solukla birkaç defa doldurun; ne hissettiğinize dikkat edin. Şimdi birkaç defa da karnınızdan soluk alın; bundan sonra hem göğsünüzden ve hem de karnınızdan birkaç defa soluk alın.

 

 

Derin bir solukla birlikte göğsünüzün alt kısmını doldurun ve dik tutun, böylece omurganız daha dikleşsin. Bunu yaparken, başınızın arka kısmını ve ensenizi de doğrultarak dikleştirin. Bu sizin duygu bedeninizde akıcılık yaratılmasına, kalp merkezini açmaya ve daha yüksek düzeyde düşünmenize yardım edebilir.

 

 

Şimdi yüksek benliğinizle buluşmaya hazırsınız. Çevrenizde bir halka halinde oturmuş birçok yüksek varlığın arasına katılmış olduğunuzu hayal edin. Tüm çevrenizde huzur, sevinç ve sevgi hissedin. Bu varlıklar sizin yüksek benliğinizle buluşmanıza yardımcı olmak üzere buradalar.

 

 

Yüksek benliğinizin, uzaktan size doğru gelmeye başladığını imgeleyin. Onu güzel, titreşen, parlak bir ışık olarak hayal edebilirsiniz. Yüksek benliğinizi selamlayın ve onu daha yakına gelmesi için davet edin. Zihnen, ondan kendisiyle daha güçlü bir bağlantı kurabilmeniz için size yardımcı olmasını isteyin. Onun sevgisinin sizi saran ve kucaklayan ışığını hissedin. Yüksek benliğinizden size gelmekte olan ışık huzmelerini hissedin. Bu ışık huzmeleri size dokundukça, titreşiminizin yükseldiğini hissedin. Yüksek benliğiniz şimdi sizinle birleşip, bir oluyor. Moleküllerinizin ve atomlarınızın onunla karışıp birleştiğini hissedin, sanki enerjinizin bir bölümünü geri alıyormuşsunuz gibi. Bırakın yüksek benliğiniz sizinle daha çok bir olsun; tüm enerji kalıplarınız yüksek benliğinizin ışığına yükselinceye kadar. Şimdi siz ve yüksek benliğiniz artık birsiniz.

 

 

Yüksek benliğiniz olarak siz, bedeninizde daha büyük bir enerji akışı yaratmak üzere, derince soluklanın. Yüksek benliğiniz olarak oturmak üzere duruşunuzu düzeltin. Yüksek benliğiniz olarak, güveninizi ve bilgeliğinizi gösterecek bir biçimde omuzlarınızı, göğsünüzü dik tutun. Yüksek benliğiniz olarak nasıl bir yüz ifadesi taşırsınız?

 

 

Rehberlik istediğiniz bir durumu düşünün. Yüksek benliğiniz olarak siz, bu durum hakkında kendinize yol göstereceksiniz. Bilge bir öğretmen ve danışman olduğunuzu hayal edin. Bu durum hakkında kendinize nasıl bir öğüt verirdiniz? Yanıtlarınızı yüksek sesle söylemek ya da yazmak isteyebilirsiniz.

 

 

Yüksek benliğiniz olarak, başka herhangi bir mesajınız var mı, örneğin ruhsal büyümeniz, yüce amacınız ya da herhangi bir şey hakkında?

 

Sizinle bir olduğu için yüksek benliğinize teşekkür edin ve istediğiniz sürece yüksek benliğiniz olarak oturun.

 

alıntı

boynuzsuzgeyikler tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu dediğini yapıcam hektor çok teşekkür ederim ben bunların 3 harfli olmasından korktum ama deil sanırım bunlar

bu arada nigh mare benimde bazen görerek olmasa daha güsel bence bende sadece fısıltı oluyor basen ürküyorum bnde görerek sadece bir şey oluyor oda rüyamda ne zaman bir hırsız görsem o evin sahibine hırsız girio 4 kere başıma geldi bu birdaha görürüsem uyarıcam o gçrdüüm evin sahiplerini hepisde yakınım oluo çok garip ama...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya arkadaslar son günlerde kulağıma hep bir fısıltı geliyor ve söyledikleri hep çıkıyor ve bazen kendimden geçiyorum

geçen gün msnde hiç yüzübü görmediğim bir çocuğun üstünde ne oldunu açıktan ünw okuduğunu saçının kıısa esmer olduunu fil

 

Buna ClairAudience deniliyor sevgili arkadaşım.Harika bi yeteneğin var.Lütfen körelip gitmesine izin verme.Hakkında araştır.Bu yeteneğin sayesinde birçok tehlike bela ve kötü niyetli insandan kurtulabilirsin.ilerlet derim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna ClairAudience deniliyor sevgili arkadaşım.Harika bi yeteneğin var.Lütfen körelip gitmesine izin verme.Hakkında araştır.Bu yeteneğin sayesinde birçok tehlike bela ve kötü niyetli insandan kurtulabilirsin.ilerlet derim :)

 

anladım bende naıl geliştirebilceiğimi araştırıyorum gerçekten geliştirmek istiyorum çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence olması gerekenin olmasına izin vermelisin.Hiç böyle bir drumlar karşılaşmadım ve duymadım fakat olacakları engellemenin belki kötü sonuçları olabilir ...

 

katılıyorum...verileni değiştirme ne ise onun üzerine git....değiştirmen ... dezavantaj sağlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uyku ile uyanıklık arasındakı devrede süreklı birileri ismimle seslenıyo o anda kendıme gelıyorum

 

Evet bende de aynı şey oluyor hem de uzun zamandır, sanki beynimin içinde biri konuşuyor ama ben çok net duyuyorum, genelde ismimi söylüyorlar, onlarla iletişime geçtim iyi olduklarını söylüüyorlar bazı arkadaşlarımız da böyle durumda onların- üç harfli -musallat olduklarını söylüyorlar fakat ben her gün ayet-el kürsi okumama rağmen gitmiyorlar.

 

Bu arada sevgili Umutozz gerçekten herkes böyle bir yeteneğinin olmasını ister. Bence çok şanslıymışsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna "obsesyon" deniliyor arkadaşlar,korunma ritüeli uygulamanız gereklidir...

 

Biraz daha açar mısınız? Bana söylediklerinin bazıları doğru çıkıyor, hep iyiliği telkin ediyorlar ve çok iyi olduklarını hissediyorum gerçekten. Mesela ben üzgünken gelip başımı yukarı kaldırıyor, bazen elimi tutuyor ... çok iyi arkadaşlar gibiler ve ruhlar sanırım.

 

Korunma ritueli nedir? Nasıl yapılır bunu da biraz açar mısınız?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç duygusal bir bağ kurmadım onlarla.Ama kuran tanıdıklarım var.Sonucunda sevdiklerine zarar gelmemesi için sevdiklerinden uzak duruyorlar.Bir zaman sonra sizi sahiplenip kıskanmaya başlayabiliyorlar.Bu nedenle duygusal bir bağ kurmanızı önermem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben daha br bağlantı kuramadım ama mesela bi fal baktığımda hep kötü şeyleri söylüyorlar bana iyi birşey hiç sölemiyorlar fal bakmadığım zamanlarda genellikle bnm için iyi olan şeyler

bugün sınaw olkdum kendi kendime öss soruları okumadan iletişime geçerek cvpları bulmaya çalıştım ve oldu çoğu doğruı çıktı sanırım biras daha güçlendirmem gerekiyor bu yeteneğimi sadece iyi taraflarını

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...