Jump to content

İletmezsen Ölümü Gör Mailleri


SCARRED

Önerilen Mesajlar

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim;

 

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığını öğrendiğim kolayı içemez oldum.

 

Aids virüsü taşıyan iğneler kıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

 

Deodorantlar kanser yapıyor diye sayelerinde artık bir domuz gibi kokmaya başladım.

 

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

 

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

 

Çok sevdiğim içkime ilaç koyup beni uyuturlar,organlarımı çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

 

Neyim var neyim yoksa satıp hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatırmayı düşünüyorum.

 

Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

 

Tuz Gölü'ne Konya'nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

 

Msn paralı olacak, adam yeşerecek mi, sararacak mı beklemekten de gına geldi.

 

Excel hala ne zaman emekli olacağımızı da bildirmedi.

 

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da kaybettim.

 

Multipl skleroz olunuyormuş diye diyet ürünleri düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.

 

Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin biraz daha bozulduğunu farkettim.

 

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen; 'lütfen okuyunuz', 'çok önemli', 'aman virüse dikkat', 'bilmem kim para dağıtıyor', 'en az beş kişiye yolla', 'inanmadım ama doğruymuş', 'kişiliğini test et', 'tıkla para yolla, tıkla yardım et', 'bilmemkim seni gözetliyor', 'bilmem kime mail at, haddini bildir', 'onu yeme bunu ye' şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev'i şahsına münhasır bu mailler sayesinde hep beraber 'kafayı çizme'ye ne kadar yakın olduğumuzu da müşahade etmiş oldum.

 

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye göndermezsen;

Bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana sıçacak ve hayatı sana dar edecektir.

 

Bir Dost...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir arkadaşım geldi.panikle derin devlet v.s bahsettikten sonra "oğlum bütün telefonlarım dinleniyo lan" dedi.

nerden anladığını sorduğumda kendi telefonun başına bir kod ekliyormuşsun ve bu kodu bilen nadir insanlardan arkadaşım:)eğer aradığında telefon çalıyorsa hattın öbür ucunda istihbarat elemanı varmış:)

olayı açıkladım ama ilk başta inanamadı daha sonra karşı tarafı aradık ve özür dileyerek mevzuyu anlattık.ilk etapta hala inanmayıp istihbarat adamı rol yapıyo desede şimdi rahat:)))

bu tür gereksiz boş insan aktivitelerini kullanan arkadaşlar yüzünden"beach picture 2003" adlı bir virüs ile üç gün uğraştım..herkese tavsiyem jpeg uzantılı dosya gelirse karşı taraftan teyit almalarıdır..

eskiden vardı bir mektup hikayesi bilmem kaç kişiye ulaştır şöyle olacak ulaştırmazsan böyle olacak.yurdumun insanı hemen teknolojiye ayak uydurmuş. bu tür gelen maillere ne demeli.peygamberimizin bilmem ne torunun bilmem nesi derki"eğer bu maili bilmem kaç kişşiye ulaştırmazsan şöyle olursun böyle olursun":))))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon mesajları daha beter,kontör gidecek diye düşünmeden 10kişiye yollanıyor,o 10kişi de başka 10kişiye yolluyor. Ediyor 111kişi 5dk içinde. Onların da yolladığını düşünürsek çığ gibi büyüyor,telefon şirketleri de böyle para kazanıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Marat’ın Ölümü – Jacques-Louis David

   18. yüzyılın en çarpıcı eserlerinden biri olan Marat’ın Ölümü, Jacques-Louis David’in de en ikonik resimlerinden biridir. Peki tabloya adını veren Marat kimdir? Neden ölüdür? Daha doğrusu neden öldürülmüştür? Jean-Paul Marat   24 Mayıs 1743’de İsviçre’de doğan Marat, Fransız bilim ve siyaset adamıdır. Belli bir süre tıp eğitimi alan Marat, 1789’da Fransız İhtilali’nin başlamasıyla bu kariyerini bir kenara bırakıp daha çok siyaset ile ilgilenmeye başlar. Eylül 1789’da L’ami du Peuple (Halkın

   , Yer: Plastik Sanatlar

  • Ölümü hissetmek gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

   Arkadaşlar iyi günler umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Beni çok rahatsız eden bir durum var sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle ben yaklaşık bir yıldır biri ölecekmiş bir felaket olacakmış gibi hissediyorum önce bunu kullandığım ilaca bağladım fakat ilaç bitti etkileri bitti ve bu his bende hala devam ediyor. Belli bir zaman geçti ve bu kişinin babam olacağını hissetmeye başladım. Karantina süreci başladı ve şehir dışından ablam geldi, kendisi güçlü bir öngörü yeteneğine sahip nitekim darb

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Ölümü hissetmek?

   Merhaba arkadaşlar, çok tuhaf olaylar yaşadım ve anlamını bilmiyorum internette de konu üzerine hiçbir şey bulamadım. Öncelikle ilk olay ben 15 yaşlarındayken oldu; önceki gece ailemle birlikte kutlama amacıyla birer kadeh şarap içmiştik. Ben de temiz bulaşıkları yerlerine koyuyordum şarap bardaklarının yeri de en üst raftı, boyum pek yetişmiyordu neyse rafa koydum, koyar koymaz kaydı ve alnımda parçalandı. Çok canım yanmadı sadece burnumun kemerinde hafif iz oluştu azıcık kanadı filan, evde de

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Edgar Allan Poe'nin Tuhaf Ölümü

   https://www.youtube.com/watch?v=iZDCXq8iUow

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Bir Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü / Dario Fo

   Oyun Hakkında:   1969 yılında İtalya'nın Milano şehrinde patlayan bir bombanın 16 kişiyi öldürmesinin ardından polis Guiseppe Pinelli adındaki bir anarşisti elinde hiç bir delil bulunmamasına rağmen tutuklar. Emniyet müdürlüğünün 4. katındaki sorgu sırasında anarşist pencereden düşerek ölür. Polis olayı "kaza sonucu" olarak açıklar.   Oyun bu olaydan bir süre sonra aynı emniyet müdürlüğüne bir delinin sorgulanmak üzere getirilmesiyle başlar ve bahsi geçen "kaza sonucu" ölümün perde arkası iron

   , Yer: Oyun İncelemeleri

×
×
 • Yeni Oluştur...