Jump to content

Bu Sefer Hile Yok Diyorlar ?


aleimsema

Önerilen Mesajlar

İngiltere'nin en ürpertici mekanlarından birisi sayılan kalenin bölmelerinden biri olan Clifford Kulesi'nde saklanan 150 Yahudinin 1190 yılında öldürülmesinden sonra hayaletlerinin yüzyıllarca bu duvarların içinde dolaştıkları rivayet ediliyor.

Tarihi kalenin yıkıntıları içine kurulan kilisede çekimler yapan Karen Cussons, çektiği fotoğrafta sigara dumanına benzer bir görüntü olduğunu fark etti. Haberaktuel'de yer alan habere göre, Britanya'nın bu en yaşlı kalesinde çektiği görüntü karşısında şaşıran Cussons, "Kardeşimle birlikte burayı dolaşıyorduk. Her yerde fotoğraf çektim ama bir tek o kulede aldığım görüntüde böyle garip bir nesne çıktı. Odada kardeşim ve benim dışımda kimse yoktu. Çıplak gözle de bir farklılık görmedik" dedi.

Fotoğrafları inceleyen ve kendilerini hayalet uzmanı olarak tanıtan bazı isimler, Daily Mail gazetesine, "O bölge müthiş derecede gizemli. York Şatosu da, Britanya'nın en çok hayalet görülen yeri. Bu resimlerde bir hile yok, hayaleti çekmişler" açıklamasını yaptı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resim çok küçük ): birde anlamsız geldi fotograf

 

neyi çekmek istemişlerki fotografta..bir resim teması yok yani..hayalet resimleri genelde tesadüfen çekiliyor.yani bir yeri bir şeyleri çekerken şans esri o resimde bir hayalet çıkıyor.hile gbi duruyor.

belkide gerçektir bilemiyorum çünkü hiç hayalet görmedim (:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...