Jump to content

Yorumlarınıza ; Gitmek / PhobosORbia...


phobosORbia

Önerilen Mesajlar

Her defasında doyamadığım aldanışların koynunda uyanıp, her defasında anadan doğma umutlarımı bir parçamla bırakıp ve her defasında bu son diyip kapıyı hızlı çarpıp çıkıyorum sahte sıcaklığın koynundan yalnız,ıssız ,isli,dar sokaklarıma…Ve peşimden bana bakan bir çift göz bırakıyorum yeniden…Ve her defasında ardımdan gülüyor karanlık gölgem...istinasız saçma inanışlardan sıyrılıp varolan en büyük gerçeğe dönmek kamaştırsa da gözleri uzaktan bakınca, gerçeğin acısı etini dağladıkça ve yanmışlığın kokusu sardığında 6.hissini…Gitmek zamanıdır şimdi diyorsun işte o zaman…Bırakıp kalman gereken yerlere suretini, aslını alıp koynuna gitmek…Damarlarında senden izinsiz dolaşan kudretinin kalmaktan aciz olduğuna inanıp , oyunu kaçmaktan yana kullanıp, ruhunun ermişliğini , ruhunun çocukluğunu, ruhunun çelişkilerini,ruhunu ; hiç kimsenin sarmadığı kadar sıkıca kucaklayıp gitmek…Açıklama yapmadan, zaten durdurulmayacağını bilerek imkansızı ummadan, en az ONLAR kadar aciz yani savaş(a)madan…Gitmek…Kalıp çürütülen benliğini soluksuz izlemek yerine, insaniyetini basıp yalnızlığına yaraya tuz basar gibi…Gitmek…Sana herkesten sadık, senin için herkesten çok savaşan, ve sen her caydığında bıraktığın yerde hep bekleyen yollara…GİTMEK…Ve inanmışlığının, bu defa daha da dayanmışlığının, ve sana bunu hissettirebilen adamın varlığına ve aynı orandaki yokluğuna susup, alıp yine o alıştığın hayal kırıklığı akan gözlerini, gözlerini kimsenin anlayamadığı bu yerden kalkıp gözlerini hiç anlayamayacak olanların yaşadığı bu yerde bambaşka bir yalnızlığa sürüklenip (koşup) G İ T M E K !!!

 

 

.........................phobosORbia.....................

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçime kilitlediğim binlerce cümle içimi boğup çıkmaya çabalarken yırtıyor nefesimi…Soluğum amacına inat oksijen akıtmıyor içime…Kin, öfke ve iyiden uzak hangi düşünce varsa mesken tutmuş bedenimi…Hayal kırıklığı, tadına bakamamamdan kaynaklı çoğu şeyin…Penceremin dışında milyonlarca hayat var, yanıp sönen ateş böcekleri gibi ölüp doğan binlerce can,binlerce ışık…devasa yoğunlukta duygular furyası..Neden çelişir kocaman bir adamın kanlı elleriyle, çocukkenki rüyası_? Peki ya bu tuğladan duvarlar ne kadar saklar beni onlardan , ne kadar ayrı kılar sokakta süzülen amaçsız bedenlerden_? Artık gözyaşım bile yoksa insan olduğumu kim kanıtlayabilir bana?? Yutkunduğum tüm sözleri bir kusabilsem evren taşıyamaz ağırlığımı…Anlamsız geçen bir günün daha ardından yaktığım bu ağıt , bu küçük fısıltı kimin kulağına varıp dudağında can bulur_? Zihnimin gölge oyunları yine gerçeğime perde çekerken ve kim inanır zihnimdeki curcunanın rengine_?Nikotin kokar benim dudaklarım, kim öpmek ister ki kömür ciğerimin elçisini_? Ve kalbim…Atışının tınısını kendinden bile saklarken kim sevinir yaşadığım gerçeğine_?

 

 

...........phobosORbia........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...