Jump to content

This is Arabic Technology


Guest Eftalya

Önerilen Mesajlar

sonunu okuduktan sonra bayıldım gülmekten.okumanızı ısrarla tavsiye ederim.

:D

Amerikalilar yeni bir ucak gelistirmisler. Ve bu ucagi denemek icin Arabistan'a götürürler. Bir arap pilotunu ucaga bindirirler ve ucak havalanir.

 

Arap pilotu ucagi kullanirken 4 motordan biri patlar. Göstergelerde "Don't panic.This is Americantechnology" yazisi gorulur.

 

Pilot rahatlar. Daha sonra bir motor daha patlar ve gostergede ayni yazi gorulur. Biraz sonra iki motor ayni anda patlar ve hic motor kalmayinca arap pilot panikler.

Tam bu esnada gostergelerde "Don't panic.This is American technology" yazisi gorulur ve ucak kendi kendine rahat bir sekilde yere iner.

Araplar sasirir ve kendileride boyle bir ucak yapmaya karar verirler. Yaptiklari ucagi Amerikalilara denetmek icin bir Amerikan pilotunu ucaga bindirirler. Ucak kalktiktan birkac dakika sonra bir motor patlar. Gostergelerde "Don't panic.This is Arabic technology" yazisi gorulur.

 

Birkac dakika sonra 2. Motorun patlamasiyla ayni yazi göstergede görununce pilot "Ulan bizim ucagin aynisini taklit etmisler.

 

Ne taklitci adam yav bunlar" dedikten sonra kalan 2 motorda patlayinca ucagin kendiliginden yere inecegini dusunen pilot göstergede su yaziyi gorur.

 

"Don't panic.This is Arabic technology. Please repeat after me; Eshedu enla ilahe illallah, ve eshedu enne Muhammeden Abduhu ve Resuluhu..

:D :D

 

 

 

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...