Jump to content

Esrarengiz Sesler


MALCOLMX

Önerilen Mesajlar

slm arkadaşlar bu forumda daha yeniyim tesadüfen rastladım ve çok sevindim. şimdi size başımdan iki buçuk yıl önce geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.öğle sıraları evde tek başıma otururken dışarıdaki hopörler sürekli bir anonsu tekrarlıyordu.baştan ne dediğini anlayamıyordum ancak bayağı uzun sürmesi ilgimi çekmişti.balkona çıkıp yine ne anons ediyorlar diyordum ki duyduklarım karşısında şok olmuştum.hopörlerden sürekli;mescid-i aksa yıkıldı hz.alinin türbesi bombalandı diye anons yapılıyordu o anda başım dönmüştü bir şeyler daha söyleniyordu ama anlayamıyordum.hemen koşup tv yi açtım sırsıyla tüm kanalları geçtim ancak hiçbir şey yoktu.o sıradada kapı açıldı annem içeri girdi hemen yanına giderek anonsu duyup duymadığını sordum.ne anonsu diye sordu.hiç cevap vermeden yok bişey dedim.daha sonra bir çok şey araştırdım bu konuyla ilgili ama kendimi tatmin edecek bir cevap bulamadım.Buna benzer olayları yaşayan arkadaşlar paylaşırlarsa ve yararlı bir tartışma ortamı sağlanırsa çok sevineceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ayrıca bu olaydan sonra çok ilginç olarak birbirine benzeyen rüyalar görmeye başladım. büyük bir savaş çıktığını görüyordum her defasında rüyalarımda bunu bu olaydan çok etkilendim diyerek pek üstünde durmadım ama araştırmalara devam ettim duyduğum seslerle ilgili o güne kadar pek az adını duyduğum mescid-i aksanın önemini öğrendim.daha önce yerinde süleyman mabedinin bulunduğunu yahudiler ve protestanlar için çok önemli bir yapı olduğunu.mesihin dünyaya gelmesi için yeniden inşaa edilmesi gerektiğini öğrendim ayrıca mesihin gelmesi için diğer tüm kehanetlerin gerçekleştirdiklerini yalnızca son kehanetin gerçekleşmediğini öğrendim o da bahsettiğim gibi süleyman mabedinin yeniden inşaası yani şimdi yerinde bulunan mescid-i aksanın yıkılmasıdır.bunları öğrendikten sonra duyduğum seslerin sadece küçük bir parçası aydınlanmıştı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilginç bi durum...Acaba o olaydan sonra sürekli şekilde bu tarz durumlar gerçekleşiyor mu??Ama bu söylemek istediğim tekrarlayan rüyalardan ziyade daha değişik olaylar....Tekrarlayan rüyaları psikolojiniz bozuk diye bi kenara itebilirler o yüzden sordum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aslında bu olaydan önce buna benzer bir olay olmuştu.mutfakta tek başıma yemek yerken kulağıma bir ilahi sesi geldi ve arkadan ezan okunduğunu duydum yine başımda dönme olmuştu ve sıkılmıştım camı açmıştım ama dışarıda ezan sesi yoktu çok şaşaırmıştım.Duyduğum ilahiyide aylar sonra izlediğim ÇAĞRI filminde duyunca çok şaşırmış ve korkmuştum.ama bunlar çok aralıklı olan olaylar.bir yıl öncesine kadarda gece veya gündüz uyumaya çalışırken bir kaç garip olay yaşadım ama uyku rehaveti diye pek üstünde durmadım.o ilahide ay doğdu ilahisiydi filmi izledikten sonra evdekilere sorduğumda türkçesinide söylemişlerdi.ramazanda falan tv de rastladığımda hala o gün aklıma geliyor ve çok farklı şeyler hissediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

açıklamaktan korkuyorum.umarım bilinç altıdır.

geçenlerde bende buna benzer bir rüya gördüm.çok yüksek bir dağın tepesinde öyle büyük bir patlama oluyorduki.

bu patlama esnasında dağın eteklerinde ne kadar araç ve insan varsa ki bi ev göremedim bunların hepsi aşağıya yuvarlanıyor etrafa saçılıyorlardı.

 

bende diğer tepeden olanları şaşkınlık ile izliyordum.

 

uyandığımda ilk aklıma gelen şeyi sizlere yazmak ve korkutmak istemiyorum.her ne kadar rüyayı iyiye yorumlamak istedim ise aklımdan genede yaşanacaklar çıkmıyor.içimi garip bir korku sarıyor.

 

ALLAH sonumuzu hayır etsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MALCOM,

ısrar ile rüyanın anlamını soruyorsun.peki o zaman bana biraz daha yardımcı olurmusun.

rüyandaki savaş,kimler arasında oluyordu hatırlayabiliyormusun.??

yada bir kazanan taraf varmıydı.??

sen hangi taraftaydın.??

 

kazananmı,kazanılanmı.??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...