Jump to content

Mektup Büyüsü (ruhunuzdan bir mektup..)


AnTiDoTo

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba

kelendria'nın "ÖLEN YAKINLARLA İLETİŞİME GEÇMEK NASIL OLURDU?" yazısından sonra bunu yazma gereği hissettim..büyü olarak geçer bu uygulama .. önceki yazı ile birazda olsa bağlantılı olduğu için ölüm ve ötesi kategorisinde yazmayı uygun gördüm

 

Çoğu zaman bize yakın biri ölürse ona yeterince sevgimizi belli edemediğimizi hissederiz .Dileklerimizi teşekkürlerimizi pişmanlıklarımızı hatta özürlerimizi bu insana yeterince dile getirmediğimizin farkına varırız.Bu büyü kaybettiğimiz insanlar ile irtibat kurmamızı sağlayacak..Bilirsiniz kişiye sevgimizi ve sadakatimizi yeterince göstermediysek bu duygu bize kader borcu olarak kalacaktır..Ruh mektubu yazarken bu borçları ödeyebiliriz..

 

MALZEMELER

 

-Sekiz tane mum (ya hepsi beyaz yada beyaz,gümüş ve lacivert karışımı.bu renkler ruh renkleridir)

-En sevdiğiniz renkli bir kağıt ve kalem

-boya parıltılı pudra,sim vb..

-ateşte yanmayan tepsi veya kap

 

 

Kaybettiğiniz kişiye ne söylemek istediğinizi çokn iyi düşünün.Bir sıra 8 mumu sırayla yakın.En sevdiğiniz renkteki kağıdı alın ve ona mektup şeklinde söylemek istediklerinizi yazın.

Bu büyüyü yaparken yalnız olmanız gerekir.Bu mesajla kalbinizi dökün.Dilediğiniz kadar yazdıklarınızı yada bir söz öbeğini tekrarlayabilirsiniz.Kendinizi çok duygusal hissedebilirsiniz ve belki de,, bu mektubu yazarken ağlayabilirsiniz.Yazmak için zaman ayırın ve kağıdı dekore ettikten sonra (süslerle simlerle vb..) imzalayın.Bitirdiğinizde onu,ateşe dayanaklı yanmayan bir tepside yada kapta yakın.Küllerini toprağa serpiştirin veya nehire atın,rüzgar onları alsın götürsün..Mesajınızın adresi bulacağından emin olabilirsiniz..

 

 

Ben bunu şahsen denemedim belki gerçeklik payı bile yoktur ama bir insanı psikolojik olarak olumlu bir şekilde etkileyeceği gerçek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler antidoto bunu uygularmıyım bilmem yani sadece düşünce yollamak yeter gibime geliyor yada parıltılı pudra sim vb.nin işlevini anlayamadım zaten. ama paylaşım için teşekkürler. şe yarar mı yaramaz mı emin olamayız ama psikolojik yönden büyük faydası olacaktır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

parıltılı pudra vs.. duygularını dışa vurmanı sağlayan birer "araç" olarak değerlendirebilirsin bunları . zaten psikolojik olarak işe yarayacağı aşikar,düşünce yoluyla irtibata geçmek tabiiki daha mantıklı ve gerçekçi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel fikir, insanı rahatlatacağı da kesin..

 

fani olduğumuzu her zaman hatırlayabilmemizi, kendimize ve çevremizdeki insanlara da ona göre davranmamız gerektiği bilincini sağlamlaştıracak bir büyü yazabilseydik ne güzel olurdu aslında... söylenmemiş hiçbir şey bırakmasaydık,hiçbir şeyi ertelemeseydik...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paylaşım hepsinden çok teşekkür ederim çünkü geçen yıl büyükannem ölmüştü ve öldüğü gece fenalaşmadan önce bir yanıma gelde seni öpeyim demişti ama bende ödev yapıyordum offffffffffff olmaz dedim ve sonra onu son bir kez göremeden öldü bunun için o kadar pişmanınm ki kendimi asla affedemeyeceğim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...