Jump to content

Kuvars kristalleri-Atlantis Medeniyeti


KARAMANLI

Önerilen Mesajlar

Çok az buluşun gerçekten yeni olduğunun iddia edilebileceği , çağdaş keşiflerin çoğunluğunun eski bilgi ya da deneyimin yeniden – keşfinden başka bir şey olmadığı bunların sonra dünyaya genellikle çağdaş bir tarzda yeniden sunuldukları söylenir. Bu özellikle kuvars kristallerini itici güç olarak kullanan çağdaş teknolojimiz açısından , kuşkusuz , büyük ölçüde doğrudur. Eski zamanların sisleri , atalarımızın keşfettikleri ve bu alçak gönüllü madenle ilgili birçok kullanım alanını görmemizi hala engellemekteyse de , bir ölçüde ayrıntılı bilgi dünyanın her yanındaki birçok medyum kanalıyla yavaş yavaş yeniden yüzeye çıkmaya başlamakta ve kuvars kristallerinin insanlığa çok uzun bir zamandır hizmet etmekte oldukları giderek anlaşılmaktadır .

 

İlk önce efsanevi Atlantis kıtasında kullanılan kuvars kristalleri , çok kısa bir zaman sonra , bu madenin kendisine yüklenen herhangi bir gücü depolama ve büyütme konusundaki gizemli yeteneğinden yoğun biçimde yararlanan o zamanın insanları için vazgeçilmez hale gelmişlerdi. Çağdaş uygarlığımızın hala tümüyle bilmediği bir tarzda bu insanlar , , büyük sentetik kristaller kullanarak evlerini ve kentlerini aydınlatıyorlardı . Yine bu kristaller vasıtasıyla çeşitli ulaşım araçlarını çalıştırıyorlardı . Çağdaş bilim yavaş yavaş bu kayıp bilginin bir bölümünü yeniden kazanmaya başlıyor, ve bugün sentetik kristaller Birleşik Devletlerde fırlatılan bazı uzay mekiklerinde kullanılmaktadır.

 

Atlantis döneminde , kristal gücünün gelişimine rahipler öncülük etmişlerdi ; bunlar insanların zihinsel , fiziksel ve ruhsal bedenlerinde değişiklik yaratmak için kristallerin doğal elektromanyetik enerjilerinden yararlanmışlardı. Atlantis uygarlığının ilk devrelerinde , kristaller büyüdükleri geniş mağaralarda doğal hallerinde bırakılıyorlar ve bu mağaralar rahipler tarafından şifa odaları olarak kullanılıyorlardı . Bu geniş krsital oluşumlar, güçlü bir enerjiyle nabız gibi atıyorlar ve rahipler, yasaları çiğneyen varlıklarda bir kişilik değişimi meydana getirmek için bu enerjiyi kullanıyorlardı . Suçluları böyle bir mağaraya götüren inisiye rahipler , önce onları önüne yerleştirmek için uygun bir kristal seçiyorlardı . Sonra kristal oluşumunun elemental zekasına uyumlandıktan sonra kristal de güçlü bir elektromanyetik enerji salarak karşılık veriyordu . Sonra suçlu , kendisinin negatif düşünce örgüsünü pozitif, yapıcı düşünce ve davranışlara dönüşmesini sağlayacak bu güçlü titreşimi massetmek üzere yalnız bırakılıyordu . ( Günümüzde ciddi bir bunalıma girmiş hastaların başlarına uygulanan elektrod tedavsinin bu çoktan unutulmuş faaliyeti yansıttığı düşünülebilir)

 

Atlantis’in daha geç bir döneminde , bu kuvars kristalleri kesilip , uygarlığın birçok sömürgesine dağıtıldılar ve buralarda yine rahipler tarafından yönetilen çoğunlukla geniş mühendislik merkezlerine benzeyen şifa yurtlarında kullanıldılar . Atlantis sık sık volkanik patlamalara maruz kalan bir kıtaydı ve insanların yaşam tarzlarını buna göre ayarlamaları gerekiyordu . Ve onlar bir yanardağın merkezine ulaşıp , onun gazlarını , buharını ve jeotermal sularını yukarı çekerek , bunları evlerinin ve kentlerinin ısıtılmasında kullanıyorlardı . Atlantisliler arasında en kusursuz uygarlığı geliştirenler

,Toltek kavmi oldu . Toltekler kuvars krsitallerini birçok amaç için kullanıyorlardı . Rahipler tapınaklarda , özel olarak eğitilmiş genç kadınların vizyon görme ve sezgi yeteneklerini geliştirmelerini sağlayan krsital aynalar yaratarak bu kristallerin kullanımını kusursuzlaştırdılar . Onlar aynı zamanda sesin ve rengin de yararlı etkilerinin farkındaydılar ve şifa odalarında daha önce yer altı mağaralarında yaptıkları şifa yöntemlerini daha da geliştirdiler .

 

Suçlular – genellikle toplum yasalarına uymayı reddedenleri her renk ve büyüklükte kristallerle dolu bir odaya koyuyorlar ve sonra rahiplerden biri , bir kristal seçip ona küçük bir değnekle vuruyor ve odayı terk ediyordu . Tüm kristaller – insanoğluyla ortak bir niteliğe haizdir – bireysel bir ‘’nota’’ yada ‘’ses’’ e sahip olmak gibi ; ve kristal sesini eter’e salar salar salmaz onun rezonansı diğer kristallerinde kendi seslerini salarak karşılık vermelerine neden olur . En sonunda tüm oda kristallerin titreşimiyle dolar . Bu titreşimler eterde renk modelleri yaratırlar : ve bu ses ve rengin uyumlu birleşimi her bir kristalin saldığı nabız gibi atan elektromanyetik enerjiyle birleşince , bu odada bulunan kişide şaşırtıcı değişimler ve iyileşme yaratır .

 

Ahrimanik güçler İncilde onlardan ‘’ Belial(şeytan) Oğulları olarak sözedilir . Dünyada ortaya çıkışlarıyla birlikte Atlantis’te hayatın gisişi hızla değişti. Ahrimanik güçler kendi kontrollerine giren varlıklara daha sonra kusursuz sentetik kristaller yetiştirmeyi öğrettiler , çünki tüm doğal örnekler rahiplerin kontrolündeydi. Bu sentetik kristaller görünüşte yaralı amaçlar için geliştirilmişlerdi, ancak çok geçmden yıkım silahlarına dönüştüler .

 

Kristaller kanalıyla genç kadınlara gelen sezgiler Atlantisli erkeklerin arasında kıskançlık doğmasına neden oldu . Oysa bu genç kadınlar disiplinli bir eğitimden geçerek bu bilgilere sahip olmuşlardı . Ahrimanik güçler sentetik kristalleri kullanarak erkeklere telematik iletişimi öğrettiler her biri radyo alıcısına benzer gibi iletişim halindeydiler . Bu durum günümüz falcılığına benzer bir durumdu . Açık olan bu iletişim kanalında her türlü bilgiye ulaşabiliyorlar ve manipüle edebiliyorlardı.

 

Bu karanlık güçlerin rehberliği altında , Toltekler dünyayı kuşatan eterde yer alan dier enerji formlarının olduğu gibi , yıldızların radyo aktif enerjilerini çekebilen kristal tiplerini ksusrsuz hale getirdiler . Bu güçlü enerjiler , güneşin yakalanmış ışınlarıyla birlikte geniş kristal depolarına aktarılıyor ve çeşitli ulaşım araçlarına küçük kristaller vasıtasıyla yöneltiliyordu .

Ne yazıkki çok geçmeden Ahrimanik güçler Rahiplerle güç savaşına girdiler ……….. to be cont...

* Eter : Atomlar arası boşluğu ve tüm evreni doldurduğu varsayılan , tartışılamayan süptil madde .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...