Jump to content

Köy Mezarlığında Şaşırtan Görüntü


MALCOLMX

Önerilen Mesajlar

SAKARYA'nın Taraklı İlçesi'nde geçen Ramazan bayramı arifesinde yakınlarının mezarını ziyarete giden bir ailenin gündüz saatlerinde cep telefonu ile çektiği belirtilen görüntüler izleyenleri şaşırttı. 2 dakikalık görüntülerde mezarlıkta beliren yeşil ışığın bir süre sonra insan süliyetine dönüştüğü ve mezarların çevresinde uçtuğu görüldü.

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

Taraklı Mezarlığı'na bayram arifesinde yakınlarının mezarını ziyaret etmeye giden kadın ve genç kızların mezarlığa yaklaştıklarında yeşil renkli bir ışık gördüğü belirtildi. Cansu Kızılırmak adlı genç kız cep telefonu ile bu görüntüyü kaydederken, hereket eden, zaman zaman dağılan ışık görenleri heyecanlandırdı.

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

 

Görüntülerde yeşil renkli ışığı gören kadın ve genç kızların korkuları de ses kayıtlarına yansıdığı belirlendi. Mezarlıkta bulunanlardan birisinin “Gördün mü?” sözleri üzerine başkaları “Tam karsımızda direk var ya, onun başında” karşılığını veriyor. Kayıt yapan Cansu Kızılırmak, ışığı daha yakından görüntülemek isterken “Yaklaşamıyorum” sözleri duyuluyor.

Cep telefonundaki görüntülerde mezarlıktaki bir mezarda beliren ışık kütlesi hızla uzaklaşıp mezarlığın ortasındaki yola geldikten sonra beyaz bir ışığa dönüşüyor. Görüntüleri kaydeden Kızılırmak, “Mezarlığa bak. Gitti ışık. Görüyor musun? Nermin abla. Yüz görünüyor, yüzü de var bunun. Isık görüyormusun? Nermin abla yüz görünüyor bak. Bir şey parlıyor olabilir mi. Taş, cam yok” derken görüntülere insan başının sülietini andıran görüntü yansıyor. Aynı gruptaki bir başka genç kız da bunların fotoğraflarını çekiyor.

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

Görüntülerde ışık kütlesi bir mezara doğru giderek üzerinde durduğunda kayıt yapan genç kızlar “Korkuyoruz” diyerek kayıttan çıkıp mezarlıktan uzaklaşıyor. Mezarlıkta bu görüntüleri çeken Cansu Kızılırmak, şunları anlattı:

 

 

 

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

 

 

 

 

 

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/sakarya

 

“Mezarlıkta ziyaretimizi tamamladık. Birlikte fotoğraf çekilmek istedik Fotoğraf çekerken arkamızda yeşil renkli ışığı fark ettik. Dikkatli baktığımızda hareket ettiğini gördük. Işığı takip ettiğimizde bir mezardan diğerine geçiyordu. Bir müddet daha takip ettik Belli şekiller alıyordu. Bu arada yerde cam ve ya parlak bir şeyden yansıma olabileceğini düşündük. Yansıma değildi. İşin doğrusu biraz korktuk ve mezarlıktan ayrıldık. Bu olay gündüz ikindi ezanı okunurken gerçekleşti. Bu arada bir arkadaşımız da fotoğrafını çekti.”

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dünkü haberlerde yoktu ben izledim ama diyer kanalları bilemem sadece paranormal olarak zaman makinası projesi bitmiş kulanılacakmış bu ay yada önümüzdeki ay ama başka bir şey yoktu içimiz dışımız türban oldu :)

--------------------

bir tek türban tartışmalrı var başka sorun kalmadı ülkemizde doğal olarak onu tartışıyorlar :D..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olabilir ben evin içinde dolanan şeler hissediyorum hep.. arada bir ki epey sık olmaya başladı göz yanılmasıdır belki ama aniden geçn şeler görüyorum ama çok sık oluyor artık.. evin içinden geçen kimse yoktu tabaklar vardı mutfakta takur takur onları seleri geliodu çatal sesleri geliodu gidince herşey yerli yerindeydi felan.. bilmiyorum doğru olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

banada çok saçma geldi,herşeyden önce ruhsal bir varlık olsa bile sıradan birkaç kişi insan gözüyle bunu nasıl görüyorlar ve hadi bunu geçdm telefonla cekilen bir videoda bu nasıl kayda geçior orb'lar bile her çekimde gözükmezken.

bana pek inandırıcı gelmedi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Üsttekine Laf Koy!

   Bende şu forum oyunları bölümüne bi konu açayım dedim Küfür yazmadan mülayim cümlelerle laf koyun lütfen kavga olmasın:D...   pştt alttaki üye fazla laf koyma bana , bende senin altına geçebilirim her an aklında bulunsun:D

   , Yer: Forum Oyunları

  • Sondaki Kelimeyi Başa Koy

   Oyun gayet basit alttaki üstekinin söylediği cümlenin son kelimesini başa koyup yeni cümleler oluşturcak   Örnek: Ne güzel İstanbul Alttaki: İstanbul' a aşığım. gibi   İlk cümle benden olsun; Kameram benim için hayattır. Daha önce açıldıysa özür dilerim.

   , Yer: Forum Oyunları

  • Sokak Kedileri ve Köy Kedileri

   Köy Kedileri:     Elimde onlarca kedi büyüdü, bunların çoğunluğu tabii ki sokak kedisiydi.   Yıllar sonra köye gittiğimde, orada yaşayan kedileri görünce çok şaşırmıştım. Şehirde yaşayan kedi psikolojilerinin nasıl da bozulmuş olduğunu daha iyi anladım. Yani öncesinde normal olan şeylerin, nasıl da anormal olduğunu fark ettim.   Köyde doğal ortamında yaşayan kedilerin miyavlamasını, seslerini pek duyamazsınız. Sakindirler ve ağır hareket ederler. Genellikle süt ve süt ürünleriyle beslendikl

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Hindistan'ın Mars Aracından İlk Görüntü

   Hindistan'ın önceki yıl Kasım ayında fırlattığı araç geçtiğimiz günlerde yörüngeye girdi. Aslında araç değil, yüzeye inmeyecek ama bizde orbiter (orbit:yörünge) kelimesinin karşılığı olmadığı için Mars yörüngecisi mi desek bilemedim. Atmosferde metan gazı falan arayacakmış. Pis fakirlerin yaptığı uzay aracının bütçesi Gravity filmininkinden az, 70 milyon dolar. 2012 Londra Yaz Olimpiyatları'na harcanan parayla 200 küsür tane gönderilebiliyor. Ve ilk fotoğraf paylaşıldı Twitter hesabından. Takip

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Köy Ebesinin Yaptırdığı Doğum

   arkadaşlar eskiden köylerde böyle olaylar çok olurmuş. Anneannem köylerindeki ebenin bir akşam yabancı birileri tarafından apartopar acil doğum var diye götürüldüğünü söylemişti. Ebe kadın doğumu yaptırtmış ve oradan ayrılacağı zaman oradakiler kadının çeplerine ve yakasından içeriye soğan ve sarmısak kabukları atmışlar. Ebe kadın eve dönerken yolda. bunları ne doldurdular her tarafıma diye söylene söylene temizlemiş üstünü. Eve döndüğü zaman üstünü değişirken yere 2-3 altın düşmüş ve kadın o

   , Yer: Şehir Efsaneleri

×
×
 • Yeni Oluştur...