Jump to content

Lanet Bozan Tütsüler


belfalas

Önerilen Mesajlar

Lanet kırıcı

 

-2 ölçü kurutulmuş sandal

-1 ölçü kurutulmuş defne yaprağı

 

Sandal ve defneyi karıştırın ve yakın. Dumanın bütün negatif güçleri uzaklaştırdığını düşünün. (açık bir alanda yapın yada en azından odanızın camı açık olsun) bunu, ay yeni aydan dolunaya giderken 7 gece boyunca tekrarlayın.

 

Lanet kırcı-2

 

Kullanımı ilk verilen lanet kırıcıyla aynıdır.

 

-2 ölçü kuru frankincense (günlük, buhur)

 

-bir ölçü kurutulmuş biberiye

-1 ölçü ejder kanı

 

 

 

bunların dışında adaçayı ve fesleğen de etkili bir negatif varlık uzaklaştırıcıdır. sizde bildiğiniz bu etkiye sahip tütsü tariflerini bu başlık altında paylaşırsanız sevinirim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ejder kanı(dragon's blood) bir çeşit palmiye türüdür. henüz kullanmadığım için pek aramadım.aktarlarda olacağını sanmıyorum ama yine de sorun. olmadı (gümrük nedeniyle belki biraz pahalıya gelebilir ama) bazı yabancı pagan ve wicca sitelerinde ve ebay'de bulabileceğiniz bir bitkidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İŞARETLEME VE LANET TÜTSÜSÜ

   dr.snake'in voodo büyüleri kitabının bir bölümüde işaretleme yada lanet tütsüleri yakın diyor peki bu işaretleme ve lanet tütsüsünü nasıl yapabilirim yada  nasıl elde edebilirim bilgisi olan birisi yardımcı olabilir mi ?

   , Yer: Maji ve Türleri

  • Lanet Büyüsü

   Büyü kendi tarafımdan yazılmıştır çok tehlikeli bir büyüdür bazı malzeme ve yapılış şeklini eksik yazacağım,bunun sebebi belki admin ya da modaratörler tarafından ban yenmemek için ve tabiki de kötü şeylere sebebiyet vermemek için... 

   , Yer: Witchcraft

  • Lanet nedir nasıl kaldırılır ?

   Öncelikle birkaç sorum olucak bu konu daha önce aklıma gelmemişti. Lütfen konuya dair inanışı dahilinde bilgisi olan forum üyeleri cevap verebilirmi ? İnternette araştırıyorum fakat google çevirileri ile yapılmış metinler ile karşılaşıyorum maalesef. Lanet nedir ? Lanetlendiğiniz nasıl anlaşılır ? Aileden lanet geçermi ? Nasıl kaldırılır ?

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Tütsüler ve bazı tarifleri

   Düşündüm ki bazı kişilerin tütsü bakımından az bilgileri olduğunu düşündüm bende bazı tarifler paylaşayım dedim bazı kaynaklardan yabancı dilden bizzat kendim çevirdim =)   -Aşağıda vereceğim bitkiler tütsü yapımında kullanılan bitkiler =) (Bazı zararlı bitkileri yazmadım solunum yolunda kalıcı zararlar bırakabilirler) Zaten uzman olanlar kendileri toparlayacaktır =)   Sabbat tütsüsü   Defne Rezene Kekik Yarpuz Mührü Süleyman (burdaki bir çok kişi süleyman'ın mührü zannetti kendisi bitk

   , Yer: Witchcraft

  • Tütsüler Ve Faydaları

   ​Dini törenlerde etrafın güzel kokmasını sağlamak büyü ve ilaç yapmak amacıyla yakılan kokulu maddedir. Eskiden özellikle sara ve diğer sinir hastalıklarının tedavisinde kullanılan tütsü daha çok okunup üflenen hayvan kemiklerinin, yılan gömleğinin yakılmasıyla yapılırdı. Kurutulmuş otlar, ağaç kabukları (özellikle günlük ve ardıç ağacından elde edilen), kökler, mantar, yosun gibi bitki kalıntıları da tütsü yapmada kullanılırdı.   Evlerimizi ve iş yerlerimizi hatta sokakları kaplayan bu birbir

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

×
×
 • Yeni Oluştur...