Jump to content

Şöyle Bir Geriye Dönüp Bakın... Ne Görüyosunuz?


kukla

Önerilen Mesajlar

meğer gecmişim nekadar güzelmiş onun farkına vardım.şimdi hayatı anlamya başladım insanların 2 yüzlü olduklarını öğrenddim.gecmişimin nekadar temiz oldunu anladım.eski günlerimi arkadaşlarımı yani kısacası eski günlerimi cok arıyorum cok güzeldi :cray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç bir şeyi umursamadan yaşadığımız çocukluğum geliyor aklıma,ter,çamur içinde eve gelip annemin kızmları,dağa yaptığımız kulübede geceleri kalmayı,güneş doğmadan çıktığımız balık tutmalarını (kayığın motorunun bozulupta saatlerce sürüklendiğimizi.)mahalleler arası maçları,yazları köye gidip dedemle sabahın köründe hayvanları otlamaya götürdüğümü,babanenim yaptığı mis gibi köy ekmeğini ayranla içmeyi,buz gibi dereden su içmeyi,ava gitmeyi,babamın aldığı bir çift kanaryadan yavru alıp tam 38 tane kanaryamın olmasını (kanarya bakmak ve özellikle çiftleştirmek çok zordur.).

 

şimdi izinlerimde evde pinekleyerek geçiriyorum,hayatın doğallığını kaçırdık,şu saçma ekranın önünde ömrü tüketiyoruz.herşeyin bir adı olmuş artık,dağa çıkmak için nerden girmişse dile traking turları düzenleniyor,balığa gidican erken gidemezsin uykusuz kalırsan işte verimli olamazsın,maç yapacan saatine para veriyon,köpek almak istiyon apartmanda yasak,kanaryam olsun diyon ilgisiz kalırda ölürse diye korkuyon.köyde insan kalmamış gitmek içinde sebebin yok,gitsende mezar ziyaretlerini yapıp dönüyosun,of canım sıkıldı valla,kendimize dar etmişiz dünyayı,kaybetmişiz güzelliklerini.şükür ki hala anam babam var tek doğalım onlar kaldı. :cray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eskileri yad edip üzülcek kadar yaşlı değilim tabi ki güzeldi geçmişte yaşanılanlar eğlenceliydi çocukluğumuz sora okul hayatımız..ama sadece özlemişim diyorum düşününce.. bakıyorum şöyle bi daha önümüzde yaşadığımızdan daha çok yaşayacak günlerimiz var ne gerek var üzülmeye kimbilir bizi daha ne güzel günler bekliyor diyorum..her yaşanmışlık sana artı katar zaten;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(DoLoreSS @ 17 10 2006, 22:43 ) 19019[/snapback]

ama o olaydan sonra bi daha hiç karıştırmadım frenleri :biggrin: eee birazda hasar alınca unutmuyo insan demekki :rofl::rofl:
[/b]

fren konusunda ders olmustu :D nekadar düşsemde yaralansamda vazgeçmiyodum arkadasın biri duran kamyona çarpmıs gözü falan şişmisti :devil:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

   nightwish the pharoah saıls to orıon cok saglamdır tavsıye ederım

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Halk Korkusu Bağlamında Türk Korku Sineması Üzerine Bir İinceleme

   KORKUDAN HALK KORKUSUNA Korku, diğer hislerde olduğu gibi belirli bir tek tanıma sahip değildir. Korku üzerine birçok araştırmacı farklı bakış açıları ile tanımlama yapmışlardır. Türk Dil Kurumu, çevrimiçi Güncel Türkçe sözlüğünde korku terimini; “Bir tehlike veya tehlike düşüncesi karşısında duyulan kaygı, üzüntü” olarak tanımlamaktadır . Korku bilinmez olanın merak edilmesi ile başlamaktadır. Aslında bilinmeyene karşı korku durumu ötekinden gelebilecek zarar düşüncesinden de kaynaklanm

   , Yer: Sinema

  • Eril Tahakkümün Bir Aracı Olarak Sinemada Tecavüz

   ‘Vesikalı Yarim’ i izlemiş miydiniz? İzlemişseniz eğer unutmamışsınızdır bu neredeyse tüm aşklar gibi kırık biten hikayeyi ve güzeller güzeli Türkan Şoray’ın vesikalı halini.  Filmin başlangıcında İstanbul’un kenar mahallelerinden bir manav, bir gece erkek arkadaşlarıyla alem yapmaya Beyoğlu’nda bir pavyona gider. Film de açıkça söylenmez ama sezdirilir; gecenin sonuna doğru masadaki üç erkek belli ki geneleve doğru yola çıkar. Kahramanımız Halil’in karşısına da konsomatris Sabiha çıkar. Pavyond

   , Yer: Sinema

  • Bir terapi yöntemi : Affetmek

   BİR TERAPİ YÖNTEMİ : AFFETMEK alinti:psikospritüel.com       Antalya Ruhbilim Okulu 3 yıldır " Birey ve toplum sağlığında affetmenin koruyucu ve geliştirici etkisini vurgulamak amacıyla ve affetme kapasitesini arttırmak için bir şampiyonluk "düzenliyor. İlki 2003 Antalya Dolphinland'de , ikincisi 2004 İstanbul Naturel Beden,Zihin, Ruh Festival'inde yapıldı. Biz affetmeyi hep karşı tarafı affetmek diye düşünürüz. Bense daha çok kendimizi bir durumdan affetmek, bağışlamak üzerinde durmak istiyo

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Yeni bir aşk büyüsü daha

   İlk önce bir kağıt veya deri üzerine sevdiğinizin adı soyadını yazıyorsunuz siyah mürekkeple (anne ismi veya baba ismi varsa daha iyi olabilir) Kırmızı bir mum yakıyorsunuz Sevdiğinizi imgeleyip muma odaklanıyorsunuz inandığınız tanrı varsa ondan yardım diliyorsunuz örnek olarak Ay tanrı ve tanrıçaları affınıza sığınarak sizden yardım istiyorum --- kızı --- --- beni sevsin bana aşkla dolsun diyip bir kaç kez tekrarlıyorsunuz inanarak hissederek. sevdiğinizin ismini yazdığınız kağıdı yakıyo

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...