Jump to content

Sevgili Eşime..


CehennemdengeleN

Önerilen Mesajlar

Sevgili eşime,

7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim.

Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de senin en sevdiğin yemeği pişirdiğimin farkına bile varmadın, hatta senin için kendime yeni aldığım geceliği bile giydiğimi farketmedin.Ama sen ne yaptın? eve geldin, iki dakika içinde yemeği mideye indirdin,televizyonda maç seyrettin ve gidip yattın.Artık ne bana beni sevdiğini söylüyorsun ne de bana dokunuyorsun, hiç ama hiçbir şey yapmıyorsun. Sen ya beni aldatıyorsun ya da beni artık eskisi gibi sevmiyorsun.

işte bu yüzden artık seni TERKEDİYORUM.

 

NOT: Lütfen beni aramaya kalkma, ERKEK KARDEŞİNLE beraberim ve sana hayatında mutluluklar dilerim.!!!!

___________________________________

 

Sevgili eski Karıma,

inan yazdığın bu mektuptan başka, hiç ama hiçbir şey beni bu kadar sevindirmezdi. Evet doğru, 7 Yıldır evliydik, ama iyi bir eş olmak dışında, bana her şeyi yaptın.

 

Tamam çok fazla Spor programları seyrediyordum, çünkü senin dırdırlarını ancak bu şekilde biraz olsun duymamazlıktan geliyordum, ama bu bile fayda etmiyordu.

 

Tabiki geçen hafta saçlarını neredeyse tamamen kestirip tam bir erkeğe benzediğinin farkına varmıştım! tam aynı Erkeğe benzemişsin diyecektim ki,aklıma annemin bir sözü geldi;

 

EĞER AĞZINI GÜZEL BİR SÖZ SÖYLEMEK İÇİN AÇMIYACAKSAN, HİÇ AÇMA

 

senin en sevdiğin yemeği yaptım derken galiba sen beni Kardeşimle karıştırmıştın, çünkü o yaptığın yemek benim hiç sevmediğim bir yemekti!!

 

Ben yatmaya giderken üzerinde yeni ve çok seksi bir gecelik vardı tamam,ama üzerinde hala Etiketi duruyordu, ve inşallah bu bir tesadüftür ama,geceliğin fiyatı 49.99 du ve o gün kardeşim benden tam 50£ borç almıstı????

 

Ama biliyormusun bütün bunlara rağmen ben seni hep sevmiştim, ve herşeyin birgün güzel olucağını, değişiceğini ve mutlu olucağımızı umuyordum.

 

İşten ayrılmamın sebebine gelince, o gün Lotto da tam 10 Milyon Euro kazandığımı öğrenmiştim, hemen Patrona çıkıp istifamı verdim ve ikimiz için Jamayka ya iki bilet aldım, ama eve geldiğimde sen bir mektup bırakıp gitmiştin. Belki de bu olayların böyle gelişmesinin bir sebebi vardı ve böyle olması gerekiyordu.

 

Dilerim seçtiğin ve her zaman hayalını kurduğun bu hayatta mutlu olursun.Avukatımın dediğine göre bıraktığın bu mektuptan sonra, benden hiç bir Nafaka talep etmeye hakkın yokmuş!!! nerdeysen orda kal!!!

 

NOT: Bu seni ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama, adı Carl olan kardeşim bir zamanlar Carla idi...

 

İmza: o şimdi çok zengin ve KUŞLAR KADAR HÜR!!!!,

 

:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sevgili bulmanın 30 yolu!

   "Sevgilim yok" demekten bıktınız mı? Harekete geçin.   Sevgilisi olmayanlar için yeni bir erkekle/kadınla tanışmak cesaret, girişkenlik ve bunun olabileceğine inanmaktan geçiyor. İşte sevgilisi olmayanlara gerçek öneriler...   Her şeyden önce bir sevgilinizin olması hedefiyle çıktığınız bu yolda kendinize bir tarih koyun ve aşağıdaki maddeleri dikkatle okuyun. Bazı aşamaları atlayabilirsiniz, önemli olan hedefinizden sapmamak. Yeni bir erkekle/kadınla tanışmanın hiç de zor olmadığın

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Rüyada ölü sevgili (ACİL YARDIM!!)

   Yaa arkadaşlar sevgilim rüyasında ölen eski sevgilisini görüyormuş ve benimle beraber olduğu için ona kızıyormuş sizce bunun sebebi ne olabilir? ve ne yapsak kurtulabilir?

   , Yer: Rüyalar

  • Derinliğine Kimse Sevgili Olamadı - Cezmi Ersöz

   http://i.hizliresim.com/PEojoN.jpg Sayfa Sayısı: 184 Arka Kapak Özeti:   Kimi sevsem, onun hep uzakta bir sevdiği vardı, unutamadığı ilk aşkı ya da onu terk edip giden sevgilisi... Kimi derinden sevsem, o bir başkasını derinden hatırlardı. Öylesine çok sevdim ki onları, başkalarına duydukları sevgiyi anlatmalarını sessizce, içim acıyla kanayarak dinledim. Beni yitirmekten hiç korkmadılar; çünkü onlara göre fazla iyiydim; bu yüzden ilk anda vazgeçilebilirdi benden.Beni terk edenlerde

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

  • Sevgili Bulmak Için Bir Büyü..

   Ay yeni doğduğu zaman,kartondan veya krepe kağıdından kırmızı bir kalp kesin veya kırmızı yaban gülünün kalp şeklindeki yaprağını seçin.Yeni,temiz ve beyaz bir sayfanın üzerine mum ışığında hiç kullanılmamış bir kalemle şunları yazın:   "Bu kırmızı kalbin,mum ışığı altında parladığı gibi ben de kalbinde parlayarak,seni cezbedeyim.."   Sonra banyo yapın.Gecelik veya pijamanızı giyin ve kırmızı bir mum yakın.Üstteki sözleri,yüksek sesle tekrarlayın.Karton veya krepe kağıda hazırladığınız ka

   , Yer: Witchcraft

  • Seni Çok Sevmiştim Be Sevgili ...

   Kanıyorum. Damla damla döküyorum sevgimi. Şimdi geçtiğim tüm sokaklarda benden bir parça saklı. Sahipsiz ve yıpranmış , damla damla döküyorum yalnızlığımı. İşte bu kısa hayatımda sadece benim olan iki şey , sevgim ve yalnızlığım. İkisini de özgür bırakıyorum. Enkazın altında kalan bir küçük bedenin korku dolu hıçkırıkları sindi gözlerime. Hissetmiyorum bedenimi. Bir yerlerimde kırık birkaç parçam var ,ama ne yapmalıyım bilmiyorum. Uyuştu ellerim, titriyorum. Olabildiğine hızlı

   , Yer: Şiir

×
×
 • Yeni Oluştur...