Jump to content

Sigara Odası Tavanı


Düş Sokağı Sakini

Önerilen Mesajlar

çok ilginç güzel bi havalandırma olmuş :blink: bende evin tavanını actırayım bari :clapping:

 

aslında söze gerek yok ne güzel bir şekilde ölume yolculukları anşatılıyo. bendemı böle olcam ki ilerde suan basımda bırılerı benım cıın yada usty kat komsum dua mı edıyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sigara Yasağından Şikayetçiyim

   Kyoto Protokolü'nü imzalamayan ama sırf genel başkanları sigara içmiyor diye yalakalığa yatan AKP Hükumeti'nin getirdiği yasağa karşıyım.   Buyurun, bu konuda bir alıntı:   Sigara içenler olarak, bizlerin de en az sigara içmeyenler kadar haklarımız olduğunu meclise duyuralım.   Yasaklara karşı olduğunu iddia eden bir hükümet, söz konusu sigara olduğunda, nasıl bu kadar acımasız ve yasakçı olabilir? Nasıl bu kadar kendiyle çelişebilir?   Biz, sigara içmeyenlere saygı duyuyoruz! Sigara içmeye

   , Yer: Şikayetçiyim

  • Gnoxis Chat Odası - 2

   Arkadaşlar forum zaten ölü, şu chat odasını açın da eskisi gibi canlansın. Eski günleri yad edelim, gelin inat etmeyelim en azından 1 hafta açın da hevesimizi alalım.

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

  • Sigara İçenler Okusun!

   Onu Bir Gün Terk Edeceğim İlişkinin böylesi...   Onunla tanıştığımız zaman ben 14 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlı. Hayatına giren ilk kişi değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuskusuz. Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiç bir zaman yaşınızın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişkide...   İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla (ne kadar da aptalmışım...) Aileme anlatamazdım.

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Sigara İçiyor Musunuz?

   Forumdaki sigara içenlerin ve içmeyenlerin sayısını merak ettim. İçiyorsanız hangi sıklıkla olduğunu yazabilirsiniz.

   , Yer: Anketler

  • Hala sigara içiyormusunuz? Öyleyse bunu izleyin!

   Sigara tüketimi en fazla olan ülkelerden biriyiz. Sigaradan ölenlerin sayısı da bir hayli fazla. Koyulan yasaklar bile sigara bırakmaya neden olmadı. Bu videoyu izlemek belki sigarayı size bıraktırır. Sigaranın size nasıl zarar verdiğini gözlerinizle görün     http://www.metacafe.com/watch/914475/still_smoking_watch_this/

   , Yer: Sağlık

×
×
 • Yeni Oluştur...