Jump to content

Sevgiliniz İçin Nelerden Asla Vazgeçmezsiniz?


izuchiring

sevgiliniz için nelerden asla vazgeçmezsiniz?  

412 üye oy kullandı

 1. 1. sevgiliniz için nelerden asla vazgeçmezsiniz?Önerilen Mesajlar

Hiç bir şeyden ... Karşılıklı fedakarlık olmadıktan sonra sevginin ne anlamı var... Böyle kabullenirse ne ala ... Yoksa ..Kendi bilir :) ...

 

İyi de silent,o durumda adamda hiç bir şeyden fedakarlık yapmak zorunda değil.Çünkü sende fedakarlık yapmıyorsun,evet karşılıklı fedakarlık yapmak lazım,ama kendinden verdiğin kadarını da alabiliyor olman lazım,diğer türlü diyalog olma durumu,monologa döner.Neyse devam...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neden bişeyden vazgeceyimki.. yani kusura bakmayın arkadaslar ama biri sizi oldugunuz gibi kabul etmiyorsa ve sizden bişilerden vazgecmenizi istiyorsa o sevgi yalandır... beni oldugum gibi kabul ettikten sonra sorunda olmazz ;)

 

Schezophreniac sen bazı şeylerden vazgeçmezsen karşındaki insan vazgeçmezse bu ilişki sence sağlıklı bir ilişki olurmu?? yaa bide bu şekilde düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendini bilen insanlara bayılıyorum :rofl:

--------------------

Schezophreniac sen bazı şeylerden vazgeçmezsen karşındaki insan vazgeçmezse bu ilişki sence sağlıklı bir ilişki olurmu?? yaa bide bu şekilde düşünmek lazım.

 

arkadasım nedn bişeylerden vazgecirme cabası içinde olayım?? bunu yapmaya ne senin ne da onun hakkı var. kimse kimsenin yaşam biçimini yargılayamaz sorgulayamaz degiştirmeye zorlamayaz. bu kadar sıg düşünmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ailemden dinimden arkadaşlarımdan vatanımdan vazgeçmem. vatandan vazgeçmek ülke dışında yaşamaksa olabilir. onun dışında kimse için kimseden vazgeçicek insan değilim ki vazgeçenlerin de yanlış yaptığını düşünüyorum.

 

herşeyimden vazgeçmekten kasıt kişiye göre değişebilir. İnsanın herşeyinden fazlası da vardır. Aile mesela ya da namus din vs. bunlar herşeyim dediklerinin ötesinde kalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Schezophreniac bu tartışmayı sevdim. çünkü ikimizde zıt kutupları savunuyoruz. ben fedakarlık yapılmayan bir ilişkinin sağlam olmayacağını düşünüyorum. herşeyi illaki karşı taraftan beklememek lazım.

 

arkadaşım fedakarlık yaşam alanına etki etmekle degil yaşadıgın sevgiyi güzelleştirmeye calışmakla yani emekle olur.. sevgide ozaman güzel ve anlam kazanır ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Yeni Başlayanlar İçin Cadılık İlkeleri

   Cadılığın, tüm yeni başlayanların aşina olması gereken bir kaç prensibi vardır.Cadının piramidi'nden zihni eğitmeye ve enerjiyi nasıl kullanacağını bilmeye. ZİHNİ EĞİTİM Büyücülük öğrenmek istiyorsanız zihni eğitim çok önemlidir.Bir büyü rehperine ihtiyacınız yoktur ve bir sunak yapmanızada.İlk olarak yapmanız gereken zihni eğitmek.Meditasyon yaparak zihninizi disipline etmeyi öğrendikten sonra görselleştirme tekniklerine geçebiliriz.Daha sonra yapacağımız çalışmalarda imajine çok önem

   , Yer: Witchcraft

  • Başarı ve motivasyonu sağlamak için şans bilekliği majisi

   Forumda sınava girecek yada kendi işinde motivasyon ve başarıyı sağlamak isteyenlere basit bir maji uygulamasını paylaşmak istedim.Bu konu ile ilgili okul zamanlarında çok sıkıntılar çekiyordum.Kendimce yaptığım ufak araştırmadan sonra reçetemi çıkardım.Benim işime çok yaradı ve sizede iyi geleceğine inanıyorum dostlar. MALZEMELER 1.Susam (1 tatlı kaşığı) 2.Dört adet yonca 3.Bir Adet tarçın 4.Üç tatlı kaşığı nane 5.Gri ve yeşil renkli bileğinizi saracak uzunlukta ip

   , Yer: Witchcraft

  • büyünün 3 temel prensibi (yeni başlayanlar için)

   büyünün 3 temel prensibi özellikle büyüye yeni başlayanlar ya da temele geri dönenler içindir. büyü çalışmalarında üç katı geri gelir diye bir şey YOKTUR. Ancak büyüde 3 temel prensip vardır. 1. enerjini yükselt 2.enerjini programla 3.enerjini yünlendir enerjinizi yünlendirirken yapmak istediğiniz şeyi hayal ederek programlamaya devam etmelisiniz.   ilk adımla başlayalım. herşeyden önce çalışabilmek için daha güçlü bir enerjiniz olmalı.sizin enerjiniz ne kadar güçlü ise o kadar çok enerj

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Benden Nefret Etmen İçin Üç Sebep

   çünkü ben bir gezegenim, küçük bir tabancayım ve beyin kıvrımlarınım

   , Yer: Forum Oyunları

  • Yeni Açılacak Sanat Cafe İçin Fikir Önerileri

   Uzun zamandır hayalini kurduğum mekan için sonunda gereken adımları attım. Önümüzdeki 2 haftalık süreçte hazırlıklar tamamlanarak kafemiz açılacak. Bu konuda çeşitli önerilere, fikirlere açığım. Ama öncelikle kendi kafamdaki fikirleri ve uygulanacak şeyleri yazayım.   Cafe Muğla / Bodrum'da açılacak. Konsept standart coffee house, butik kahveci konsepti olacak. İlk etapta 6 tane standart masa, bir tane de kalabalık gruplar için uzun masa bulunacak. Zamanla artacak bu sayı. Aşağı yukarı bütün s

   , Yer: Gnoxis Cafe

×
×
 • Yeni Oluştur...