Jump to content

Hayatınız Filme Çekiliyor Olsa Jenerikte Ne Çalardı?


boogee

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Sihirli Bir Değneğin Olsa Üstteki Kullanıcıyı Neye Çevirirdin?

   sihirli bi değneğiniz olsa üstteki kullanıcıyı neye çevirirdiniz?   (ilk ben oluyorum bu durumda lütfen arkadaşlar insaflı olalım)

   , Yer: Forum Oyunları

  • Dünyadaki Herkes Vejetaryen Olsa

   Onedio da gördüğüm bir içerik.Bence vejetaryen olan olmayan herkesin izlemesi gereken bir video.Ayrıca izlerken türkçe altayazıyı açmayı unutmayın (:

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Üçü Varsa Hayatınız Güzeldir

   3 Şey...     1 - Köy sakinleri yağmur duasına çıkmışlardı. Bütün köy ahalisi toplandı. İçlerinden birinde şemsiye vardı.     Bu inançtır.         2 - Babalar bebeklerini havaya hoplatır çocuklar gülmekten bayılır. Yere düşeceklerini akıllarına bile getirmezler. Çünkü babaları onu tutacaktır.     Bu güvendir.     3 - Yatağımıza girerken yarın uyanıp yaşamaya devam edeceğimize dair teminatımız yoktur. Ama yine de ertesi güne dair planlar yaparız.     Bu ümittir.     Ve... bu üçü varsa

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • sitede müzik olsa. .

   siteye radyo koysak ? yada arka fon icin müzik koysak olmaz mı. i doser tarzı müzikler yada siteye uygun olabilecek müzikler. hem daha hos olur hem daha eglenceli hale gelir bence. server bunu destekliyo mu bilmiyorum ama destekliyosa cok etkili olacagını süsünüyorum sizce??

   , Yer: İstek, Öneri, Şikayet

  • Başka Bir Hayatınız Olsaydı?

   Başka bir hayatınız olsaydı ne olurdunuz:)? Testi çözün ve bizimle paylaşın:)   http://testyourself.tr.msn.com/test/hayat/Test.aspx       Öncelikle ben paylaşayım:) :   http://testyourself.tr.msn.com/img/Result_1488.jpg?rn=969576965   Sanatçı Kişilik   Sanat ne içindir? Belli ki sizin içinmiş. Aklınız, mantığınız normal insanlar gibi işlemiyor. Düşlerle ve derinleşmiş düşüncelerle yaşıyorsunuz. Bir eser yaratmadıkça iflah olmuyor ruhunuz. Ama şu hayatta öyle mi? Geçim derdi, para kazanma k

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

×
×
 • Yeni Oluştur...