Jump to content

Nasıl Maganda Olunur?


MurKy

Önerilen Mesajlar

1. Bayan, Hanımefendi, beyefendi kelimeleri kesinlikle kullanılmamalı ve dialog kurulan kişiye yaşına göre bacım, abla, yenge, dayı, veya amca kelimeleri ile hitap edilmelidir.

 

2. Tükürmeden önce gırtlaktan gelen şiddetli bir ses çıkartılmalı ve ondan sonra tükürülmelidir.

 

3. Magandalığın adını lekelememek açısından tükürülen atığın rengi sarı veya yakını bir renk tonuna sahip olmalıdır.

 

4. Şeffaf tükürükler karizmanın sarsılmaması açısından dışarı atılmak yerine yutulmalıdır.

 

5. Sümkürürken burun baş ve işaret parmakları arasına sıkıştırılıp baskı uygulanmalı ve sümüğün burundan dışarı çıkma hızı en az saatte 40 km. olmalıdır.

 

6. Sümkürürken Görüntünün güzelleşmesi açısından zemini toprak bölgeler seçilmeli ve fırlatılan atığın yerle birleşmesi anında yerden bir toz bulutu kalkması mutlaka sağlanmalıdır.

 

7. Sümkürüğün gerçekleştirilmesinden sonra yerle buluşup toz kaldıran kafileye katılamayan yani elde kalan sümükler eli elbiseye sürme yoluyla temizlenmelidir.

 

8. Burun karıştırılırken mevcut olan bütün el parmakları bu olaydan nasibini almalıdır. Kazı çalışmaları sonrasında burundan çıkartılan katı meloküller bulunan ortama göre müsait bir köşeye sürülmek yoluyla infaz edilmelidir.

 

9. Trafikte kurallara kesinlikle uyulmamalı ve bayan şöförler görüldüğünde mutlak sıkıştırma ve taciz olayı gerçekleştirilmelidir.

 

10. Saç uzatan ve top sakal bırakan tüm erkekler oğlan statüsüne koyularak düşman listesine eklenmeli her fırsatta bu tip insanlarla didişilmelidir.

 

11. Manitalara yüz verilmemeli ve ihtiyaçlar şımartmadan, gerekirse zor kullanarak giderilmelidir.

 

12. Evet yerine "he,ha", efendim yerine mutlaka ne, nevar kelimeleri kullanılmalıdır.

 

13. Seksi giyinen her kadına mutlak surette

kaşar yakıştırılması yapılmalı ve bu gözle bakılmalıdır.

 

14. Pop, Rock tipi müzikler dinlenmemeli dinleyelenlere kötü gözle bakılmalıdır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu soylenenlerı dısında gomlegın ustten ıkı uc hatta dort dugmesı acılmalı gogus tulerının gogus tuyu degılde hayvan postu kıvamında oldugu sergılenmelı ınce altından kolye takılmalı ayakkabılar yumurta topuk olmalı ve arkasına basılma basıldıgı yetmıyormus gıbı topukılar arasıda bırbırıne vurularak ayakkabı kılıgında takunya gıyıldıgı bellı edılmelıdır :):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. 3. ve 4. maddelerden önce "Toplumda yerli yersiz alenen tükürülmelidir" maddesi koysaydın tam otururmuş.Çünkü tükürmesini söylemediğin sürece(ki söylememişsin:)) o 3 maddede güme gider:D

 

Bunun dışında tofaşın en eski model arabaları kullanılmalı(serçe,şahin,doğan vs vs).Yaka bağır açık gezilmeli,ve o açıklıktan lüle şeklinde kıllar sarkmalı:)

 

Altın künye şart,tespih ihtiyaç,makosen ve yumurta topuk olmazsa olmaz...:D

Devam edin beyler bayanlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Özellikle Ankara'da olmak üzere kovan nasıl bulunur?

   Merhabalar ben biliyorum daha gelişme aşamasındayım witchcraftta fakat şimdiden öğrenmem beni daha bilinçli yapar Ankara'da coven varmı nasıl bulabilirim ve covene öğrenci olarak girmek mümkün mü?

   , Yer: Witchcraft

  • nefilim nasıl olunur?

   merhabalar ben nefilim olmak istiyorun nasıl olabilirim bilgi verirmisiniz  

   , Yer: Witchcraft

  • İmgeleme Nasıl Gerçekleşir?

   İmgeleme tam olarak nedir? Esas olarak görebildiğiniz, işitebildiğiniz, dokunabildiğiniz, koklayabildiğiniz ya da tadabildiğiniz bir düşünce akışıdır. İmge, deneyimlerinizin ya da fantezilerinizin içsel bir temsilidir. Zihninizin bilgileri kodlama, depolama ve ifade etme biçimidir. İmgeleme rüyaların ve hayallerin, anıların ve geçmiş yaşantının, planların, projeksiyonların ve olasılıkların bir yansımasıdır. O; sanatların, duyguların ve en önemlisi de daha derinlerdeki benliğinizin dilidir.

   , Yer: Witchcraft

  • Kahve falı nasıl bakılıyor

   Küçükken bir kaç kez kahve falı bakmışlığım oldu, eve gelen misafirlere öylesine dalgasına bakıyordum, karşımdaki kişinin evini daha önce görmediğim halde nasıl bir evde oturduğunu falan tarif ediyordum şaşırıyorlardı. Bu aralar merak saldım fala bakmak istiyorum ama aklıma söyleyecek bir şey gelmiyor eskisi gibi değilim nasıl bakabilirim bu işin bir yöntemi var mı 

   , Yer: Fal Çeşitleri

  • nasıl familiar sahibi olunur

   Familiar'ların ne olduğunu biliyorum ancak nasıl familiar sahibi olunur bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

   , Yer: Maji ve Türleri

×
×
 • Yeni Oluştur...