Jump to content

İntihardan Vazgeçirme Yöntemleri?


Amoress

Önerilen Mesajlar

intihar edeceğine herkesi boşverip hayatını yaşamaya bakarsın daha iyi derdim. Sonuçta intiharın affı olmayabiliyor ama günahların var :D intihara sürükleyen sebepleri unutursun istediğin gibi yaşayabilirsin istersen bavulunu alıp çıkarsın daha iyi derdim. Eğer yok intihar edicem bana bir yol öner derse evdeki gazları açarak intihar et derdim :devil:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ölümün bir kurtuluş olmacayagını ondan cok daha kötu durumda ınsanları ona gösterırdım sakat olan bı ınsan gösterırdım önce SEN YÜRÜYEBİLİOSUN! BI YERE GITMEK ISTEDIGINDE BAŞKASINA IHTIYAC DUYMUOSUN BENI ORAYA GÖTUR DIYE PEKI O NAPSIN? O O SANDALYEYE BAGLI SENIN KADAR SANSLI DEIL YURUYEMIO DERDİM

 

SONRA BIR KÖR INSANI GÖSTERIRDIM BAK SUAN BENI GÖREBILIOSUN DUNYADAKI RENKLERI KUŞLARI AGAÇLARI VEYA YAZDIGIM YAZILARI GÖREBILIOSUN PEKİ O NE YAPSIN? O SENIN GÖRDUKLERINI BENI GÖREMIYO AMA SEN SANSLISIN HERSEYI GÖREBILIOSUN!

 

SONRA DUYMAYAN BI INSANIN YANINA ONU GÖTURURDUM SESIMI SEN DUYABILIOSUN MUZIK DINLIYEBILIOSUN ARABA KORNALARINI EZANI HERSEYI DUYABILIOSUN PEKI O NAPSIN? SANSLISINKI DUYABILIOSUN DERDİM BUKADAR ÖZELLIGIN VARKEN NEDEN ŞÜKRETMEK YERINE ÖLMEYI TERCIH EDIOSUN BAK SENIN NEKADAR COK ÖZELLIGIN VARMIS MUTLU OLMALISIN CUNKU SUAN NEFES ALABILIOSUN BI NEFESİ ALABILMEK İÇİN KAC İNSAN SUAN SENIN YERINDE CAN VERIYO MUTLU OL CUNKU SEN ÖZELSIN ÖLUM BI KURTULUS DEGIL BUKDAR COK SEYE SAHIPKEN KENDINLE GURUR DUY DERDIM:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayatta iyilik diye bildiğiniz şeylerden yapın, kötülük diye bildiğiniz ve geçmişte yaptığınızı söylediğiniz o fiile denk (eşit) iyilikler yapın.

kalpte oluşan kara lekeler ancak bu şekilde beyaza dönüştürülür. Siyahlıkların verdiği sıkıntılar bu şekilde ferahlığa dönüştürülür.

 

ve size hayatınızda vicdanınızı Dr önekli kimselerle bile olsa susturmamanızı öğütlerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kolay olan yokolmaktır ruhen bedenen zor olansa varolabilmektir..

 

:confused:eski erkek(kız) arkınız sizden sonra depresyona girdiğini intiharı düşünmediğini ama ailesinin onu hep gözlemlediğini yaşamak istemediğini bunun sizinle alakası olmadını ama sizden ayrıldıktan sonra olduğunu özlemini anlatsa ne tepki verirdiniz:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İntihar ediyorsa kesin bir eksikliği vardır:

İstediği şahirde değildir,sevdiği insan terk etmiştir,parası yoktur,kördür,sağırdır,topaldır,kolu yoktur,konuşamıyordur,sıkıntıdadır,psikiyatrik olarak hastadır vb...

Bu durumda eksik yönü,ihtiyacı olan tarafı ne ise onu sağlamaya çalışırım.

Eğer eksik yönü yoksa,intiharı "aptal"ca sebeplerden istiyorsa,yolu açık olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...