Jump to content

Davetsiz Gelen


Ametist

Önerilen Mesajlar

DAVETSİZ GELEN

 

Vizyon Tarihi:29 Eylül 2006

Yönetmen:Dave Payne

Tür:Gerilim

Konu:Bir grup arkadaş,çıktıkları bir gezide kamyonetleri bozulunca zor durumda kalırlar ve bir motele sığınırlar.Fakat bütün gece boyunca peşlerinde olacak tehlikeden kurtulmaları hiç de kolay olmayacaktır.Ölü ruhların etrafta dolaşarak insanları bilinmeyene doğru kaçırmalarının yarattığı dehşet,bütün gece boyunca peşlerini bırakmayacaktır.Gözlerinin görmemesinden dolayı hisleri çok fazla gelişmiş olan bir öğrencinin de yardımıyla hayatta kalmaya çalışacaklardır.Ölü ruhların arkasındaki gizemi aydınlatacak tek bir soru vardır:Reeker nedir?

 

sanki her gerilim filmi "gece bir grup arkadaşın yolda kalmasıyla başlayacak"gibi bi kural var..Film henüz vizyona girmiş bir film,izlemedim ama yaratıcılık bekliyorum artık..Testereyi örnek alsınlar artık! :acute:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

korku filmi delisi olarak arkadaşlarıyla gece yolda kalan bir grup gencin başına gelecek olayları ve hatta bu filmin sonunu bile tahmin edebilirsin..yine de gitmeyi düşünüyor musun? :derisive:

hadi filmin sonunda kimlerin ölmüş olacağını tahmin edelim:)okuduğum istatistiksel bir yazıda tüm amerikan korku filmlerinde sağ kurtulan kızın grubun en güzel kızı olduğu yazıyordu.Grubun en güzel kızı kurtulur ve bir de gözleri görmeyen çocuk kurtulur bence bu filmde de:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Nora @ 30 09 2006, 04:41 ) 14807[/snapback]

O kadar birbirine benzer, zahmet edipte çekmeselermiş dediğim film seyrettim ki artık isteğimi kaybettim bu konuda valla... Seyredipte iyi yorum yapan olursa beeelki. :confused:
[/b]


Nora gibi düşünüyorum. Aynı konuları , oyuncuları değiştirip tekrar tekrar çekiyorlar. gerek yok.Ama ümidimizi kaybetmedik, şöööyle gerim gerim gerilecek korku filmi bekliyoruz. Belkide bikaç arkadaş yolda kaybolup :cool: biz çekeriz filmi. :biggrin::biggrin:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...