Jump to content

Bazı kızlar neden evde kalıyor?


iibfli

Önerilen Mesajlar

Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağazası) açılmıstır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

 

Birgün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek icin mağazaya gider ve....

 

1. KAT: Kapıda şunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin çalısacak bir işleri var ve çocukları da severler".

 

Kızlar yazılanları okurlar ve şöyle derler: "Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım"

 

2. KAT: kapıda yazılanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar."

 

Kızlar: "Hmmm, hiç fena değil ama acaba bir üst katta ne var ?"

 

3. KAT : "Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çoucukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler".

 

Kızlar: "Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var."

 

4. KAT : "Buradaki erkeklerin isleri çok iyi, çocukları cok severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler"

 

Kızlar çığlık atmaya başlarlar: "İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!"

 

Ve bir kat daha çıkarlar...

 

5. KAT: Şunlar yazmaktadır: "Bu kat boştur ve sadece kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konulmuştur. Çıkış soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız.

 

:) Yorum yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

paylaşım için saol,böyle bir hikayede vardı;

 

çok güzel bir kadının çok çirkin bir kocası varmış kadına nedenini sormuşlar,şu gül bahçesine girin demiş,en güzel gülü bana getirin ama geçtiğiniz yere bir daha dönmeyin demiş,deneyen herkes en sonda ki kötü bir gülle dönmüşler geriye.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ALINTI(Nora @ 30 09 2006, 00:19 ) 14778[/snapback]

Kadınlar için erkekler erkekler için kadınlar aynı şekilde düşünüyo çoğu zaman.İki ayrı cins olduğumuzu kabul etmek gerekiyor sanırım. Geyik metinler bunlar tabi ama okuyunca sinir oluyorum nedense. :biggrin:
[/b]


Yok ya sinir olma :) Kadınlar için yazılmış belki ama insanoğlunun büyük kısmının özelliği bu. Hep daha iyiyi istemek ;)

İnsan ihtiyaçları sonsuzdur denilir iktisatta. O geldi birden aklıma. Hani bunun ihtiyaçla ne alakası var demeyin ihtiyaçlar da sınıflandırılıyor. :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Hayatımın Anlamı Ne ? Neden Yaşıyorsun ? Anket!

   Merhaba Sevgili Gnoxis Ailesi;     -Kimimiz bazen mutlu olduğunda, -Bazen mutsuz, -Bazen her şeyini kaybettiğinde, -Bazen ise artık arzulayacak bir şey bulamadığında, -Anlamsız bir eksiklik hissi içerisinde, -Hatta kişi artık ölümü arzulamaya başladığında, -Hiç Bir Şey Yokken Bu Sorunun Akla Gelmesi,     Sorduğu bir soru "Hayatımın Anlamı Ne?" sorusunu cesaret edip kendine sormakta, cesaret etmekte çünkü bu soru cevabı keskin, net veya hemen bulunabilecek bir soru olmadığı için

   , Yer: Felsefe

  • Avrupalı Cadıların Bostanları, İstanbullu Kocakarıların Çiçek Aşısı ve Cinchon Kontesinin Kınakına Ağaçları: Modern Tıp Tarihi Kadınları Neden Yazmadı?

   Bu yazı, modern tıbbın tarihi yazılırken ve modern tıbbi bilgi üretilirken, kadınların sağaltım bilgisinin bu süreçlerin dışına atıldığını, ikincilleştirildiğini, görmezden gelindiğini ortaya koymaktadır. Nihan Bozok  Makalenin takip ettiği argümana göre, modern tıp, objektiflik, kanıtlanabilirlik, akılcılık ve ilerlemecilik ilkeleri etrafında şekillenirken, kadınların eskilerden beri sözlü aktarımla, çıraklıkla biriktirdikleri sağaltım bilgisi, botanik bilgisi ve bakım bilgisi, bu

   , Yer: Sağlık

  • Doğum Gününde Neden Pasta Keseriz?

   [video=youtube;zjXNwcc8-64] http://www.youtube.com/watch?v=zjXNwcc8-64

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Backlink Neden Önemli?

   Bir web sitesi için SEO hizmetlerinden faydalanarak o siteyi mevcut kitlesinden çok daha fazla sayıda kişiye tanıtıp, ziyaretçi çekebiliriz. SEO çalışmaları dijital reklam araçlarından biri haline geldi. Son yıllarda özellikle SEO hizmetlerinden sıkça bahsediliyor. SEO paketlerindeki backlink hizmeti ise firmanız ve web siteniz için çok büyük değer sağlar. Backlink Nedir? Backlink nedir? ; backlink terimi web sitenizin başka bir platformdan bağlantı, link alması anlamına gelir. Backlin

   , Yer: İnternet

  • Vegan olmak için 12 önemli neden

   1.Hayvanlar yaşamak istiyor. Onlar da hayatı seviyor ve ölümden korkuyor.   Yediğimiz etin etik olduğunu, “hayvansal gıdamızın” hayatını doyasıya ve mutlulukla yaşadığını, kesimhanelerde acı veya korku duymadıklarını düşünmek cezbedici olabilir. Ancak tüm yaşayan canlıların (hatta “mera hayvanı” denilen veya “organik” diye etiketlenenler bile) tıpkı bizlerin, kedi veya köpek gibi, ölümden korktukları aşikar. Hayattayken onlara nasıl davranılmış olursa olsun, kesimhane söz konusu olunca hepsi ay

   , Yer: Gnoxis Cafe

×
×
 • Yeni Oluştur...