Jump to content

Hırsıza Bak


Guest AnunnaKi

Önerilen Mesajlar

İngiltere bu hırsızı konuşuyor

 

Satıcı hergün dükkanından bir paket cips eksildiğini fark etti. Sonunda kameraya takılan gizemli hırsızı görenler gülmekten kırıldı! Hırsızın alışkanlık haline getirdiği tercihi bakın ne?

 

İngiltere, Aberdeen’deki bir dükkana musallat olan hırsız hergün 1 paket peynirli cips çalıyordu. İçeride hiç müşterinin kalmadığı bir anda içeriye dalan martı kendisini ele verdi: gizemli hırsız oydu! RS McColl adlı dükkanda çalışan tezgahtar Sriaram Nagarajan içeride hiç kimsenin kalmadığı bir anı kollayan hırsız martının kapıyı açık bulduğu zaman dükkana girerek 1 paket cips çaldığını belirtti. Görenleri şaşkına çeviren ‘hırsız’ın peynirli cipsi tercih ettiğini ve her seferinde o türden 1 paket çaldığını söyleyen Nagarajan sözlerine şöyle devam etti: ‘Görenleri büyülüyor! Sadece içinde peynirli cips olan paketleri çalıyor. Gözümle görmesem böyle bir şeyin olacağına inanmazdım! Şöhreti gün geçtikçe artıyor. İnsanlar çalması için ona paket paket cips alıyor’.

 

İngiltere bu hırsızı konuşuyor | haber7com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...