Jump to content

Senkron çakra ağrıları?


Kofebz

Önerilen Mesajlar

4 yıl önce biriyle tanıştım hâlâ konuşuyoruz, senkronik bir şekilde çakra ağrılarımız oluyor onun boğazı ağrıyor mesela benimde, artık alıştım boğazın mı ağrıyor diye sormasına ve gerçekten de boğazımın ağrıyor olması durumuna, bu ikiz alev yada bunun gibi birşey olduğumuzun mu göstergesi? Yoksa sadece aynı kanala bağlandığımızdan mı kaynaklı sizce... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, AbraKadabra yazdı:

Kofebz habire yeni konu açıp gereksiz sorular sorduğun gibi, açtığın konu içerisinde sana verilen yanıtlara cevap vermeyerek bilgi kirliliği de yaratıyorsun..

Kime göre neye göre burası özgür bir platform değil mi? Aklıma birşey takılıyor soruyorum yeni fikirler adına, bunları harmanlamak için, belki aynı deneyimleri yaşayan insanlar var, varsa buraya yazmalarını talep ettiğimden. Ayrıca kimseye yanıt verme zorunluluğu taşıdığımı düşünmüyorum. Eğer admin uygun bulmuyorsa sorularımı kaldırır. Bilgi kirliliği de saçma bir tanım, konu bilgi vermek amacı taşımıyor zaten, öyle birşey olsa amaç dediğin doğru. Madem bilgi kirliliği olsun istemiyorsun aydınlatırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...