Jump to content

Havadaki ölüm enerjisini farkeden var mı?


Kofebz

Önerilen Mesajlar

Sanki sona yaklaştık, ölüm kokusu yayılıyor buram buram, sanki görüntülerin rengi soldu, yiyecekler artık fayda sağlamaz oldu, tadları yok, herkes artık daha beter kokuyor, çürümüş et kokusu geliyor, düşmüş olanların kokuları sirayet ediyor heryere siniyor. Sadece beni mi rahatszı eden bir konu benim gibi sizde fark ediyor musunuz bu konuyu? Kutuplar artık çok daha belirgin, elekten geçicez sanırım artık... Dinç olanlar burayı sevenler (burası negatif bir plan olduğu için) buradan yani negatiften cehennem kollektif şuurundan beslenen tipler, istesekte kaynağa bağlı tipler burayı sevemez burada barınamaz  turnusol kağıdı aktif elek artık bizi atıcak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam olarak böyle olmasa bile çoğumuzun bu konuda benzer varsayımları olduğunu düşünüyorum bende. Gerçekten de bir boyut atlama aşamasında gibiyiz, acı, keder çoğaldı ama bununla beraber içsel dinginliğimize ulaşma çabamız da arttı, olması gereken buymuş demek ki. Hızlandırılmış dersler alıyor gibiyiz. Bir döngü daha kapanacaktır belki de, kıyamet dediğimiz budur. Elbette npc standartında yaşam sürenler, gerçek benliklerini reddedenler ruhsal çağın gerisinde kalacaklardır öyle ya da böyle. Nereye gittiğimiz muallakta olsa dahi mühim bir yere evrildiğimiz kesin. Bizleri neler bekliyor büyük bir merak konusu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maalesef durum böyle. zaman ilerledikçe olaylar çözülmek bir yana daha da kör düğüm oluyor. sanki hasat zamanı çoktan geldi. ama bir çeşit ruhani müdahaleyle kıyamet yerine tamamen distopyaya evrilen bir teknofaşizm altında insanların açlıktan, işsizlikten, mülteci kargaşasından veya yapay zeka destekli polis devletlerinin baskısından telef olacağını düşünüyorum. cehennem uçurumlarına doğru büyülenmiş gibi gidiyoruz ve herkesin tek derdi başarı ve para. boğazına kadar başarıya batmış bir dünyadayız. iblisler için burası tam bir ziyafet kaynağı oldu. yeraltından demon davetlerine bile gerek kalmadı artık hepsi zihinlerimizde taht kurdu. bir yerde okumuştum iyi bir insan olmayı geçtik insan içindeki kötülük arzusunu dizginlese yeter diye. tam da durumu özetliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...