Jump to content

Sesli sohbet ve dayanışma açısından " Gnoxis Discord Server " açılabilir mi ?


009_Fingo_Carlins

Önerilen Mesajlar

Değerli arkadaşlar ve büyüklerim; bilgi alışverişi - muhabbet - daha yoğun görüşmek - bilgilenmek ve extra bir yenilik açısından bu siteye / foruma bağlı bir discord topluluğu açılması önerisinde bulunmak istiyorum. Daha çok bu konularla ilgilinen 15 / 23 yaş arası birtakım kitle discord kullanıyor ama kesinlikle bu forumda ki yoğun arşiv, döküman, ciddiyet ve bilgi altyapısı yok. Açtıkları sunucularda pek farklı değil. Ancak bu uygulama ( discord ) mantıklı kullanılırsa bu sitenin yan haberleşmesi yada sosyal birlikteliği bakımından müthiş bir arkadaşlık ortamı olabilir . Tahminen söylüyorum ve sadece tavsiye ediyorum. Tutmaz ise tabiki tek seferde silinip atılabilir . Denemekten zarar gelmez diye aklıma geldi. Yeni katılmama rağmen böyle bir istekte bulundum, mazur görün lütfen ...Örnek olarak kısa süre önce açtığım arşiv / genel kültür tarzı serverın linkini de atıyorum. İsteyen bakabilir, girip çıkabilir. Esen kalın ..Geceniz güzel ve hoş olsun, saygılar . . .
 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mobil versiyonu yok ama çalışma var :) farklı platformlarda zaten toplaşıyoruz elbet :) ama herkese açık değil zamanla bakarız duruma göre 

Konuyu açan arkadaş şimdilik linki sildim . Tekrarlanmaması dileğiyle :) Reklamın iyisi kötüsü olmaz elindeki arşivi bilgiyi burada paylaşırsan seviniriz .

Silme sebebini uzun uzun yazmayacağım ama senin iyi niyetinden şüphem olmasa da abuk subuk sebeplerden siteye ceza yağmasını istemeyiz :)

  • Beğeni 1
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Discord hem botlarıyla hem dışarıya bilgi sızdırmaması ile güzel bir platform. Siteyi güncel olarak kullanan insanlar belli zaten, sesli ve yazılı günlük sohbet adına oda açılabilir (Bilgi ve birikim ise buraya yazılacak). Bence bir düşünsün değerli modlarımız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...