Jump to content

Bir pagan ile tanıştıktan sonra yaşadıklarım yardım lütfen?


kedilikiz

Önerilen Mesajlar

Lütfen öncelikle yaşadıklarımı eleştirmezseniz ''Sen nasıl böyle bir şeye böyle bir insana inandın'' tarzı çok mutlu olacağım çünkü benim yerimde kim olsa inanırdı emin olun. Ve Pagan olan arkadaşlarım lütfen beni yanlış anlamasınlar özellikle rica ediyorum.

Bu adam ile bir Discord grubunda tanıştık. Maalesef eski flört ettiğim kişi ile ilgili yaşadığım paranormal durumlar vardı. Kendisine bunları anlattım bana pagan olduğunu söylediğinde bir de onun fikrini merak ettim. Bana bunların normal durumlar olduğunu söyledi söylediklerim paranormal olmasına rağmen

Arada sırada bana yazdı. Konuşurken bana aşk büyüsü mü isterdin tek tercihin olsa yoksa para mı dediğinde aman aman ben büyü almayayım kalsın dediğimde güldü. Ardından ben samimiyeti kestim bu cümlesinden sonra. Bulunduğum Discord grubunda sorun yaşayıp gruptan çıkartıldığımda bu adamında hala o grupta olma ihtimaline karşın sorunu yazdım.Kendisi ise bana o gruptan çıktığını söyledi.

Sonra birden bire bana kendisi ; Kusura bakma normalde asla böyle bir şey yapmam ama senin fotoğrafına baktım baktığımda da gördüm ki bu bahsettiğin kişi senin aklında alev gibi sürekli onu düşünmen için dikkatinin onda olması için uğraşıyor dedi. O öyle söylediğinde ben de şaşırdım elbette konuşmaya devam ettik. O sırada kardeşim markete gitmemi söyledi. Apartmanda merdivenlerden aşağı inerken aniden komşumun tahta sigorta kapağı şiddetli bir biçimde çat diye vidasından çıktı ben şaşkınlıkla durdum ve eski flört ettiğim kişiden yine paranormal bir uyarı olduğunu algılayıp markete gittim ve evime döndüm.

Döndüğümde ona yazdım. Yaşadığımı anlattım o da o kapağı kendisinin indirdiğini bana musallat olanın habis bir ruh olduğunu yanında insan kılığında yönettiği üç harflisi ile geldiğini ve ruhun kendisi o bana odaklandığında ifşalandığı için beni öldürmeye geldiğini söyledi. Ben de dondum kaldım tabiki de o sırada da odamda ama aslında odamda olmayan duvara vurulma sesi de duydum. Sonra bana açıkladı : İnsanla iletişime geçtiğini zannettin bunca zaman flörtün olan çocuk zamanında varlık daveti yapan bir büyü yapmış. Neticesinde bu habis ruh onun bedenini kullanmak için onun ruhunu parçalara ayırarak çıkartıp bedene kendisi yerleşmiş ve kullanıyor çocuğun kendisi de ne olduğunu bilmeden kendini hatırlamadan ruhu parçalanmış bir halde geziniyor ölüler aleminde kendisini hatırlaması onun bedenini kullanan habis ruh o bedenden çıkarken o bedeni öldürdüğünde hatırlayacak dedi. Ben inandım çünkü o eski flörtümle o kadar aşırı uç noktada paranormal şeyler yaşadım ki.Bir de taa İstanbulda yaşayan birisi hem de sonradan sevgili olduğumuzda işi gücü gayet iyi abisi ile birlikte çalışan bir adam benimle neden bu şekilde uğraşsındı ki?

Bana habis ruhların bedende olsalar bile her an her yerde olabileceklerini, astral seyahat ile 2 kez onun yanına gittiğini ve gittiğinde ilkinde dışkısını yerken gördüğünü ikincisinde de bir erkekle uyurken gördüğünü söyledi. Bedenini kullanmaya başladıkları insanın da bedeni organik olarak değil enerji ile kullandıklarını kişinin davranışlarını hafızayı görebildikleri için birebir uygulayıp yapabildiklerini söyledi. Alışkanlıkları dahil. Ve habis ruhların insan boyutunda gezen üç harflileri ruhlar daha güçlü oldukları için kendilerine köle edebildiklerini söyledi.

Bana sana mesaj atarsa sakın yanıt verme dedi. Ardından da bana şimdi iki gözümün ortasına 30 saniye boyunca bak dedi. Dediğini o an nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum güven verdiği için sanırım anında yaptım. Ve yeşil renkli 0 şeklinde bir sembol gördüğümü söyledim ve buna şaşırdığını söyledi.Ardından bana hadi bir an önce uyu artık rüyana gireceğim demeye başladı.Ben uyumaya çalıştığımda üzerimde bir ağırlık hissettim. Ve saçımın sağ kısmı yanıyormuşçasına acımaya başladı. Sonra geçti uykuya daldım. Uyandığımda sağ kolumda morluk olduğunu gördüm.Ve saçımın o yanan kısmı çok kötü yanık kokuyordu.O kokudan 1 hafta bile kurtulamamıştım.

Sabah olduğunda hemen onunla iletişime geçtim.Ve bana korkmamam için rüyana gireceğim dediğini ve bana aslında onu o gece habis ruhtan ve yanındaki üç harfliden koruyan ajna mührü isimli senelerdir kendi enerjisinden oluşturup özel latince sözcükler ile geliştirdiği onu her şeyden koruyan cinsiyeti olmayan onunla konuşarak iletişim kurabilen sesi çocuk gibi olan bir varlık olduğunu söyledi. Bana bu mührü verebilmesini ve beni habisten kurtarabilmesinin sebebi ise benim de onun gibi doğuştan enerjili bir insan olarak doğmuş olmam olduğunu söyledi. Ona babaannesinden ve babasından geçmiş bana ise çok az babamdan ve geri kalanının anneannemden geçtiğini söyledi. Şu an habis ruh ve etrafındaki üç harfliler seni unuttular sen onları düşündükçe frekans yollayacaksın seni hatırlarlar dikkat etmen lazım dedi. Ben tehlikeye girerim dedi.

Sonrasında hazır olduğunda söyle medite olman lazım o mührün senin emrine girmesi sadece tamamen seni koruyabilmesi için dedi. İkimizi birden koruyamaz dedi. O mühür seni ve tüm kan bağını koruyacak benim ailemde de olduğu gibi dedi. Bana bir nefes alma verme çalışması yaptırdı yüzüm ve iki göğsümün ortası bile ısındı.Esas olaylar buradan sonra başladı. Işıkları aşırı parlak görmeye başladım üçüncü gözüm zonklamaya başladı arada.Bir insanın yolda yürürken aurasını gördüm. Salise başı sesler duymaya uykuya dalarken duru görüler görmeye başladım. Ve o sesleri her soruşumda şöyle böyle diye beni kandırdı ve oyaladı. Bu sırada beni hep çevremden arkadaşlarımdan kıskandığını farkettim.Hepsine büyücü ruhları habis ablası ile ilişkiye giren var yaptığı büyü yüzünden vs diyerek uzaklaştırdı ve durugörüler gösterdi hep bana. Sonrasında bir gün bir olay oldu ve bana habis ruhun beni hatırladığını söyledi. Arkadaşı ile birlikte üç harflilerin ve habisin eve girmemesi için ritüeller yaptığını bu ritüelleri yaparken benim de bu kadar duygusal olmamam için de bir şeyler yaptığını söyledi. Bana mührün şeklini tarif etti yeşil renkli dedi ve ben zaten her yerde yeşil renk görmeye başlamıştım altın rengi ile beraber senin kendi enerji rengin altın rengi aynı ikizininkisi gibi dedi. Bu arada kardeşimde bende bu medite çalışmasından sonra insanların duygularını hissetmeye başladık. Kardeşim üzerine durduk yere defter düşmesi gibi paranormal olaylar yaşadı. Arkadaşlarımın evindeki konuşmaları duymaya.Uzakta yaşayan akrabalarımın konuşmalarını duymaya başladım ve hepsine sorduğumda şaşkınlıkla öyle bir konuşmanın geçtiğini söylediler. Arkadaşıma kendi kafama göre bir enerji çalışması yaptığımda yanından geçen birisinin durduk yere su şişesinin ona doğru patlaması ile şaşkınlığa uğradık.

Sonrasında aniden iletişim kesmek istediğini söyleyip durdu bana kız kankaların gibi davranıyorsun dedi. Ama ben duyduğum seslerden korktum ve tuhaf bir şekilde onun hayatımdan gitmesini istemiyordum. Ona benden hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğumda tepki verip sonra içine çekildi. Bu arada benim durugörülerimi aynı anda görüyorduk onun hayatından bir kesit bile görüyordum. Ve duyduklarım ve gördüklerimin çoğu gerçek çıkmaya başladı.Onunla sevgili olduktan sonra gelecekte gördüklerimiz dışında bir çoğu çıktı.Beni görünüş olarak vs önce hafif küçümseyip sonra iltifatlarda ediyordu.Ben ağladığımda anında biliyor ağlıyor musun diye soruyordu.Bakın her şeyi ama her şeyi biliyordu bu yüzden bile şüphelenmedim. Sonra benim geçmişimde yaşadıklarıma kadar her şeyimi gördü bildi etti. Ardından bir gün bana bu mührü vermem bizim aramızda bağ oluşturdu gördüklerin duydukların bundan sen bana aitsin ama ben seni özgür bırakıcam dedi.

İlişkinin hastalıklı boyutlarına hiç girmiyorum eninde sonunda tabikide gerçekler gün yüzüne çıkar ve ilişki bitti. Yine de beynim o kadar iyi yıkanmıştı ki 1 sene bekledim 1 sene sonra dönmediğinde ama bu sesler kesilmediğinde ben bana kötü bir şey yapıldığını oyuna getirildiğimi anladım.

 

İnanmama sebep olan durumlardan bir tanesi de annesinin bu durumla ilgili olan ses kayıtlarını annesi konuşurken kaydedip bana atması idi. Sözde mührünü bana verdikten sonra evlerine üç harflilerin girmeye başlaması ile ilgiliydi bu ses kayıtları. Annesi odada çocuk şeklinde üç harfli gördüğünü söylüyordu.Sonra bu medite olaylarından sonra kuyu olayını lakabını taktığı değişik bir olay yaşıyormuş ailesi de onunla beraber. O ne yapıyorsa ailesine kan bağına da yansıyormuş. Astral seyahat ile mühür bedenime oturdu mu oturmadı mı diye gelip kontrol etmesi sözde. Sonra biz konuşurken anne ve babasının onun kılığında bir varlık gördüklerini söyledi bana bende kusura bakmayın benim yüzümden uykuları bölündü onların da dediğimde arkadan anne ve babasının önemli değil kızım biz zaten uyuyorduk demeleri. 

Bu insan astral seyahat ile bir kaç kez yanıma geldiğinde saçımın şekline kadar bilmesi ve çantamı düşürüp durması da inanmama sebep durumlardan bir kaç tanesi. 

Ve bana söylediği çoğu şeyler olmadı tabiiki de.Mesela sen de mühürü 3 ay içinde göreceksin dedi.İnsanların yüzlerine bakıldığında analiz edilen sembollerin yazıların bir anlamı olduğunu söyledi. İşte bunun için onu eğiten hocasının kitabından bilgilerin resmini çekmemi istediğinde sözde hocası şu an ayırt edemez yanlış analiz eder demiş. Uydurmasyon işte.Bu adam bana bir şeyler yaptı bu seslerin görüntülerin açıklaması bu ama bir türlü çözemiyorum ve ömür boyu bunu yaşamak istemiyorum yardım lütfen. Yani düşmanımın başına gelmesin gerçek aşkınızı bulduğunuzu zannettiğiniz insan aslında en yakınınızaki düşmanınız ama haberiniz olmuyor. Ve insanların yüzlerine baktığımızda gördüğümüz şeylere ki hepimiz birden gördük inandırdı bizi artık bunu nasıl başardı bilmiyoruz. 

Sizlerden tecrübeli olanlarınız varsa bu konuda acil bir yardım bekliyorum.Bana ne yapılmış olabilir?Bu sesleri nasıl kesebilirim görüntüleri nasıl önleyebilirim? Çoğu duyduğum sesin çıkması beni en ürkütenlerden paronoya içinde yaşıyorum ve bunun devam etmesini istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de medite oldukça mühür yorulacağı için bu aynalama baş ağrıları kuyu olayı gibi vb olayları anlatan bir kaynak olduğunu söyledi. Arkadaşından alacağını kaynakta çok fazla latince sözcük olduğunu bunun da mührü etkilediğini vs söyledi mühürü uyutabilecek sözcükler olduğunu vs. Ama bana attığı kaynaklar resmen internetten alınmış gibiydi ve Türkçeydi. Kuyu olayı dediği şeyde sözde mühür çok yorulduğunda kendisi dinlenmek için kişi uyanmak üzereyken bilinç kapalı bilinçaltının açık kalması gibi bir durum rüyada düşüyor gibi olup çok az ışığın geldiği karanlık bir yerde oturup beklemek uyanmayı. Söylediği bu. Lütfen beni eleştirmeyin ama öyle paronormal deneyimler yaşadım ki kim olsa inanırdı.Ki çevremdekiler bile başta şaşırıp inandı. Arkadaşlarım benim yanımda huzurlu hissetmeye başladılar. Bir arkadaşım saçımın sağ kısmında yeşil renkli bir enerji gördüğünü vs söyledi. Bunların hepsi tesadüf olamaz diye düşünmüştüm ve inanmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, kedilikiz yazdı:

Bir de medite oldukça mühür yorulacağı için bu aynalama baş ağrıları kuyu olayı gibi vb olayları anlatan bir kaynak olduğunu söyledi. Arkadaşından alacağını kaynakta çok fazla latince sözcük olduğunu bunun da mührü etkilediğini vs söyledi mühürü uyutabilecek sözcükler olduğunu vs. Ama bana attığı kaynaklar resmen internetten alınmış gibiydi ve Türkçeydi. Kuyu olayı dediği şeyde sözde mühür çok yorulduğunda kendisi dinlenmek için kişi uyanmak üzereyken bilinç kapalı bilinçaltının açık kalması gibi bir durum rüyada düşüyor gibi olup çok az ışığın geldiği karanlık bir yerde oturup beklemek uyanmayı. Söylediği bu. Lütfen beni eleştirmeyin ama öyle paronormal deneyimler yaşadım ki kim olsa inanırdı.Ki çevremdekiler bile başta şaşırıp inandı. Arkadaşlarım benim yanımda huzurlu hissetmeye başladılar. Bir arkadaşım saçımın sağ kısmında yeşil renkli bir enerji gördüğünü vs söyledi. Bunların hepsi tesadüf olamaz diye düşünmüştüm ve inanmıştım.

yazdıklarınla bir yorum yapmayacağım umarım her şey düzelir tek tavsiyem lütfen o discord sunucularindan uzak dur (özellikle paganizm,satanizm,parapsikoloji vs vs). o kişinin kim olduğu ya da iletişim kurduğun diğerlerinin kim olduğunu tahmin edebiliyorum. lütfen onlara güvenme, dediklerine inanma, kendine koruma yap ve yapabilirsen discordu sil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, the prophet yazdı:

yazdıklarınla bir yorum yapmayacağım umarım her şey düzelir tek tavsiyem lütfen o discord sunucularindan uzak dur (özellikle paganizm,satanizm,parapsikoloji vs vs). o kişinin kim olduğu ya da iletişim kurduğun diğerlerinin kim olduğunu tahmin edebiliyorum. lütfen onlara güvenme, dediklerine inanma, kendine koruma yap ve yapabilirsen discordu sil.

Merak etmeyin o gruplarda yokum artık. Nasıl korunma yapabilirim bunu anlatırsanız çok memnun kalırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, nevermore yazdı:

artık lütfen şu durumlara kanmayın rica ediyorum :)

Hayatımda ilk defa yaşadım bu durumu ve inanın hiç bilgim yoktu. Ve öyle şekillerde inandırdı ki inanın kim olsa inanırdı. Siz ne düşünüyorsunuz sizce bu kişi ne yapmış olabilir? Sizi daha önce de görüyordum bu forumda oldukça tecrübeli birisi olduğunuzu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

21 saat önce, kedilikiz yazdı:

Merak etmeyin o gruplarda yokum artık. Nasıl korunma yapabilirim bunu anlatırsanız çok memnun kalırım.

Öncelikle sakin olmanız sizin için en iyisi olacaktır, panik hâlinde kendi içinizde olmayan kargaşalara sebebiyet verebilirsiniz. Yaşadığınız durum paranormal ya da değil diyemem ancak bir fikir olarak şunu sunabilirim ki fazlasıyla manipülasyona maruz kalmış gibisiniz. Karşınızdaki insan sizi açık kapılardan vurmuş ve olmayan bir gerçekliğe inandırmış olabilir. Yaşadığınız şey sizin açınızdan travmatik bir deneyim olmuş anlaşılan. Bu tarz ağır manipülasyonlarda benliğimizi ve olaylara sağlıklı bakışımızı kaybetmemiz, gerçeklikten kopmamız çok normaldir. Forumda pek çok başlıkta korunmayla ilgili metodlar mevcut arama motorundan hepsine ulaşabilirsiniz. Yaşınız kaç bilmiyorum ancak içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun bir uzmandan destek almanızı önerebilirim. Hayatınızın bütününü aksatan bir olaya kayıtsız kalmanız yalnızca size zarar verir, esenlikle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, bpdI yazdı:

Öncelikle sakin olmanız sizin için en iyisi olacaktır, panik hâlinde kendi içinizde olmayan kargaşalara sebebiyet verebilirsiniz. Yaşadığınız durum paranormal ya da değil diyemem ancak bir fikir olarak şunu sunabilirim ki fazlasıyla manipülasyona maruz kalmış gibisiniz. Karşınızdaki insan sizi açık kapılardan vurmuş ve olmayan bir gerçekliğe inandırmış olabilir. Yaşadığınız şey sizin açınızdan travmatik bir deneyim olmuş anlaşılan. Bu tarz ağır manipülasyonlarda benliğimizi ve olaylara sağlıklı bakışımızı kaybetmemiz, gerçeklikten kopmamız çok normaldir. Forumda pek çok başlıkta korunmayla ilgili metodlar mevcut arama motorundan hepsine ulaşabilirsiniz. Yaşınız kaç bilmiyorum ancak içinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun bir uzmandan destek almanızı önerebilirim. Hayatınızın bütününü aksatan bir olaya kayıtsız kalmanız yalnızca size zarar verir, esenlikle.

Uzmandan kesinlikle yardım aldım 1 sene ama maalesef şu sesler sadece bir nebze azaldı. Ayrıca şu ışıkları aşırı yüksek ve parlak görme olayı bana bir şey yaptırdığını gösteriyor veya yaptığını ama çözemedim. Ve evet manipülasyon yaptığı çok konu oldu. Ama tanıdıklarımın hanelerindeki konuşmalarını birebir bilmem duymam ve buna benzer şeyler beni korkutuyor. Aslında çok daha önceden buna çözüm aramalıydım ama o kadar inandım ki ona kandırdığını düşünemedim. Benim yerimde başkası olsa ne olmuştu zaten bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, kedilikiz yazdı:

Uzmandan kesinlikle yardım aldım 1 sene ama maalesef şu sesler sadece bir nebze azaldı. Ayrıca şu ışıkları aşırı yüksek ve parlak görme olayı bana bir şey yaptırdığını gösteriyor veya yaptığını ama çözemedim. Ve evet manipülasyon yaptığı çok konu oldu. Ama tanıdıklarımın hanelerindeki konuşmalarını birebir bilmem duymam ve buna benzer şeyler beni korkutuyor. Aslında çok daha önceden buna çözüm aramalıydım ama o kadar inandım ki ona kandırdığını düşünemedim. Benim yerimde başkası olsa ne olmuştu zaten bilemiyorum.

Sesler azaldı diye kendiniz demişsiniz aslında :). Tedavi uzun soluklu bir süreçtir lütfen tek nefeste hazmetmeye kalkışmayın ve devam edin terapilere. Hekiminize ve ilaçlarınıza güvenin. Ayrıca dediğim gibi bir sürü başlıkta korunma, def etme, arınma gibi içerikler bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, bpdI yazdı:

Sesler azaldı diye kendiniz demişsiniz aslında :). Tedavi uzun soluklu bir süreçtir lütfen tek nefeste hazmetmeye kalkışmayın ve devam edin terapilere. Hekiminize ve ilaçlarınıza güvenin. Ayrıca dediğim gibi bir sürü başlıkta korunma, def etme, arınma gibi içerikler bulabilirsiniz.

Teşekkür ederim.Dediğiniz gibi bir beyin tomografisi bile çektireceğim. Dediğiniz başlıklara da bakacağım çok teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, bpdI yazdı:

Sesler azaldı diye kendiniz demişsiniz aslında :). Tedavi uzun soluklu bir süreçtir lütfen tek nefeste hazmetmeye kalkışmayın ve devam edin terapilere. Hekiminize ve ilaçlarınıza güvenin. Ayrıca dediğim gibi bir sürü başlıkta korunma, def etme, arınma gibi içerikler bulabilirsiniz.

Bir de eklemek istiyorum sesler azaldı derken, çok çok az bir miktarda ama yine de uyku ile uyanıklık arasında uyanmaya evresindeyken çok baskın oluyorlardı bazen bu şekilde olumsuz etkisi oluyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi bir psikiyatra gidip tedavi ol

Neye inanıyorsan onunla ilgili ritüeller yap

Sürekli aldatıldım, bana bir şey yapıldı psikolojisinden çık

Evde durma, doğayla vakit geçir. Enerjini yoğunlaştır.

 

Ben bu konularda uzman değilim ama seninkine benzer bir durum yakın bir kız arkadaşıma sevgilisi tarafından yapılmıştı. Bunların ikisi de paganisttiler ritüel falan yapıyorlardı işte klasik. Eleman sürekli kızı manipüle ediyordu, kız bir süre sonra sevgilisini peygamber gibi görmeye başlamıştı. Anlattıklarının gerçek olup olmaması da önemli değil, seni olduğuna ikna etmesi yeterli. Olmadıysa bile oldu gibi düşünüp gerçeklik algınızı yıkıyor bu kişiler. Devam edince de vampir gibi enerjinizi emip besleniyorlar. Ayrıca anlattığı hikayeler çok çocuksu habis varlık, mühür falan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, SessizGeceler yazdı:

İyi bir psikiyatra gidip tedavi ol

Neye inanıyorsan onunla ilgili ritüeller yap

Sürekli aldatıldım, bana bir şey yapıldı psikolojisinden çık

Evde durma, doğayla vakit geçir. Enerjini yoğunlaştır.

 

Ben bu konularda uzman değilim ama seninkine benzer bir durum yakın bir kız arkadaşıma sevgilisi tarafından yapılmıştı. Bunların ikisi de paganisttiler ritüel falan yapıyorlardı işte klasik. Eleman sürekli kızı manipüle ediyordu, kız bir süre sonra sevgilisini peygamber gibi görmeye başlamıştı. Anlattıklarının gerçek olup olmaması da önemli değil, seni olduğuna ikna etmesi yeterli. Olmadıysa bile oldu gibi düşünüp gerçeklik algınızı yıkıyor bu kişiler. Devam edince de vampir gibi enerjinizi emip besleniyorlar. Ayrıca anlattığı hikayeler çok çocuksu habis varlık, mühür falan. 

Çok üzüldüm arkadaşınıza ama kurtulduğuna da sevindim.Benim gibi vahim durumlar yaşadı mı peki sesler duyma durugörü vs ve onların gerçek olacağına inandı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 hours ago, kedilikiz said:

Çok üzüldüm arkadaşınıza ama kurtulduğuna da sevindim.Benim gibi vahim durumlar yaşadı mı peki sesler duyma durugörü vs ve onların gerçek olacağına inandı mı?

İnandı tabi. Tedavisi de görece uzun sürdü ama atlattı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de arkadaşlar anlatırken söylemeyi unutmuşum. Bu adam bana sana verdiğim mührün rengi yeşil vs deyip görünüşüne kadar tarif etti ya hani. Üçüncü gözümün hafif açıklığından ötürü mü bilmiyorum sürekli cansız cisimlerin yansıması örneğin :  üzerimdeki giysinin yastığımın kılıfının vb  yansıması hep yeşil renk oluyor inanmama sebep olan şeylerden birisi de buydu zaten. Onun dışında bir arkadaşım da bana saçının sağ tarafında yeşil bir renk görüyorum dedi 2 kez hem de gördü. Umarım gerçekten şu forumda bu durumları bilen uzman birisi çıkar karşıma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.08.2023 - 13:43 tarihinde, kedilikiz yazdı:

Bir de eklemek istiyorum sesler azaldı derken, çok çok az bir miktarda ama yine de uyku ile uyanıklık arasında uyanmaya evresindeyken çok baskın oluyorlardı bazen bu şekilde olumsuz etkisi oluyordu.

Açık bir mesaj şeklinde  ise, baş ucunuzda not defteri bulundurun. Anlamsız fısıltılar ise, denildiği gibi  Dr görünün ya da zihin temizliği yapın.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 hours ago, Binah said:

Açık bir mesaj şeklinde  ise, baş ucunuzda not defteri bulundurun. Anlamsız fısıltılar ise, denildiği gibi  Dr görünün ya da zihin temizliği yapın.  

Direkt giriyorum konuya ancak anlamlı şeyleri not defterine yazmamızın sebebi nedir? Bir tür mesaj/örüntü oluşabileceğinden mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Varlık falan salmış olabilir bunlardan kurtulmak için birebir çözüm değil ama yardımcı etken hani, tuz sevmezler mesela tuz arındırıcıdir Epsom tuzu var ondan al banyo yaparken küvet varsa iki bardak dök 15 dk içinde kal yoksa cakralarina teker teker sür sanki oradaki tüm negatifi atıyormuşsun gibi ayaklardan tepeye kadar yap. Evini hep temiz tut, bedenini de öyle şu ilahidir, sarımsak tüket. Celcelutiye oku 7 kere güzel yardım duası. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Kofebz yazdı:

Varlık falan salmış olabilir bunlardan kurtulmak için birebir çözüm değil ama yardımcı etken hani, tuz sevmezler mesela tuz arındırıcıdir Epsom tuzu var ondan al banyo yaparken küvet varsa iki bardak dök 15 dk içinde kal yoksa cakralarina teker teker sür sanki oradaki tüm negatifi atıyormuşsun gibi ayaklardan tepeye kadar yap. Evini hep temiz tut, bedenini de öyle şu ilahidir, sarımsak tüket. Celcelutiye oku 7 kere güzel yardım duası. 

Şöyle bir sorun da var. Ben bahsettiğim bu medite olma çalışmasını merak edip arkadaşıma aynısını yaptırdım. Benim iki gözümün ortasına 30 saniye baktı yeşil enerjileri o da gördü.Sonrasında nefes çalışmasını birebir yaptırdım. Sonra o da benim gibi uyku ile uyanıklık arasında bazı sesler duydu tanıdıklarının. 1 günlüğüne ışıkları parlak gördü o da. Ve daha da tuhaf olan  uykuya dalma evresinde durugörü şeklinde benim eski sevgilimin yüzünü gözünün önünde çok net bir şekilde görmüş hem de onun en sevdiği deri ceketi ile ve kız arkadaşımın onun deri ceketinden hiçbir şekilde haberi yoktu.Benimle ve eski sevgilimle ilgili rüyalar da görmeye başladı ama sonradan bu durumlar geçti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...