Jump to content

Meditasyon ve Sonraki Deneyimlerim


RİXİ

Önerilen Mesajlar

Merhaba dostlar... Yıllardır ara ara deneyimlediğim fakat kendimce üstünü kapatıp hiç düşünmek bile istemediğim bazı şeyleri yazmak istiyorum. Değerli yorumlarınızı benden esizgemezseniz sevinirim. 

Bundan ortalama 10 yıl önce çocukluğumdan itibaren yaşadığım şeyler yüzünden meditasyona başlamıştım düzenli bir şekilde ortalama 1 yıl devam ettim sonra birden bire bıraktım ve hiç yapmadım. Yanlış hatırlamıyorsam 2017 yılıydı 2 kere astral seyehat yaşadım fakat bilinçli bir şekilde yapmadım. Bu süreçte üniversiteye hazırlanıyordum psikolojik olarak iyi değildim bu yüzden doktora gitmeye başladım ilaçlar verildi falan derken 2 ay önce ilaç kullanmayı bıraktım. İlaçları bıraktıktan sonra lucid rüya deneyimlemelerim arttı.

Dün birden bire içimden tekrardan meditasyon yapmak geldi ve rehberlerime seslendim onların yanımda olduklarını hissettim daha sonra öyle bir uyku bastırdı ki hemen uyumuşum fakat rüyamda büyük bir alışveriş merkezinde dolaşırken anneannem ile 3 yıl önce vefat eden dedemi yan yana otururken bir şeyler yerken gördüm koştum yanlarına (bu arada dedem orijinal dedem değil) inanılmaz bi şekilde acı hissettim deli gibi anneanneme onun yanında oturduğunu söyleyip ağlamaya başladım anneannem bana geçen gün bende gördüm gerçek değil gibi bir şey söyledi ama dedem öyle güzel gülümsüyordu ki sonra kayboldu anneannem yanlız oturmaya devam etti o sırada kendime artık uyanmalıyım demeye başladım bir süre kendime bu telkinde bulunduktan sonra uyanabildim.  Hala o acıyı tuhaf duyguyu hissediyorum. (bu arada dedem vefat ettiğinde tuhaf rüyalar görmüştüm ve o süreçte köpüşüm onun vefat ederken sürekli baktığı duvara hep tepki verdi oraya bakıp bakıp hırlıyor havlıyordu dedem gittiğinden beri bir parçasının burada olduğuna inanıyorum) 

Geçmişte yaşadığım ve gelecekte yaşayacak olduğum deneyimlerimi buradan yazmaya devam etmek istiyorum, şimdiden teşekkür ederim.. ☺️

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle merhaba, ilk yorumumu rüyanla ilgili yapmak istiyorum. Bence rüyalar zaman zaman bilincin dinlendiği, zaman zamansa ruhumuzun diğer boyutlara (evrenlere, ne demek istiyorsanız) gezintiye çıktığı bir olay. Yani onlarla gerçekten konuşmuş olduğunu düşünmek hiç de ütopik değil. Hayvanların, özellikle kedilerin, bizim (kendimizi geliştirmezsek) algılayamadığımız varlıkların ve frekansların farkında olduklarını biliyoruz, bu yüzden köpeğinin içgüdüsüne güvenip o duvarın enerjisini hissetmeye çalışmak, karşısında meditasyon yapmak veya dua etmek güzel olabilir diye düşünüyorum ama parazit olma ihtimaline karşı önce tütsülerle, dualarla temizlemeni tavsiye ederim. Astral seyahatların lucid olmadığı konusunda eminsen birkaç sorum var. Bir de başınız sağ olsun, umarım ruhları mutludur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Meditasyonlarıma devam edip astral seyahati kontrollü ve bilinçli bir şekilde yapmayı istiyorum, astral seyahat konusunda yeterince deneyimli olmasam da lucid rüyalarım o kadar çok ki o yüzden astral ve lucidi çok iyi ayırabiliyorum sorularınızı alabilirim :) çok teşekkür ederim umarım çok iyi yerdedir.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaptığım en sonki meditasyondan sonra astral seyahat çalışması için bir adet (sitede görmüş olduğum) arakne glifi kullandım (kendime göre uygun olanı seçerek). Çalışma esnasında yastığımın altına koydum. Daha önceki çalışmalarda hissetmediğim kadar ciddi bi enerji akışı oldu, daha önce bilinçsizce yaşadığım astrale çıkma durumu meydana geldi fakat ben o anda aşırı tedirgin olduğum için çalışmayı yarıda kestim. Enerji akışı uzun süre devam etti. Bu süreçte önce glifin etkisiz hale gelmesi için niyet ederek aradaki enerji bağını kaldırıp su ile arınma yaptım. Daha önce hiç bir sembolde böyle güçlü enerji akışı hissetmemiştim. Bu durumda yapmam gereken başka bir şey var mı acaba? Çalışmalara devam edeceğim ama üzerimdeki tedirginliği atmam gerekiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...