Jump to content

Yaşadıgım şeyleri önceden yaşama hissi


Helen506

Önerilen Mesajlar

Önceliklen uykum geldiği için yatmıştım ama sonra kardeşimin sesini duydum . Biliyorum duyuyorum ama cevap veremiyordum . Bir de ne olduysa kardeşim anneme anne ablam ağlıyor dedi . Annem saçmalama dedi . Sonra sesini yanında duydum . Adımı seslendi ama cevap veremiyorum . Vücudumuda hareket ettiremiyorum . Bunlar yaşanırken o zaman bir de ne kadar tuhafsa ağlamamın sebebi biri yanıma geldi ve beni teselli ediyordu ama neden bilmiyorum . Daha doğrusu hatırlamıyorum. Bana neşesi bilmiyorum ondan ağlıyordum . Ondan sonraki gün annem yanıma geldi bana saçma sapan davrandığımı sordu . Ben de yaşadıklarımı anlattım . Kardeşim onlarada ama bana inanmadılar.

Birde önemli bir olay olacağı zaman bir anda aklıma bu olayı sanki görmüş ve yaşamış gibi hissediyorum ve bide bu olaylar gözümün önüne geliyor ben de aaa , bunu yaşadım diyorum ve gerçekleşmesin diye farklı bir şey yapıyorum. Ama tıpatıp aynısı oluyor .

Bi kerede rüyamda bir çokcuk görmüştüm.ondan sonraki akşam 23 Nisan gösterisi vardı TRT de o çocuğu gördüm . Kırgız uyrukluydu. 

Acaba bu konuyu bana açıklayarak yardımcı olur musunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...