Jump to content

Ben ve kardeşimin başına gelmiş tuhaf olaylar


Helen506

Önerilen Mesajlar

Tam olarak bilmiyorum zaten bu yüzden buraya yazıyorum. Ben ve kardeşimin başına gelen olayları anlatmak istiyorum . Bilen varsa anlatarak yardımcı olursa sevinirim. 

1. Galiba o zaman biraz küçüktüm ondan rüyadır diyip geçiyorum ama yine çok tuhaf rüya çok gerçekçiydi . Rüyamda tilki miydi emin değilim tam ama insanımsı bir görüntüsü vardı gumiho yani dokuz kuyruklu tilki gibi neyse konuya dönecek olursak o zaman rüyamda tabi annemlerin yanına gidiyorum baktım bahsettiğim o şey orda sessiz sessiz annemle babama yaklaşıyor ne hikmetse beni gördü ve peşledi ama yakalayamadı. Annemlerin yanına gittim sesim çıkmıyor, eee o şey de bana doğru geliyor tabi uyandıra uyandıra kardeşimi uyandırabildim . Sonra motor ne alakaysa ikimiz motora bindik ve orman gibi bir yere gittik . O halen arkamızda sonra indik tabi . Ne hikmetse uçurumun oraya bizi sürükledi ve biz de oradan düştük . Aniden boşluğa düşme hissiylen uyandım . Tabi bunu sadece ben yaşadım sanıyordum bunca zaman bi ara bunu kardeşimle sohbet amaçlı konuştum o gün ben de buna benzer bişey yaşadım ve uyandım ama korkudan uykuya dalmaya çalıştım dedi .

2. Şuan da müstakil bir evde oturuyoz ama bu olay önceki evimizde gerçekleşti . Şimdi tabi o zaman oda da soba vardı baştan söyleyeyim . Sonra ona göre yorumlayın lütfen. Dediğim gibi ben sobanın olduğu odada uyudum kardeşlerimlen beraber . Ve o gece karanlık bir silüet gördüm uzundu . Tabi sobanın ateşinin etkiside olabilir .

3.bu olay şuan ki evimiz tadilattaydı o zaman . Evimiz 1+1 başsan söyleyeyim neyse. Bu arada ev bahçeli ve tek müstakil yani 2,3 kat yok tek katlı. Ben ve kardeşlerim penceresi olmayan odada uyumuştuk annemlerse geriye kalan tek odada. O zaman tabi bu ilk olayı ben değil ortanca erkek kardeşim yaşadı . Şu ana kadar bahsettiğim kardeşim odur onu söyleyeyim.  Dediğim gibi o gece her ne olduysa kardeşim sabahleyin kalkar kalmaz annemlerin yanına gitti . O gece beyaz bur ışığın ona yaklaştığını ama gerçekten çok yakındı demişti ve kulağına tuhaf sesler geldiğini söylemişti . Tabi biz buna gülmüştük . Ben de güldüm ama yinede bu tarz şeylerde şaka olmaz biliyordum .o ayrı. Ondan sonra ki gecede ben buna benzer bir şey yaşadım. Gözlerimin önüne hafif uzaktan bana doğru yaklaşan beyaz bir ışık gördüydüm ve ona ek olarak o ışık yaklaştıkça bütün vücudum sanki nöbet geçiriyo gibiydim . Bu olaydan sonra sabah gidip bunu önce kardeşime sonra annemlere söyledim.  Bu olayda beni en iyi kardeşim anlar zaten . Annemler kardeşime yaptıkları gibi bana da gülüp geçtiler zaten .

4. Şuanki evimizde oldu bu olayda . Bu olayda bahsettiğim penceresiz odada oldu . Tabi bu olayda pencereyi çoktan takmıştık. Ne olduysa o gün sabah kardeşim yanıma geldi . Bana demediğini bırakmadı. Ben ne oluyor diye kavga ettik . Ondan sonra  biz yerde yatıyoruz tabi neyse. Bana geceleyin o yatarken bir anda uyanmış ve beni başının dibinde güler bir şekilde çömelerek ona baktığımı söyledi. Sonra bi anda benim tarafıma bakmış ben yatıyorum ondan sonra benim bulunduğumu söylediği yere baktığında göremediğini ondan sonra ne yapacağını bilememiş . Bir an ben sanmış ama ben yatıyordum yani olamam ciddiyim uykuluyum diye hatırlamıyorum sananlar varsa söyleyeyim. Neyse bana o gece olanlardan dolayı neredeyse seni ellerimlen öldürecektim dedi . Son anda benim olduğumu varsaydığı kişinin başı ters dönmüş bundan ben olmadığımı çıkarmış ve yapmamış zaten 

5. O gün kardeşim bany yapmıştı. Üzerini değiştirmek için odaya girdi ve kapıyı kapattı kimse gelmesin diye . Biz de orada oturuyorduk . Bir anda kapı açıldı.  Kardeşim havlu üzerinde yarı çıplak geldi . Noldu dedik. Odaya bakıp durdu. Sonra dediki lamba yanıp söndü siz mi ellediniz dedi . Biz de hayır dedik . Ondan sonra kapı açık giyinmişti.

Bu olaylardan sonra ben de karanlık onda da yalnız uyuma korkusu oluştu . Bu olayları yorumlayacak birileri var mı acaba var sa çok mutlu olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kulağa gelen sesler, isminizin söylenmesi, tıkırtılar, gülüşmeler, uğultu çınlama cinlerle alakalı olabilir ama genelde psikiyatriktir. Öncelikle doktor görmeli.

Lamba konusunda ise ya biri bilmeden beya bilerek( fakat hatırlamadan) açıp kapatıyordur ya size öyle geliyordur ya da mowazın dediği gibi voltaj gidip gelmiştir.

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...