Jump to content

Katina destesi kombinasyon yorumları


Despina

Önerilen Mesajlar

Herkese selamlar!

Katina destesi ile ilgili nerdeyse hiç güncel paylaşımların olmamasına çok üzülerek, dikkati tekrar desteye çekmek için bu başlığı açtım. İlgilenen herkes buyurun gelin, kombinasyon örnekleri yapalım. Paylaşımlar çoğalsın. Hatta ilk örnek benden olsun bugün aldığım bir soruyu paylaşarak başlıyorum; 

Soru: Üzerimde kötü etkisi olan biri var mı?

Kartlar: Ağaç/ Vaalide/ Dastar ters (1.sira)

              Yıldızlar/ Yakut ters/ Dervis (2.sira)

Yorum: Evet, uzerinde negatif etkisi olan birisi maalesef görünüyor. Bu kişi soran kişinin belki ailevi/akraba bağı olan biri olabileceği gibi, kendisine derinden bağ kurduğu, uzun süreli dostlukların olduğu, evli bir kisi de olabilir. Sakin mizacı olan, çalışkan, sabırlı fakat sinsi, ve kurnaz biri. Danışanin iyi niyetini zamaninda suistimal etmiş bir kisi de olabilir. Ozellikle danışan kişinin, aşktan yana hayal kırıklığı yaşamasına etkisi olan bir kişi, kader bağının olduğu bir ilişkiye negatif etkisi olmus olabilir.. belki de danisanin içini döktüğü, herseyini anlattığı birisi kendisi de danısanin bilhassa ask hayatı ile ilgili merakı olan, soruları olan biri olabilir. Deste'ye nasıl korunmalı diye sorulduğunda çıkan Ariman, bize danışanın ozellikle aşk hayatını gizli tutması, herseyini herkese anlatmamasi önerildi.

 

Umarım faydalı olur. Gören herkesin kendi görüşlerini de sunmasini gönülden isterim.

Haydi bakalım Katina'nin kızlarını bekliyorum🫶

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katina destesini ilk defa bu postta duydum biraz araştırdım ve çok hoşuma gitti ancak kendine çekmedi açıkçası (aşk destesi olarak geçtiğinden sanırım). Yani falın alanlarını açarsanız sevinirim. Yine araştırırken gördüğüm şey ya tarot ya da katina bakabileceğimizmiş, ikisi aynı anda olmazmış (doğruluğunu bilmiyorum). Tarot bakıyorum ve tarot kartlarını çok seviyorum, yine de katina öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

Öncelikle teşekkür ederim postunuz için :) Katina destesi, katinanin aşk falı olarak geçiyor fakat kitaba ve rivayete göre katina desteyi yalnızca aşk için değil, hayatının diğer alanlarındaki soruları için de kullanmış. Ben şahsen her alanda doğru yanıtlar aliyorum desteden. İş, egitim, yolculuk gibi alanlarda da sorular sorulabiliyor. Hatta Yunanlar (deste Yunanistan ve Turkiye de yaygin) desteyi asktan cok is gundemlerinde kullandiklarina sahit olmustum. Sadece ask sorularina daha kolay yorum yapilabiliyor. Bunun sebebini de kitaptaki yorumlarla sinirli kalmaya yoruyorum biraz. Bir de kitabin cevirisinin tam anlamiyla  yapilamadigini dusunuyorum.( Turkcelesirken fotograflara bile sansur geldigi icin, yorumlarda da biraz modifiye olmus olabilir.) Kendim tarot da bakıyorum ve tarot kartlarını da ayrıca seviyorum. Bence  ya tarot ya katina bakarsınız derken kişisel tercihlerle ilgili bir abartı yapılmış gibi. Hani deste insanı gerçekten kendine çekiyor ve her kartın hikayesi etkiliyor insanı. Bu sebeple bazı insanlar kendini kaptiriyor olabilir ve tarot ile arasında bir seçim yapıyor olabilirler. Ben şahsen ikisini de kullanıyorum. Oracle kartlarından da destek aliyorum böylece daha detaylı yorumlar çıkıyor:)  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Katina Destesi ile Finans/İş açılım örneği:

Kalif / Nil / Zümrüt

Kombinasyon Yorumu:

• Yaratıcı, girişimci ruhlu bir kisi, yeni bir iş kurmak istiyor. Artık tabiri caizse başkasına çalışmak değil, kendi işinin patronu olmak istiyor. Belki bir yeteneğini businessa çevirmek istiyor. Bu konuda risk almalı ve bu işi başlatma konusunda cesaret etmelidir. Çünkü Zümrüt burda büyük bir başarı ve sevinç yaşayacağını gösteriyor. Ufku açık! 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...