Jump to content

Harry Potter hayranları sevinecek: Harry Potter devam ediyor!


rtkynyx

Önerilen Mesajlar

Harry Potter efsanesi devam edecek! Warner Bros. Discovery'nin CEO’su David Zaslav, İngiliz yazar J.K. Rowling’le anlaşabilirlerse yeni bir Harry Potter filmi çekmek istediklerini söyledi.

Zaslav, "13 yıldır bir Süpermen filmimiz olmadı. 15 yıldır bir Harry Potter filmi yapmadık. DC filmleri ve Harry Potter filmleri, son 25 yılda Warner Bros. Motion Pictures'ın kârının çoğunu sağladı. Bu yüzden devam filmlerine odaklanacağız. J.K. ile Harry Potter’ın ilerleyişi üzerine bir şeyler yapıp yapamayacağımızı görmek istiyorum" dedi.

Warner Bros Discovery’nin Hogwarts’a dönme arzusu şaşırtıcı değil. Potter serisi küresel bir fenomendi; on yıl boyunca neredeyse benzeri görülmemiş bir şekilde piyasaya sürülen sekiz film, toplam 7,7 milyar dolarlık gişe hasılatı ve filmlerin çoğu için eleştirel beğeni topladı.

Şirket için en büyük sorun, Rowling’in peşini bırakmayan ve sık sık eleştirilen 'transfobik' etiketi. 

Kaynak: NTV

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Son İki Harfinden Devam Edelim!

   ehehehe topiclerin en uzunu olcak bu demedi demeyin   son 2 harfinden kelimeyi devam ettirelim kucukken uynardık içimden geldi birden       ismimle bashlıyoruuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm         sechil

   , Yer: Forum Oyunları

  • Ölümden Sonra Beyin Çalışmaya Devam Ediyor mu ?

   ABD'de Langone Tıp Fakültesi Yoğun Bakım ve Reanimasyon Bölümü Başkanı Dr. Sam Parnia ölümden sonra beynin çalışmaya devam ettiğini söyledi   http://i.hizliresim.com/g6Ap3Z.jpg   Ölümden sonra hayat var mı? sorusunu gündeme getiren olay Kanada'da yaşanmıştı. Böylece doktorlar, insanların beyinlerinin klinik olarak öldükten sonra da çalışmaya devam edebileceğine dair bilimsel kanıtlar bulmuştu. Açıklanamayan vakada, hastanın ölmesinden sonra beyin aktivitesi 10 dakika boyunca kaydedilmişti.

   , Yer: Bilim & Teknoloji

  • Çin İlk Orman Kentini İnşa Ediyor

   Yenilenebilir enerji alanında yatırımlarını artırmaya çalışan Çin, içinde 40 bin ağaç barındıran ilk orman kent projesi için harekete geçti.     İtalyan mimar Stefano Boeri tarafından tasarlanan kent, ülkenin güneydoğusundaki Guangşi bölgesindeki Liuzu şehri yakınlarında inşa edilecek.     Kentin tamamlandığında 30 bin kişiyi barındırması ve dikilecek ağaçlar sayesinde yılda 10 bin ton karbondioksit emebilmesi hedefleniyor.   40 bin ağacın yılda 900 ton oksijen üreteceği de hesaplanıyor.    

   , Yer: Gündem

  • Harry Potter Büyüleri Ve Anlamları

   ALAHAMORA Kilit açma büyüsüdür.   Büyü batı Afrika'da sidiki deyimi "hırsızlara arkadaşça"(friendly to thieves)dan türemiştir   ARRESTO MOMENTUM Eğer biri yüksek bir yerden düşerken uygulanırsa düşüşü yavaşlar ve yarasız bir iniş yapar. Dumbledore, Harry'nin 3. yılındaki Quidditch maçında Ruh Emiciler nedeniyle süpürgesinden düştüğünde yapmıştı.   Anglo-Fransızca,arest(durdurmak),Latin.Moment:hareket enerjisi. http://38.media.tumblr.com/bf68c200651c2be70d62daeb0ab06b57/tumblr_mzxg2fkojd1

   , Yer: Filmler

  • Yeni Harry Potter Filminde, Amerikan Hogwarts'ıyla Tanışacaksınız!

   J.K. Rowling müjdeyi verdi, bizim tansiyon çıktı bir anda...     Harry Potter'ın gönlümüzdeki yeri tartışılmaz. Yedi kitapla J.K. Rowling'in kalbimize ince ince işlediği, sonra da filmlerde Chris Columbus, Alfonso Cuaron, David Yates gibi yönetmenler sayesinde kitlesini ikiye, dörde katlayan seri uzun zamandır sessiz durmaktaydı. Pottermore haricinde koskoca Harry Potter evreninden tek bir seda dahi duyulmamıştı. Geçen seneye kadar.   Geçtiğimiz yıl J.K. Rowling senaryosunu kendi kaleme aldı

   , Yer: Gündem

×
×
 • Yeni Oluştur...