Jump to content

Gedik 3. diş İsis Hacının Birinci Örneği mi?


fako42

Önerilen Mesajlar

220px-Burney_Relief_Babylon_-1800-1750.J

 

isis hacı elinde tuttuğu resimdeki görebilirsiniz tutunmayı ifade eder. Ruhun bedene tutunması gibi bir görevi var bu aletin. Bedenimizde gezen cinleri örnek verebiliriz veya kendi ruhunuzu örnek verebilirim. Et beden olduğunuzu sanmayın düşerseniz gerçekliğiniz luciferin yanına düşer ve burda kötü bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Ruh'ta değilsizin ruh sizin bedeninize isminize adanmış dış dünyayla iletişimi tercüme eden bir araç sadece beyninizle ilişkili diyebilirim hemen hemen. 

 

İsis'in görevli olduğu organ kalptir. Organlar sürekli çürüyor kendini yeniliyor karşılığını gelecek hayatta vermeniz şartıyla. İsis bunu hiç sevmez monoton ve hasarsız bir hayat karşılığında size gelecek hayatınızda cenneti vadediyor. İsis'in sahip veya ortak olduğu diyebilirim din hristiyanlık cennet veya cehennemi vadediyor. Müstümanlık'ta ise iyi ve sorunsuz bir hayat ve sadece cehennem var gerçekte. 

 

İsisin elindeki hacın tutunmayı simgelediğini söylemiştim. Tutunma örnekleri sınırsız sayıda üretebilirim ama ben size isis hacına en yakın örneği vereceğim. Sol Alttaki 3'üncü dişinizi çıkarmak. Evet bu saçma gelebilir sol alttaki 3. dişi gedik bırakmak gerçekten birçok yararı beraberinde getiriyor. Bu eski mısırdaki boğaz delerek nefes açma taktiğine yardım ettiğide söylenebilir. Kalp nereye tutunuyor kemiğemi tutunacak damaramı bu saçmalık. Bedenimizdeki iç organlar sürekli çürüyor ve kendini yeniliyor. Evet bu çürümenin nedenide bu diş. Dişler arasında boşluk neredeyse yok ve bu sol gözde patlamaya yol açar ve bedenimiz tamamen çürümeye başlar ve yaşamak için anında kendini yeniler. Bu her an oluyor 5 dk'da bir yanlış duymadınız anlık birşey. Bu dişi sökerseniz çoğu iç organ sorunu ortadan kalkıyor. Konuşmayada yardımcı olduğu söylenebilir. Ve kalp düşüp zıplamıyor buradaki boşluğa tutunuyor ilginç gerçekten ve isis'i çok memnun eden bişey. Dikkat etmek gereken tek şey bu dişi tamamen kökünden çıkarmamak kökünün dibinde kalması gerek. Kökü gerekli sinirsel elektriksel iletimi sağlıyor. Bir ilginç bilgi daha Lord Azazel'inde aynı yerdeki dişi gediktir.,

--- konu dışı

 

forumda gerekli ilgi ve alakayı bulamadım kullanıcı sayısı çok az istek olursa daha fazla gizli bilgi paylaşımında bulunacağım.

fako42 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...