Jump to content

Münzeviden nacizane tavsiyeler...


Münzevi Büyücü

Önerilen Mesajlar

Dion FORTUNE'nin paranormal saldırılardan, psişik saldırı belirtileri, tasallut, telkin, vampirizm, tekinsiz yerler, kara büyü gibi konuları ele alarak diğer emsallerinden daha ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.Majikal çalışmalarda bile ortaya koyduğumuz yoğun enerji, enerji parazitleri tarafından engellenmeye çalışılır.Bu kitapta bu konuları ayrıntılı ve mantığını görüyorsunuz.Araba kullanmadan önce trafik kurallarını öğrenmek gerekir kaza riskini azaltmak için.İyi okumalar.

                                                                                                     ScreenShot_20220608023536.jpeg.6dc71a779547287389fe5892d53b5635.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

     Merhabalar sevgili dostlar.Yine gececiyim, canım sıkılıyorken sizlerle biraz laflamak istedim.Sizlerle maji ve büyü ile ilgili bu yola girmek isteyen ve meraklı olan arkadaşlara kendimce nacizane bir kaç öneride bulunmak istedim.Ben bu sanatı çok iyi icra eden ve çok bilgilere sahip olan biri değilim.Fakat bu dipsiz kuyu gibi görünen yolda çok hatalar yaptım ve emin olun bedelini kendimce en ağır şekilde yaşadım, yani ağzımın yandığı bir kaç durum oldu ve bunlardan ders çıkardım.Bu çıkarımlarımı size samimi bir sohbet havasında anlatmak istedim.Tabi şunu yaptım şöyle oldu, bunu yaşadım gibi değilde genel olarak bu yola girmeden önce kişinin edinilmesi gereken öz benlik, farkındalık yada psikolojik durumu ne olması ile ilgili konuşacağım.

                                                                                                     116b8ec3ef3b16671219219b3e9e622e.thumb.jpg.8b395204d5500598eb6d149490a51414.jpg

öncelikle;

1. Büyü ve maji çok farklıdır.Majisyen bilgiyi bilgelikle kullanan, kendini ruhani anlamda disipline etmiş, dünyevi bağımlılıklarını bir kenara atmış, yapacağı çalışmalarda erdemi ve iyiliği seçen kısacası üstinsan ve üst benliğini geliştirmiş kişi diyebiliriz.Büyücü ise sanatla ilgili uygulamaları bilen fakat, erdem olarak da çok yüksek bir noktada olmayan kişi diyebiliriz.Hani bir laf vardır.Herkes büyücü olabilir.Fakat majisyen olamaz bunun gibi.

2.Öncelikle maji çalışmalarında kendi irademiz doğrultusunda olayları ve olguları değiştirmek istiyorsak, kabul edilebilir düşüncelere sahip olmak gerekir.Kısacası hareketlerimizde ve düşüncelerimizde dengeli olmamız gerekiyor.(Meditasyon, hayatı kutlama, doğanın döngüleriyle uyumlu olma..vsvsvs).Konu ile ilgili forumda harika paylaşımlar zaten var.

3.Aslında gireceğimiz bu yol ilk başta bize sınavlara sokuyor.Bunların büyük bir kısmı zaaflarımızdan oluşur.Sonuç olarak kimi zamanda bu yolu bir savaş alanı olarak düşünmeliyiz ve kılıcımız ve kalkanımız daima olmak zorunda.Başlangıçta dediğim gibi erdemlerimiz ,öz benliğin gelişimi vs gibi sizi ruhani olarak yükseltecek olgular, o dünyada kılıc ve kalkan görevi görmekte.(Aksi halde örümcek ağında bir kurban gibi ordan oraya savrulursunuz).Sizin zaaflarınız ve egolarınızla sınarlar.Genelde şuur ötesinden ve enerjinizden beslenirler ve siz farkında bile olmadan daha fazlasını istersiniz.Bu hadisede sizi yıkıma götürür kaçınılmaz....

4.Bu forumda gerçekten güzel bilgiler var.Sürekli okuyun araştırın neyin ne olduğunun farkında olmak için.Doğru yalnış her şeyi okuyun zamanla kafanızda bağzı olgular yerleştiğinde hangisinin yalnış, hangisinin doğru olduğunu görebileceksiniz.Bu kadim gelenekler çok eski zamanlara dayanır ve sonu olmayan bir bilgi yoğunluğu vardır.Geçmişte kan ve gözyaşı ile kadim bilgileri günümüze miras olarak aktaran o ''bilge insanlar''a selam olsun bu arada.

5.Majisyen olunmaz, majisyen doğulur durumuda yalnıştır.Ruhunuzu disipline edip,bilgi ile yüklenip farkındalığı yükselen insanı kimse tutamaz.Seçilmiş insanlara özgü bir olgu değil bu.Her zaman derim bu ''BİZE BAHŞEDİLEN BİR HADİSE''.Anahtarı sen bulacaksın.

6.Çalışmalarımızda enerjinin gücü yadsınamaz bir gerçek, fakat bir o kadar da inanç, inanmak önemlidir.

7.Bazı insanlar bu yolda yetenekleri ile dünyaya gelir.(örneğin bazı çakralarının açık olması vsvs..) fakat farkında olmadan birçok hata yaparlar.Kişisel çıkarlarını çalışmalarında hedefe gitmek için kullanırlar, yukarıda söz ettiğim gibi.Bu çıkarlar başarılı olmak, sevdiğin bir insana şifa verme, şans tılsımı vsvs gibi konuları tabi kapsamıyor.(Kişisel çıkar ve egolarınız için başka bir insana zarar verme ve yaşamsal alanı içine girme gibi).

8.Genelde bu yola girerken herkes sabırsızlanıyor ve uçmayı bekliyor.Başta benim yaptığım gibi bende öyleydim.Yukarda kısaca söylediğim konuları bitirmeden ve öğrenmeden(erdemler ve ruhani gelişme) herhangi bir çalışma yapmayın.Konu ile ilgili kitaplarda bile büyü reçeteleri sonlarda verilir.İlgili teknikler, anlatımlar önceden yer alır.Önce konuyu anlamadan matematik sorusu çözemeyiz bu buna benzer.

9.Gerçekten bu yola girecekseniz titiz davranın önemseyin dostlar.Bu tutum sizi yalnış yapmaktan uzaklaştırır.Tabii ki ilk başta yalnışlar olacak, olmalıda, fakat mümkün olduğunca yıkıcı olmadan ve size bir şeyler katabilecek kabul edilebilir yalnışlardan söz ediyorum.(En güzel öğretmen yalnış yapmaktır).

10.İrademiz doğrultusunda gerçekliğe etki etmeyi para gibi düşünebiliriz.Para kazancını iyi yoldan veya kötü yoldan yapmak size kalmış.Para araç mı, yoksa amaç mı gibi.Bu yazımda tırnak ucu kadar da olsa bu yolda iyiliği ve doğruyu kendinize amaç edinmenizi istedim.İlk başlangıç önemlidir.Daha öğrenmemiz gereken çok okyanus var, sadece yolda yürürken erdem ve iyiliği cebimize koymayı vurgulamak istedim.Umarım ileride bir yerlerde o ışığı buluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cadılık Zanaatı kitabını önermiyorum. Ben dahil olmak üzere, internetteki bir çok kişinin yazısı direk kopyala yapıştır yapılmış yani çalınmış. Ayrıca kitabın sahibi de çok saygısızı ve özür bile dilemedi. Kaynak zaten belirtilmemiş. Yani kitap tamamen intihaller içeriyor. Bilgiler oldukça yanlış, hatalı. Birkaç çeviri ise kötü. Para kazanma niyetli bu çabaları doğru bulmuyorum ve etiğe sahip olmayan yazara da iyi gelmeyeceğini de biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • yükselen burçlara mizahi tavsiyeler :)

   yükselen koç : maşallah ya sinir küpüsün yada özgüven canavarı.eğer sataşmak mutluluksa senin için bi balık burcu bul.aslan burçlarını dürtme herkesi dövecem derken dayak yersin.ikizler burcuda kankalarını toplar bak seni dövmek için.su grubu akrep yengeç bi yere kadar idare eder seni sonra tekme yemeye hazırlıklı ol.kovaların absürdlüğüne takılma rezil olursun.terazileri tartışarak bezdirmezsen uyumlusun.enerjini spora ver.kudurmuş gibi dans et şu insanlara dalaşma yeterki başına kötü şeyler ge

   , Yer: Burçlar

  • Sigarayı bırakanlara altın tavsiyeler

   Sigarayı bırakanlara altın tavsiyeler   Gaziantep Sağlık Müdürlüğü, sigarayı bırakanlara çok önemli uyarılarda bulundu. Gaziantep Sağlık Müdürlüğü, sigarayı bıraktıktan sonra yapılması gerekenlerle ilgili bilgi verdi. Türkiye'nin Avrupa ülkeleri arasında tütün tüketiminde üçüncü sırada, dünya ülkeleri arasında yedinci sırada olduğunun belirtildiği açıklamada, nüfusun 17 milyonunun sigara içtiği belirtildi. Sağlık Müdürlüğü açıklamasında, sigarayı bıraktıktan sonra sağlıkta yaşanacak gelişmele

   , Yer: Sağlık

  • Her Seviyeden Müzisyenlere Tavsiyeler

   Kendinizi Tanıyın - Elinizdeki enstrümanı neden çaldığınızı ve dürtülerinizi bilin.   - Egonuzu tatmin etmek için enstrüman çalmayın. Müzik kutsaldır. Her şarkı, enstrüman, albüm, söz, riff, pedal, amplifikatör, yazılım vs. de kutsaldır. Siz de kutsalsınız ama egonuz değil.   - İnsanlarla değil, kendinizle yarışın.   - Kimseye hiçbir şeyi kanıtlamak zorunda değilsiniz.   - Enstrümanınıza karşı saygılı olun ve ona güvenin.   - Kendinize de saygı duyun ve güvenin.   - Standart bir insan

   , Yer: Rock / Metal

  • Requiem For A Dream Tarzı Parçalar İçin Tavsiyeler

   arkadaşlar requiem for a dream tarzı parçalar biliyormusunuz böyle orkestra ile yapılmış ama insanı uçurucak ve böyle içine işleyecek paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler ama nolur anethema falan demeyin orkestra ile sözsüz sadece müzik ile anlatan viola, çello, keman vs aletlerin kullanıldığı

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Yazar olacaklara tavsiyeler...

   Yazar olacaklara tavsiyeler...   73 yıllık ömrüne 40’ın üstünde kitap, 55 yıllık gazete yazarlığı, oyun yazarlığı ve henüz kitap olmamış 75 bin makale sığdıran, yazı yaşam arası ipincecik yolda yıllardır, bir cirit oyuncusu ustalığı ve zerafetinde at koşturan Çetin Altan’ın, bu işe gönül verenlere iki çift sözü var.   » İnsan yazar olmak istemez, kendiliğinden yazar olur. O beş yaşınızda içinizdedir. Mozart sonradan mı öğrendi?   » Osmanlı’da roman geleneği yoktu. 1928’e kadar kendi alfabesi

   , Yer: Not Defteri

×
×
 • Yeni Oluştur...